Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

sacıma hint kınası yaktım..resmen acık kızıl oldu kendime hiç yakıştıramadım..bir türlü alışamıyorum..kına akmıyor kolay kolay eee üstünede boyanmıyorsa ben nasıl düzeltecem bu sacı..o_O

sacıma hint kınası yaktım..resmen acık kızıl oldu kendime hiç yakıştıramadım..bir türlü alışamıyorum..kına akmıyor kolay kolay eee üstünede boyanmıyorsa ben nasıl düzeltecem bu sacı..o_O
Kına ustune boya tutmuyor diyorlar ama ben yapmıştım güzel tutmuştu.h atta kınalı saçı açtım bile evde.ama risk almak istemez sen hint kinasinin kahve rengini al biraz kapatır kızıllığı.yada ustune köyü kahve boya.ilk önce biraz beyaz sabunu dene derim ama faydası kınada olurmu bilmem.

üstelik yakında düğünümüz var mecbur sık olmam lazım..hadı hayırlısı bakalım ozaman kadar yıkıyım bol bol..baktım hala olmadı vururum küllüyü kafama :)inşallah elimde kalmaz bu şaçlarrr

yorumun için tesekkürler :KK66:
Rica ederim elinde kalmaz inşallah saf zeytinyağı var ise saçını yıkamadan önce sur bisaat falan beklet bakım yapar normal boyalarda bitkisel yağlar boyanın akmasına sebep oldunu duymuştum denedim akitiyor inşallah kinayida akıtır belki

ilkfırsatta deniyecem coktesekkür ederimmmm umarım akıtırrr ve üzerine hemen küllü bir renk boya olabilir kapatır inşallahhh..
başka arkadaşlara danıştım saolsunlar öncelıklezeytinyağı önerdiler olmadı orıal bakalım tek tek gideyim..
saclarımı sabunla yıkıyorum olmadı sampuan kesinlikle bir damla boya akmıyor yaaa sanki aylar gecmiş üzerinden halbukii pazar günü yaptım bu haltı :kızgın:

Ben de kızılım 7-8 aydır denizde güneşte iyice aktı bakır kahveye döndü gibi oldu bunu fırsat bilip kızıldan kurtulucam galiba ya da kimse vazgeçme diyor çıldırcam djjd

Merhaba,benim saçlarım suan boyasız ve koyu kestane renginde, kızıl yapmak istiyorum kendim boyayla koyu tonlarda.eğer rengini begenmezsem çabuk akar mı yoksa boyaya göre değişir mi birde kizildan dönmek zor mudur çünkü okulda sorun olabilir ?

PArdon kızlar bu hangi renk acaba

Eklentiler

• 12556074_1225616690801706_2088039389_n.jpg
    12556074_1225616690801706_2088039389_n.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 257
ARKADASLAR
UYE BULARAK VE REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANMAK İSTEYENLER BANA CEVAP YAZSİN
SEVGİLER

Ben valencia kizilina boyadim once bi bucuk ay sonra da bal kopugune boyadim şimdi de akmiyo hic :kızgın:

Arkadaşlar igora kırmızı yoğunlaştırıcıdan aldıgımda boya kabına dökerken renk mor çıktı. normalde böyle mi yoksa bana hatalı ürün mü verdiler. Yogunlaştırıcı kullananlar bilgi verebilir mi?

Arkadaslar Merhaba

Suan sacım kızıl arkadaslar ama koyumsu kızıl. Resimdeki acık kızıl gibi yapmak ıstıyorum. Önce kuafor de yaptırıp sonra boya ıle kendım devam etmek ıstıyorum. ( her ay kuafor e para yetıstırmek ıstemıyorum) bu saçı kuaforde boyattıkan sonra hangı boya ve numarasıyla bu sekılde devam ettırebılırım?

Eklentiler

• saaac.png
    saaac.png
    343,5 KB · Görüntüleme: 277
  • saac.png
    saac.png
    520,5 KB · Görüntüleme: 240
kızlar koyu kahve bakır saçımı loreal hürrem bakırını 9 luk oksidanla karıştırıp boyasam nasıl bir renk elde ederim ?

X