Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Kizlar bu rengi nasil elde edebilirim bilen varsa yazsin lutfen simdiden tesekkurler

Eklentiler

• IMG_20160501_142852.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 327
Kizlar merhaba. Normalde acik kumralim ama gittim sacima kina yaktim buldum belami. Ocak ayinda yaktim ve bir daha ellemedim bile. Simdi kizil hicbir sey gormek dahi istemiyorum. Eski saclarimi cok ozluyorum, ruyalarima giriyor. Yok mu bunun cozumu kinadan donemez miyim

Kızıl saçta normal boya kadar dayanıksız bir şey yok zararlı olsada benım kızıl ve kırmızı takıntım var ve saçım hep kırmızı ya da kızıl olur oryal ile kuaförde açtırıp kalıcı boya yaptırıyorum ve kızıl kullananlar mutlaka kuaför de satılan şampuan kullansın boya sabitleyici boyalar var hem akmasını önlüyor uzun süre hemde saça bakım yapıp hasarları iyileştiriyor ve saçımda 2 ay duruyor..

Bayanlar benim sacim açık kumral di bi hata yapıp sacimi kızıl kahveye boyadim ve pişman oldum.simdi hazır yeni boyanmisken bir kere boyamisken kızıllığı akıtmaya çalışıyorum beyaz sabunla yıkıyorum uç gundur bugünde iki paket kabartma tozunu yarım şişe oksidan suyuna kariştirdim bir yemek kaşığı kadarda saf zeytin yağı ekledim saçına surdum 15 dk falan beklettim yikadim offff o ne bir akmadir kıpkırmızı su akıyor kafamdan kuruyunca baktım ki gölgede siyah gibi duran güneşte ateş kizili gibi parlayan renk olmuş köyü bakır yine beyaz sabunla yikadikca açılıyor baya.oksidana zeytin yağı karışınca saçların parladı yumasadi yıpranma kuruma yok fikir olur belki diye paylastim

merhaba saçınızı boyadınız mı, nasıl oldu merak ettim? benim saçım da sizinkine benziyor renk olarak ve kızıla geçicem ombre üstüne nasıl olur bilemedim
Yaz ayı olduğu için boyamadım ama hala aklımda var kızıl şmdi denize giriliyor akar yıpranır zaten çok hızlı akan ve geri dönüşü olmayan bir renkmiş henüz cesaret edemedm

Neden pişman oldunuz kızıldan? Bnde boyamayı düşünüyordum merak ettm

Yaz ayı olduğu için boyamadım ama hala aklımda var kızıl şmdi denize giriliyor akar yıpranır zaten çok hızlı akan ve geri dönüşü olmayan bir renkmiş henüz cesaret edemedm

aynen öyle bi renk akınca bakır oluyor, başka renkten dönmek için açtırmak gerekiyo ama çoook güzel ve iddiali bi renk ben bayiliyorum. ayni sebeplerden boyamadim ben de şu tatil isleri bitsin diye bekliyorum :)

Ben aslında baya bi sure kızıl kullandım kipkirmiziydi hemde yaz demedim kullandım ama sonra kumrala döndüm kumrali yine kızıl kestaneye boyadım.kumlarin akma gibi derdi yok ama kızıl çok akıyor heleki yazın sıcakta.eskiden göze alırdim almayı şimdi.b irde ben güvenlik görevlisi yım beyaz gömlek giyiyorum o sebeple pişman oldum.

kızlar saçık kızıl üstüne koyu kestane veya kahve tutarmı

Tutar ancak yıkadıkca diplerden kızıllık tekrar çıkacaktır. Gittiğiniz kuaförler muhtemelen sürekli size 'kızıllığı alalım mı' diye sorarlar.

Kızlar kusurabakmayın.
Siz açıcı kullanmadan saçınızın açıldığını mı düşünüyorsunuz.?
Boyanın tutup tutmaması söz konusudur.
Açma işlemi ayrı bir işlemdir.
Yani kutu arkalarından örneklerle saçını boyarsan gerekli zaman sonra tutacağını düşünüyorum...

Kumrala alismistim kızıl daha önce çok kullandım hemde açık kizillardi ama yaş ilerledikçe yakıştıramadım sanki kendime onceleri m marjinal bi tarzda sac kesimi ve renk kullanmayı severdim ama yok artık yakıştıramadım kendime.siz boyadinizmi

ben sacimi boyadim ama boyam yetmeddi yarin tekrar boyasam sacim yanar mi
Nekadar oldu boyayali.ben uç gün ust ustte saç boyadımi bilirim.cok şukur bisey olamadı saçın kalın telli güçlüyse bisey olmaz bakım kremi falan kullan ben pantenin bakım kremini almıştım çok iyi geldi sacima.

Koleston mu daha dayanıklı palette mi
Çabuk akmayanını soruyorum
Koleston daha dayanıklı kızıl renk hep akar ama koleston renk çok iyi oturuyor aksada çok çabuk solmuyor.ayrica kutu boya al derim icinde 15 gün olunca kremleri falan var ilk boyama yapılmış gibi oluyor.palette çok kullandım koleston benim sacima sert yaptı.h herkesin saçı bir olmaz tabi.ama kızıl boyada koleston.nevacolr da kahve tonları güzel.palette nin sonbahar kizili çok hoş çabuk soluyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…