Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

merhaba arkdslar etkili gibi gorunuyor denemeyi dusunuyorum :) haftada 1 mi uyguluyoruz acaba ? eger 1 se daha fazla uygulasak olurmu ?

ben haftada 3 kez yapıcam canm 2 günde 1yani :KK34: evet etkili gibi görünüyo yazan arkadaşlar ço memnun kalmışlar bende ilk defa yaptım 2.sini de yarın yapıcam bakalm inş etki eder sanada hepimizide :KK34:

bir öfke anında gidip saçlarımı kısacık kestirdim, saçlarım dalgalı korkunç oldu ya:KK43: beslemeler gibi oldum resmen.
bu kürü gün aşırı uygulamaya başladım, daha önce de denemiş pek devam edememiştim.
Bu sefer durum vahim. Bu üçüncü uygulayışım. gün aşırı yapıyorum. ben saçımı beslediğimi farkettim resim falan da cektim öncesi sonrasını görmek için.
yumurta olması karışımda biraz rahatsız edici ama napalım dayanacaz, yeter ki işe yarasın:26:
insallah soyle tutam tutam uzar da sonucları burdan resimle paylaşırım kızlarEn Büyük TÜRKİYE

bir öfke anında gidip saçlarımı kısacık kestirdim, saçlarım dalgalı korkunç oldu ya:KK43: beslemeler gibi oldum resmen.
bu kürü gün aşırı uygulamaya başladım, daha önce de denemiş pek devam edememiştim.
Bu sefer durum vahim. Bu üçüncü uygulayışım. gün aşırı yapıyorum. ben saçımı beslediğimi farkettim resim falan da cektim öncesi sonrasını görmek için.
yumurta olması karışımda biraz rahatsız edici ama napalım dayanacaz, yeter ki işe yarasın:26:
insallah soyle tutam tutam uzar da sonucları burdan resimle paylaşırım kızlarEn Büyük TÜRKİYE

inşallah inşallah ya :KK25: bende işten güçten fırsat bulup yapamadım haftasonu bakalım yarın yapıcam 2.denememi ama düzene koyucam şimdi inş etki eder de değer yaptıklarımıza:KK9:

Kızlar kırmızı turpla mı yapıyorsunuz siyahla mı ? Bir de bu mevsimde oluyor mu turp ben kışın olur sanırdım :26: bulabilir miyim market manavda filan ?

kızlar bende denicem bunu ama bir sorum olacak kaynattığımız turp bir seferlik mi yani her yapmak istediğimizde 1 turp mu kaynatıcaz :44:

bugün basliyorum cok heycanlandim :) ama yumurtadan cekiniyorum kafamda pismesinden :KK43:
isirgan otunuda yikadiktan sonra denemek istiyorum ama bir zarari olur mu acaba

kızlar bende saçtan yana dertliyim bana yardımcı olun lütfen :KK43: benm saçlarım kısa ve her gün düzleştiriyordum artık düzleştirmiyorum uzasın kendine gelsin diye. burada turp su ve yumurta sarısı kürünü okudum gerçekten uzatıyor mu denediniz mi :KK43: bende saçlarım belime kadar gelsin istiyorum saçlarımı savurmak istiyorum :KK43: bi faydası olur mu kimileri uzatmıyor demiş .s

kızlar bende saçtan yana dertliyim bana yardımcı olun lütfen :KK43: benm saçlarım kısa ve her gün düzleştiriyordum artık düzleştirmiyorum uzasın kendine gelsin diye. burada turp su ve yumurta sarısı kürünü okudum gerçekten uzatıyor mu denediniz mi :KK43: bende saçlarım belime kadar gelsin istiyorum saçlarımı savurmak istiyorum :KK43: bi faydası olur mu kimileri uzatmıyor demiş .s

ben 6 kez yaptım uzama var farkediyorum uzamadan ziyade yeni saçlarım çıkıyo saçlarım parlıyo uçlardaki kırıklarımın bile çoğu gitti denemeden bilemezsin bence denemende fayda var

X