Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Saçlarım boya ve günlük şekillendirmeden dolayı çok yıprandı ve telleri incecik oldu, sanırım mat görünüyor . Umarım işe yarar turp iksiri :) Bulabılirsem alıp bu aksam yapacagım . Yorumlarım ı yazarım :)) ya ayrıca bu ifadeleri nasıl yapıyoruz ben buton bulamadım ?

insallah ise yarar cnm benim saclarimi yumusacik yapmisti. yaklasik 2-3 aydir kullanmiyorum üsendigimden.

ifadeleri profil düzenle den yapiyorsun cnm

Kızlar ben de saçlarımı kestirdim ve pişman oldum uzasın diye uğraşıyorum. Kırmızı turp mu yoksa siyah turp mu hangisi olmalı bi bilgilendirir misiniz:))

siyah turp daha etkili diyolar ama ben kırmızı kullandım canım o da işe yarıyor yani siyahı denemedim ama kırmızıdan memnun kaldım 1 defa uygulamama rağmen 1 ayda ekstradan 3 cm uzama gördüm diyebilirim ..

bende şimdi hazırladım birazdan uygulicam saçlarıma umarım faydasını görürüm yalnız tuplu suyu ısıtırken baya bi koku veriyor umarım saçımda da aynı etkiyi bırakmaz
:)

Ben turplu suyu yapmıştım ama evde kimse duramadı herkes şikayet etti.
Bakım yağlarını her şeyi dnedim. Sarımsak yağı en iyi çözüm oluyor ama kokusu felaket. Artık uzatmayı kafama takmamaya karar verdim. Bakım ve dökülme amaçlı bir şey kullanıyorum. Bu uzatırsa uğraşmıcam.

turp denemedim ama geçenlerde kuaförüm bana kitoko argan yağı tavsiye etti süper bi bakım yağı tabii kuaförde inanılmaz pahalı ama internetten kozmar.kom diye bir siteden çok uygun fiyatla temin edebilirsiniz.benimkide bitince oradan almayı düşünüyorum.süper mucze bir yağ saça uygulayıp durulamadan kullanıyorsunuz.hem şekillendiriyor hemde inanılmaz bakımyapıyo.....ayrıca uzatıyor....

merak ettim içinde neler var o yağın?

canım turp bilmiyrum ama ben kitoko oil argan yağı inanılmaz uzatıyor ve saçları canlandırıyor bilgin olsun

kızlar turp saç uzatma çok etkiliymiş gerçekten 1 hafta da 1-2 santim uzuyormuş üstelik parlaklk ve yumuşaklık veriyomuş saça mutlaka denemem lazım ben bugün çıktım aramaya ama bulamadım yaz olduğu için .
nerden bulabilirim acabaaaaa bi fikri olan varsa yardımcı olabilirmi lütfeen

canım benim ben mrketten aldım ama bazı marketlerde olmuyo ama pazarda %90 olur diye düşünüyorum.ve şu anda turpumu yapıyorum kaynıyo ocakta evde berbat bi koku var.komşum geldi bu ne koku filan dedim dışardan geliyo filan öyle geçiştirdim

çok saol canm ya marketlerde manavlarda yok çok heveslendim dün yapyım diye olmadı yarı pazar var artık yarı yaparım suyunu kaynatınca süzüyoruz dimi posasıyla beraber sürmiycez galba bide turpun boyutu fark ediyomu küçük mü olcak büyük mü acaba

çok saol canm ya marketlerde manavlarda yok çok heveslendim dün yapyım diye olmadı yarı pazar var artık yarı yaparım suyunu kaynatınca süzüyoruz dimi posasıyla beraber sürmiycez galba bide turpun boyutu fark ediyomu küçük mü olcak büyük mü acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…