Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Arkadaşlar saçımı epeydir koleston-sonbahar kızılı ile boyuyordum. Fakat sıkıldım bu renkten başka renge geçeceğim. Sorunum şu ki kızılın üstüne hiçbir boya tutmaz açma işlemi yapılmadan. Ve kuaförlerde yapılan açma işlemleri saçları çok yıpratıyor :KK43: o yüzden doğal yöntemlere yönelmek istedim. C vitamini ile açmayı denedim. 2kez uygulama yapmama rağmen pek verimli bir sonuç alamadım, hafif turuncumsuluk oldu yalnızca, o da yoğun ışık altında. Siz bana hızlı ve gerçekten etkili olacak doğal sac acma yöntemi önerir misiniz acaba? :KK43:
ben açtırdım oryalle kızıl saçı çirkin turuncu oldu oysa ben kurtulmak istiyodum üstüne fındık kabuğu boyadım hala kızıl parlıyor

Saçlarımı uzun süredir kızıla boyuyordum değişiklik yapmak istedim. Kuaför oryalle açtık çok iğrenç bi turuncu oldu. Mecbur üstüne fındık kabuğu boyadım gene kızıl yansımalı bir renk oldu bense kızıldan kurtulmaya çalışıyordum sarı ışıltı yaptırmak istiyordum. Bu kızıl yansımalı saçtan kurtulamaz mıyım saçım kumralımsı sarıya dönemez mi? Fikriniz varmı kızlar yardımınıza ihtiyacım var o_Oo_O

bu arada saçlarım kızılken gerçekten çok beğenen oluyordu saçımı tanıdık tnımadık. ama sıkıldım artık sarı ışıltılı kumrala geçmek istiyorum geçemedim oryal saçımı turuncu yaptı

kızlar saçlarımı bakır kullanıyorum 3 aydır falan,

en son 1 hafta oldu boyatalı tabi soluyor hemen, dün cila attım palette deluxe 6-70 ile, kiralık aşktaki kız gibi tonu aynı şu an, ama ben şu resimdekiler gibi istiyorum

artık kendim boyamak istiyorum ya cilamı kendim yaptım, bi de kendim boyasam ayda 100 lira vermesem kuaföre :KK43:

bu tonlar hangi markada var, ben göremedim palettede lorealde. koleston da kutudan daha koyu çıkarıyor diye biliyorum. lütfen yardımcı olun bu boya işini halletmem lazım artık işe başlayacağım

Eki Görüntüle 1746668 Eki Görüntüle 1746670
ben de merak ediyorum bu rengi ya da kiralık aşktaki kızın rengini nasıl elde edebilirim. Bulduysanız söylerseniz sevinirim. Ben kızıl saçlarımı oryalle açtırdım iğrenç bi turuncu oldu bari böyle bi renge çeviriyim

Saçlarımı uzun süredir kızıla boyuyordum değişiklik yapmak istedim. Kuaför oryalle açtık çok iğrenç bi turuncu oldu. Mecbur üstüne fındık kabuğu boyadım gene kızıl yansımalı bir renk oldu bense kızıldan kurtulmaya çalışıyordum sarı ışıltı yaptırmak istiyordum. Bu kızıl yansımalı saçtan kurtulamaz mıyım saçım kumralımsı sarıya dönemez mi? Fikriniz varmı kızlar yardımınıza ihtiyacım var o_Oo_O
Boyanin icine biraz yesil eklersen kizili notrluyor

kızlar saçlarımı bakır kullanıyorum 3 aydır falan,

en son 1 hafta oldu boyatalı tabi soluyor hemen, dün cila attım palette deluxe 6-70 ile, kiralık aşktaki kız gibi tonu aynı şu an, ama ben şu resimdekiler gibi istiyorum

artık kendim boyamak istiyorum ya cilamı kendim yaptım, bi de kendim boyasam ayda 100 lira vermesem kuaföre :KK43:

bu tonlar hangi markada var, ben göremedim palettede lorealde. koleston da kutudan daha koyu çıkarıyor diye biliyorum. lütfen yardımcı olun bu boya işini halletmem lazım artık işe başlayacağım

Eki Görüntüle 1746668 Eki Görüntüle 1746670
Tarcın bakır rengine benziyor fotograftakı

ben onu yaptım bu seferde yesıl oldu sen en iyisi saçının bi ton koyusunda küllü bi renge boya kül de alıyo kızıllığı
bu sefer küllü kumrala boyadım fındık kabuğundan daha güzel oldu ama kızılın tam kapanması için çok kez boyamam gerekcek gibi gözüküyo :KK53:

Arkadaşlar uzun bi aradan sonra saçlarımı tekrar kızıl yapmak istiyorum, resimdeki gibi tok, kırmızımsı bi kızıl. Fakat evde kendim boyycam ve doğru düzgün bi boya bulamıyorum bi türlü. Eskiden akosla boyuyodum şimdi o da her yerden kalktı ulaşamıyorum. Güzel bi boya bilen varsa yazabilir mi?
koleston 66,46 aşk alevini deneyebilirsiniz. kırmızımsı kızıl bir rengi var.

Arkadaşlar uzun bi aradan sonra saçlarımı tekrar kızıl yapmak istiyorum, resimdeki gibi tok, kırmızımsı bi kızıl. Fakat evde kendim boyycam ve doğru düzgün bi boya bulamıyorum bi türlü. Eskiden akosla boyuyodum şimdi o da her yerden kalktı ulaşamıyorum. Güzel bi boya bilen varsa yazabilir mi?
Koleston aşk alevi ya da sea color amazon kızılı tam bu renkteki gibi oluyordu bende. Bi de manic panic in vampire red boyası var harika bi renk tam kırmızı fakat etrafa sıçratmamak lazım boyarken. çok zahmetli bir boya ama harika. fakat koyu saça tutmuyor. kızıldan sıkılmamış olsam tekrar onunla boyardım

3 sene sonunda kızıldan vazgeçtim kızıl saçımı açtırdım önce bal köpüğü fındık kabuğu kumral en son da kahveye boyadım artık koyu kullancam

Koleston aşk alevi ya da sea color amazon kızılı tam bu renkteki gibi oluyordu bende. Bi de manic panic in vampire red boyası var harika bi renk tam kırmızı fakat etrafa sıçratmamak lazım boyarken. çok zahmetli bir boya ama harika. fakat koyu saça tutmuyor. kızıldan sıkılmamış olsam tekrar onunla boyardım

aslında ben de beğenmiştim ama sea color bulamıyorum hiçbi yerde
çok teşekkürler bu arada

Benim şu an saç rengim kızıl ama tam bir kızıl tutkunuz falan yoksa çok boyamanızı tavsiye etmem, en azından benim gibi saç renginizi değiştirmeye meyilli biriyseniz o kızıl saç rengi oturduktan sonra kurtulmanın çok zor çok zahmetli ve yıpratıcı bir iş olduğunu yeni anlamaktayım..

Merhabalar benim büyük bir sorunum oluştu. Ben saçımı daha önce ombre yaptırmıştım sadece ama sıkıldım ve evde tamamını kızıla boyamak istedim saçımda ombre olduğu için uçlara doğru renk açılır güzel olur diye düşünmüştüm ama Sonuç tam bi şok. Aslında renk çok güzel tam istediğim gibi ama saçımın tamamına dağılmamış enine renk farklılıkları var enine desenli gibi kızıl açık kumral kızıl :KK43: ben ne yapıcam şimdi Oysa olan yerlerde renk o kadar güzel tutmuşki ama aralara sanki boya sürmemişim çok moralim bozuldu nasıl düzelticem bu sorunu kızlar :KK43:((

Selam kizlar. Bende sizlere birsey sormak istiyorum baska konu acicaktim buraya yaziyim dedim. Gecen sene agustos ayinda kendi dogal siyah saclarimi orielle actirdim bal köpügü yaptirdim ama cok guzel yapamadi kuafor çig bi sari olmustu. Sonra kizila özendim kendim evde kizil yaptim. 3 defa boyadim kizila 4 ay icinde. Tabi cok pismanim 1 haftaya rengi soluyo banyoda kirmizi sular akiyor havlular falanda kirmizi. Ben kendim nasil kurtulabilirim kizildan bana yardimci olursaniz cook sevinirim. Kuafore gitsem cok para alip ustune birde yipratiyorlar. Sizce nasil kurtulabilirim kizili akitip koyu renk yapmak istemiyorum acik kumral istiyorum.

Merhabalar, uzun zamandır saçlarımı marketlerdeki koleston, garnier vb. normal boyalarla boyuyordum ama ortaya çıkan renklerden hiç memnun kalmadım. En son saçım çok değişik bir hal aldı, en son bakır kızıl isterken kendimi sarı gördüm :) Ufak bir araştırma sonucu Davines Mask Boya almaya karar verdim. Daha boyayalı 4 gün oldu bir şey söylemek için çok erken ama ilk izlenimim başarılı olduğu yönünde. Özellikle krem bile kullanmadan saçlarımı yumuşacık yaptı. Sizlere de fikir vermesi açısından fotoğrafımı ekledim.

Eklentiler

• 95b0f823-7665-43e4-8d04-e5201d026234.jpg
    95b0f823-7665-43e4-8d04-e5201d026234.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 311
Şarap kızılı ve bakır karışımı deneyeceğim arkadaşlar alt zemin kızıllı mor nasıl olur sizce? Biraz açık kızıl istedim.

X