Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

bakır alevi sanırım ama önemli olan taban rengi :26:

saçımı 1 ay önce palette tarçın kahveye boyamıştım, aslında renk çok güzel ama palette saçımı feci döktü bir daha onunla boyamak istemiyorum ve başka bir markada aynı rengi bulamadım. şu anda saçım akmış tarçın kahve. dediğin rengin numarası kaç bir bilgin var mı ?

bakır alevi garnier 7/64 .onun haricinde kalıcılık açısından koleston aşk alevi 66/46 bakabilirsiniz köpük serisinde kızıl renk denemedim ama diger renkleri uzun süre akmıyor yine bana sorarsanız kızılda en başarılı marka nevacolor

peki çok teşekkür ederim :)

Merhaba kızıl hatunlar:) size bir sorum olcak, ben sac boyası olarak acık küllü sarı alıyorum bugüne kadar 2 kere boyadım ikisnde de kızıl oldu, bildiğiniz hürrem oldum :) sacımın kendi koyu kahve, neden böyle oluyor sizce ? ne yapmalıyım

az once eşim sacımı sarap kızılına boyadı yıkamak için 15 dk kaldı bakaılım nasıl olacak bu arada eşimde güzel saç boyuyormus bundan sonra kuafore falan gıtmek yokkk kocişimm güzel güzel boyarrr :)

farklı bir kızıl istiyorum bakırın her tonunu kullandım en son kolestonun aşk alevini kullandım üstüne patlıcan moru boyayarak koyulaştırıp mahvettim şimdi o boyayı akıttım kahve bakır arası bir renk oldu saçlarım buğday tenliyim ne çok esmerim ne de çok beyaz mevsimsel değişiyorum tenime gidecek bir kızıl arıyorum ama kızıl kahve gibi değil öyle koyu da değil cart bir kırmızı da değil. tavsiyesi olan var mı

Güzel hanımlar iyi geceler :)

doğal saçımın üstüne kızıl yaptırdım ama berbat bi renk oldu,hemen siyah boyadım :)

ama kızıla bi defa bulaşan aşık olur genellikle, baya kızıl kullanmıştm kurtulmak için kısacık kestirip doğal saçıma ulaştım ama betbat etti kuaför

haziran başında siyaha boyadım bi daha da boya sürmedim şimdi kızıllar belli baya

güneşte daha da belli tabi

sıruma gelirsek :), kor ateşi kızılı istiyorum tekrar

sizde satılan kolestonun fln boya açıcısı ile açık öle mi boyasam
yoksa bu haliyle boyasam tutar mı

ha bide o açıcılar saç diplerini de açıo değil mi ilk uçlara sonra diplere geçicem sanırsam ?
Teşekkürler şimdiden

Bunlarda benim kızıla boyadıgım saçlarım

Eklentiler

• $image.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 231
  • $image.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 225
arkadaşlar ben bugun koaföre gittim saç renk seçimimi koaföre bıraktım fakat pişman oldum.esmer kalın siyah kaşlı bi kızım.koaför saçımı bakır kızılı yaptı.6 ekimde düğünüm var.herkes gelinlikte bakır kızılın hoş olmayacagını söyluyor.saçımı koaföre gitmeden değiştirmek istiyorum.açıı kullanmadan evde kendim cikolata kahveyi nasıl yapabilirim.direk boyayı kendim alsam evde sürsem kızılın üzerine sizce tutarmı çikolata rengi..yardımınıza ihtiyacım var lütfenn

bu foruma pek giren olmaz zaten.. bence kendin yapma.başka bir kuaföre git istedigin rengi de elinde götür öle yapsın tehlikeye atma derim

ben saçımı açmadan nasıl kırmızı yapacağımı şaşırdım.en sonunda sıhhıye ilkiz sokakta biyere girdim dedim ne yapayım? adam açmadan kırmızı rengin tutması imkansız dedi.bi boya var majikontrast diye ama tüpü 30 lira saçlarda uzun beni aşar ..bana toz oryal verdi oksidan verdi kendi saçını kendin aç dedi birde boya verdii.bu bana 30 liraya mal oldu .gittim eve tek başıma 4 saatte tutam tutam açıp her tutam için yarım saaat bekleyip yıkayıp vs. böyle böyle açtım saçımı korkudan yardım edende olmadı.. sonuç şaka gibi saçıma birşey olmadı kopmadı ancak o sarı saça boya tutmaadı (silky coloration red).pembe oldu saçlarım.birkaç kere boyamak gerekiyormuş..ben sabırsız ...daha önce evde bulunan coleston 77/44 ile boyadım ve kırmızı saçlarım oldu.açmadan boyamak isteyenlere 'tutmaz 'diyorum.tabi uzman değilim ben ama birsürü boya alıp evde deneyen biriyim.o kırmızı boya saçta bordo oluyor kızıl oluyor. uygun bir kuaföre yaptırrın güvenilir, sizde kendiniz açın diyemiycem yapılır ancak çok dikkat edilmeli. daha sonrada akos deneyeceğim.sevgiler :)

file:///C:/Users/adm%C4%B1n/Pictures/2013-10-01%20003/bb.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…