Sabrimi sinayan gelin

kardeşin de çok hanımköylüymüş!
bu kadar da olmaz yani.. sizi harcamaya hazır hemen.. böyle aile ilişkisi mi olur??
ben eşime desem ki ablaların benden özür dilesin aramıyorlar çünkü beni.. eşim gerizekalı mısın sen der kesin..
aramayın o arasın. kardeşim diyorsun bir de küçüğün sanıyorum. muhtemelen gelin de küçük o arasın hal hatır sorsun. ben olsam hiç muhatap olmam. hatta onu gördükçe yok gibi davranırım. kardeşin de dinlemesin ya da adam gibi konuşsun. kafasından canı istedi diye durduk yere kimse kimseden özür falan dilemez.. dilerse de yaşadığı her şeyi hak ediyordur yani..

İlk başlarda fazla şımartmışsınız. Alışmış.
Şahsen benim hiç çekebileceğim bir şey değil kapris.
Kapris tam oturmamış kişilikle çok yakından alakalı bence.
Yaşı küçük olsa gerek, mesafeli durun ki alışsın.

Haklı olduğunuz tarafta var haksız olduğunuz tarafta

Haksız olduklarınız, gelininiz eşini kıskanabilir bu ikisinin arasında olan bir şey
Belki o komşu kızıyla kardeşinizin bi olayı oldu sizin bilmediğiniz,
belki o kız size davrandığı gibi davranmıyordur geline
Gelininiz belki bir şey sezmiştir, siz seviyorsunuz diye kızın sevmesi şart değil
Ayrıca kavgalarını sosyal medyadan paylaşıyorsa yine eşi karışabilir, sizin laf söylemeye hakkınız yok
Bu olaylar karı koca arasındadır. Fikir beyan etmeniz yanlış

Haklı olduğunuz konular ise aranmama konusu, sevmeme konusu
Yani o kadar her dakika aranmaz kimse:)

Değil kardeşimin karısı padişahın karısı olsa hatam olmadıktan sonra kimseden özür dilemem bu kadar net küsen küssün çokta tın....

Bu kadar kendinizden ödün vermeyin, kıçı kalkmış bi gelininizle aranıza mesafe koyun... v

Iyyy boyle vicik vicik yivis yivis iliskiden de nefret ederim gelininiz biraz catlak herhalde neden surekli gorusmek aranmak ister ki bir insan?
Siz haklisiniz

Bu gelin sizinle mi kalıyor ki arkadaşını ne zaman görüyor, komşu kızını ne zaman görüyor ayrıca 6 aylık bebeği neden kıskansın da benim çocuğumu da almazsın sen kucağıne desin ya da arkadaşınızı neden kıskansın anlayamadım yaşı mı küçük çünkü olgun biri yapmaz bunu biraz abartı var yazdıklarınızda gibi geldi bana sanki sizin evden çıkmıyor da bunları takacakmış gibi.

şımarıklık bu ya! özür falan dilemeyin tabi ki. çok itici bir kişilik.. mesafe koyun aranıza, siz alttan aldıkça çok yüz bulmuş şımarmış.

Hayatta aramam :63: arayıp adam yerine koydukça tepene çıkacak bi tip gibi.. Gelip o özür dileyene ve ya özür dilemese bile hareketlerini düzeltene kadar onun istediği hiç bişeyi yapmam naçizane benim fikrim.. Abla olan sizsiniz. Kocası için kocasının ailesine hatır sayarak iyi davranması en azından saygıyı koruması gereken o ..
tek benim çevremde yokmuş böyle tipler demek :KK53:

YAŞ kaç acaba ?
Yani şuan saydığınız özellik kafamdaki profilde 15-16 yaşlarında bir ergeni getiriyor aklıma,
Annesine sinirlenince trip atar ya aynen o şekilde
Böyle bir insan ile yaşamak zor bunun ne isteği ne sorunu ne tafrası biter.
26 yasinda

İlk başlarda fazla şımartmışsınız. Alışmış.
Şahsen benim hiç çekebileceğim bir şey değil kapris.
Kapris tam oturmamış kişilikle çok yakından alakalı bence.
Yaşı küçük olsa gerek, mesafeli durun ki alışsın.
26 yasinda

Bu gelin sizinle mi kalıyor ki arkadaşını ne zaman görüyor, komşu kızını ne zaman görüyor ayrıca 6 aylık bebeği neden kıskansın da benim çocuğumu da almazsın sen kucağıne desin ya da arkadaşınızı neden kıskansın anlayamadım yaşı mı küçük çünkü olgun biri yapmaz bunu biraz abartı var yazdıklarınızda gibi geldi bana sanki sizin evden çıkmıyor da bunları takacakmış gibi.
Gelin bizimle kalmiyor. Ben uzakta olunca samimi arkadasimlada izinleri denklestirmeye calisiyoruz. Senede 1 defa 10 gun falan gorusebiliyoruz. Ben gelince, gelinde geliyor o zaman goruyor. Komsunun kizinida Annemlere gelince ayda 2 defa falan goruyor. Evet 6 aylik bebegi neden kiskansin diye ben de diyorum ama maalesef mesele bebek degil kendi bebegi ile diger yegenimi yaristirmak. 2 si de yegenimiz, ayni derece severiz ve daha kendinin ki ortada yok.

Kendisi evlenirken bile diger geline takilan seti bile aynisindan istedi. Onu bulamadik ayni agirlikta baska al dedik. Ama ille de ondan olacak diyen bir tipten bunlati beklemek gayet dogal

Şımarıklıkta zirvede ,bu ne yahu çoçuk gibi gelişimini tamamlamamış bide çoçuk bekliyor.. idare ettiğiniz için bukadar yüz bulmuş ve hatasını asla anlamaz alttan aldıkça.

X