Sabahları mutsuz uyanmak

Aman hanımlar, yaşam sartlari, zam, alım gücü vs yazmayın, sahlaniyoruzcular hemen şikayet ediyor. : ) Tecrübe ile sabittir. : )

Almanya bizi kıskanıyor.

Konu sahibesi, güne umutla uyanmamanizi anlarım ama kendinizden neden nefret ettiğinizi anlamadım? Neden nefret ediyorsunuz kendinizden?
sadece Almanya mı aşk olsun =D

Meraba arkadaslar ben sabah uyandim mi yataktan çıkmak istmeiyorim kendimden nefret ediyorumm. Boş bı güne kalkltigimi hissediyorum işe gitmek istemiyorum. Hobilerim var onları yapmak istmeiyorim zorla gidiyorum ama hiç zevk almıyorum birde sabah diş sıkmış bı. Sekilde uyanıyorum çenem agriyo stres kaynaklıymis benim gibi olan var mı? Çok takıntılı bı insanım bu arada
Ben de böyleyim😔.

Psikoloğa git diyeceğim de terapi fiyatları uçmuştur.

En son aylar önce belediyenin kurduğu psikolog hizmetiyle telefonda görüşme yaptım tek seans bile iyi geldi. Para verip özel bir kliniğe gidemem 🙄

Çare yok kendi kendimizin terapisti olacağız. Hepimiz depresif moddayız.

İnstagramda uzman olan spritüel enerji danışmanlarını takip et. Bazen seans yapıyorlar canlı iyi geliyor..

Evde rahatlatıcı uçucu yağlardan yak, adaçayı tütsüsü falan yap. Yani kendi içine yönel kendini sevmeye başla.
Mevsim bahara döndükçe içimiz biraz açılacaktır. Yoksa diğer toplumsal sorunların bizlik bir çözümü yok malesef 🤷
Valla o da dusunduruyo beni çok pahalı seanslar gittim birkaç kez ama altından kalkamadım

Herkes aynı gördüğünüz gibi, yalnız değilsiniz. İçimde en ufak bir neşe yok, kedilerimle oyalanıyorum onlar neşemi yerine getiriyor sadece. Ne amacım ne hevesim yok bitirdi bu ülke.

Ahaha bu ben değil mi ya? Bazen enerji patlaması yaşıyorum bazende aha bu anlattığın gibiyim.Bipolar mıyım neyim ben acaba ya? :KK70:
Gel beraber psikiyatriye gidelim :KK70:

Hayatınızda köklü değişiklikler olmuş, boşanmışsınız, bu da bir nevi yeniden doğuş gibi bir şey. Her doğum da sancılıdır. Hayatımızda böyle sancılı dönemler olur, hep olur.. Sakince sürecin geçmesini bekleyin, kendinizi mutlu olmak zorunda hissetmeyin, içte bir yer benle ilgilen diyor o sese kulak verin. Devlet hastanesinde psikiyatriste görünebilirsiniz, hafif bir antidepresan verir belki.

Hayatınızda köklü değişiklikler olmuş, boşanmışsınız, bu da bir nevi yeniden doğuş gibi bir şey. Her doğum da sancılıdır. Hayatımızda böyle sancılı dönemler olur, hep olur.. Sakince sürecin geçmesini bekleyin, kendinizi mutlu olmak zorunda hissetmeyin, içte bir yer benle ilgilen diyor o sese kulak verin. Devlet hastanesinde psikiyatriste görünebilirsiniz, hafif bir antidepresan verir belki.
Baya oldu bosanali ama hala aynı olmak beni üzüyor erkekler çok kolay atlatiyo biz kadınlar çok ağır atlatiyorim

Bir psikologa görünün. Kan tahlili yaptırın. Anlaşılan rahat uyumuyor, konforlu bir uyku çekmiyorsunuz. Depresyonda olabilirsiniz tabi doktor değilim benimki sadece tahmin.

Arkadaşa katılıyorum.
Ek olarak, maddi durumunuz fena değilse çene sıkma probleminiz için botoks yaptırmanızı önerebilirim. Botoksluyken zaten sıkamıyorsunuz ve bir iki kere yaptırdıktan sonra sıkma alışkanlığını da bırakma ihtimaliniz yüksek. Çene sıkmak uzun vadede çok kötü sonuçlara sebep olabiliyor, o yüzden ekstra belirtmek istedim.
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.

Meraba arkadaslar ben sabah uyandim mi yataktan çıkmak istmeiyorim kendimden nefret ediyorumm. Boş bı güne kalkltigimi hissediyorum işe gitmek istemiyorum. Hobilerim var onları yapmak istmeiyorim zorla gidiyorum ama hiç zevk almıyorum birde sabah diş sıkmış bı. Sekilde uyanıyorum çenem agriyo stres kaynaklıymis benim gibi olan var mı? Çok takıntılı bı insanım bu arada
Geçmiş olsun depresyondasın :KK70: Geçici bir dönem bunlar herkes bu yoldan geçiyor denilebilir. Ben de komşu gürültüsünden uyuyamıyorum mesela hiç üşenmeyip her işi, hobilerimi, ekstra yapılması gerekenleri bir gün de yapıyorum lakin eve geldim mi sinirlerim zıplıyor ben de gürültü kısmında aşırı hassasım neyse ki taşınacağım yakın zamanda onu bekliyorum ama üşengeçliğimi kendim attım üzerimden sürekli yatarak vücudumun uyuzlaştığını hissettim. Normalde sporcuyumdur ama ünv bitip işte bulamayınca spor bile yapamamıştım iki senedir şimdi kendime alarm kurdum hepsi için zorluyorum kendimi zaten belli bir süre sonra vücut otomatiğe bağlıyor

X