rus kadınlarını kıskanıyormuyuz acaba?

neden acaba sırf türkiyeye geldiklerinde bu işi yapıyorlar
bunu gerçekten merak ettimm

olur mu cnm her yerde aynı şeyi yapıyorlar.tabi hepsini demiyorum günahsızları tenzih ederim. romanya avrupa birliğine girdikten sonra bak piyasada romen falan kalmadı.tüm romenler avrupaya akın etti.bu rusya ve birleşikleri buna türk cum. de dahil sittin sene av. birliğine giremeyecekleri için ve avrupada bu tür kolay giriş çıkışlar olmadığından,pahalı olduğundan avrupaya gidemiyorlar.geriye tek zengin ülke türkiye kalıyor.bir ara avusturalyaya gelin gidiyolardı şimdi var mı bilmem.ben temizlikçi bayan alıyorum şirketten hiç rus moldova ukrayna duymadım hep gürcü,azeri,moldova nadir gagovoz türkü,çeçen vb. ama yinede eskisi gibi piyasada rus kalmadı bakmayın siz.milletin gözü açıldı yani.

olur mu cnm her yerde aynı şeyi yapıyorlar.tabi hepsini demiyorum günahsızları tenzih ederim. romanya avrupa birliğine girdikten sonra bak piyasada romen falan kalmadı.tüm romenler avrupaya akın etti.bu rusya ve birleşikleri buna türk cum. de dahil sittin sene av. birliğine giremeyecekleri için ve avrupada bu tür kolay giriş çıkışlar olmadığından,pahalı olduğundan avrupaya gidemiyorlar.geriye tek zengin ülke türkiye kalıyor.bir ara avusturalyaya gelin gidiyolardı şimdi var mı bilmem.ben temizlikçi bayan alıyorum şirketten hiç rus moldova ukrayna duymadım hep gürcü,azeri,moldova nadir gagovoz türkü,çeçen vb. ama yinede eskisi gibi piyasada rus kalmadı bakmayın siz.milletin gözü açıldı yani.

Avrupada kadına açlık yok. Türkiyede rağbet çok.Karadenizde özellikle..! Tabiki aynı işi yapmayanda var amaaaa kadına bakıosun bide evlendiği adama bakıosun. Türkiyede kalmak için evleniolar para kazansınlar diye. Buldukları normal işlerde onları rahat bırakmıyorki yurdum insanı. Bi bakıosun birinin kapatması oluvermişler.

Avrupada kadına açlık yok. Türkiyede rağbet çok.Karadenizde özellikle..! Tabiki aynı işi yapmayanda var amaaaa kadına bakıosun bide evlendiği adama bakıosun. Türkiyede kalmak için evleniolar para kazansınlar diye. Buldukları normal işlerde onları rahat bırakmıyorki yurdum insanı. Bi bakıosun birinin kapatması oluvermişler.

evet buaralar çok görüyorum karadenizli bir erkeğin ryabancı eşi olduğunu
tabi zevk meselesi naparsın mutlu olsunlarr

Bugüne kadar bir tane rusu çok beğendim o da en yakın arkadaşımdı... Moldovalıydı.
Çok güzel kızdı Allah için... :nazar:
Ama onu beğenmemde kişiliğinin de etkisi büyüktü...
Sırf yüz ve vücut güzelliği değildi olay... :KK61:
8 sene sonra gördüm kendisini... Yermek amacıyla söylemiyorum ama çirkinleşmişti, eski güzelliğinden eser yoktu... :KK53:
Çok bakımlı kadınlar Rus kadınları... Hayata erken atılıyorlar erken çöküyorlar. 18lerinde bir içim suyken 25ten sonra ciddi sarsıntıya uğruyorlar... Gözlemlediğim bu... :18:
Açıkçası Rus piyasasıyla içli dışlı çalıştığım için, ve muhattap olduklarımın çoğunlukla Rus kadınlar olduğunu belirterek şunu söyliyeyim: Kıskanılacak yanları olduklarını düşünmüyorum... Sadece çok uzun bacakları var belki bunu kıskanabilirdim ama benim de bacaklarım hayli uzun. :KK1:
Sözümün sonu olarak ne Rus ne de diğer ülkedekilerden olmak isterdim...
Böyle gayet mutluyum. :KK12:

Bugüne kadar bir tane rusu çok beğendim o da en yakın arkadaşımdı... Moldovalıydı.
Çok güzel kızdı Allah için... :nazar:
Ama onu beğenmemde kişiliğinin de etkisi büyüktü...
Sırf yüz ve vücut güzelliği değildi olay... :KK61:
8 sene sonra gördüm kendisini... Yermek amacıyla söylemiyorum ama çirkinleşmişti, eski güzelliğinden eser yoktu... :KK53:
Çok bakımlı kadınlar Rus kadınları... Hayata erken atılıyorlar erken çöküyorlar. 18lerinde bir içim suyken 25ten sonra ciddi sarsıntıya uğruyorlar... Gözlemlediğim bu... :18:
Açıkçası Rus piyasasıyla içli dışlı çalıştığım için, ve muhattap olduklarımın çoğunlukla Rus kadınlar olduğunu belirterek şunu söyliyeyim: Kıskanılacak yanları olduklarını düşünmüyorum... Sadece çok uzun bacakları var belki bunu kıskanabilirdim ama benim de bacaklarım hayli uzun. :KK1:
Sözümün sonu olarak ne Rus ne de diğer ülkedekilerden olmak isterdim...
Böyle gayet mutluyum. :KK12:

bende çok memnunum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
demek öle 25 ten sonra çöküyorlar vaybee
ben sadece en baştığı yazdığım şeylerden dolayı kıskanıyorum
açıkça sölemek gerekirse cinsellik konusunda:KK17:

aynen öyle hayyal ben türk olmaktan gerçektende gurur duyuyorum.bakmayın siz hiç bir ülkenin erkeğide karısına bizim erkeklerimiz gibi sahip çıkmıyor.bak mesela çalışmak istemezsek çalışmayız istersek çalışırız.anne olduğumuzda kutsal bir varlık oluvriyoruz.daha bir çok şey. bir kaç ülkede bulundum hiç bir ülkenin erkeği karısına buradaki gibi değer vermiyor.avrupada evlilik bir iş anlaşması gibi yürüyor.orta doğuda kadın kuluçka gibi görünüyor,slavlarda hammal muamelesi yapılıyor romanyada rusya vs. kadınlar inşaatlarda amelelik yapıyor tır şoförlüğü yapıyorlar erkekleri akşama kadar votka içip yatıyor.ben olsam ben de türk erkeğini tercih ederdim :)
velhasıl dünyaya bir daha gelsem bir türk kızı olarak gelirdim.rabbime şükürler olsun hem türküm hem müslümanım...

bende çok memnunum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
demek öle 25 ten sonra çöküyorlar vaybee
ben sadece en baştığı yazdığım şeylerden dolayı kıskanıyorum
açıkça sölemek gerekirse cinsellik konusunda:KK17:

O konuda latinler daha ateşli değil mi? :2:

aynen öyle hayyal ben türk olmaktan gerçektende gurur duyuyorum.bakmayın siz hiç bir ülkenin erkeğide karısına bizim erkeklerimiz gibi sahip çıkmıyor.bak mesela çalışmak istemezsek çalışmayız istersek çalışırız.anne olduğumuzda kutsal bir varlık oluvriyoruz.daha bir çok şey. bir kaç ülkede bulundum hiç bir ülkenin erkeği karısına buradaki gibi değer vermiyor.avrupada evlilik bir iş anlaşması gibi yürüyor.orta doğuda kadın kuluçka gibi görünüyor,slavlarda hammal muamelesi yapılıyor romanyada rusya vs. kadınlar inşaatlarda amelelik yapıyor tır şoförlüğü yapıyorlar erkekleri akşama kadar votka içip yatıyor.ben olsam ben de türk erkeğini tercih ederdim :)
velhasıl dünyaya bir daha gelsem bir türk kızı olarak gelirdim.rabbime şükürler olsun hem türküm hem müslümanım...

aaa ölemiymiş biz türk kadınları daha anaçız ya erkeklerde de aynı duygular var bence...

evet arkadaşlar tamda bahsettiğim yere gelmiş konu.ekonomik kriz çalışan insan azınlığı..vs..vs..ama ne demişler haticeye değil neticeye bakacaksın.genel anlamda çoğunluk olan türk kızları türk erkekleriyle evlenip yuva kuruyormu evet.:)yukarıda bahsi geçen şekilde zengin erkeklerle dahi türk kızları evleniyormu evleniyor.yani bizim rusa maalesef taze bitti demek kalıyor..en sonuncusunuda ben kaptım çünkü :KK66:yani olay faztazisel birşey olmaktan öteye gitmiyor...

rus kadın dedinde gecen istanbulda turist kızları gordum valla bizim turk kadınlarına laf edenlere zevksiz derim bizim kızlar daha bakımlı daha gusel ya onlar bizi kıskansın:KK9:

fizikleri güzel bunu kabul etmek lazım :44: ama hiç bir şekilde hijyen anlayışları yok..alanyada öyle şeylere şahit oldum ki :KK57: nefret ettim..

valla ben güzelligi kiskanan biri degilim.. güzelse biri derim evet gercekten güzel..ama ruslari ne begeniyorum nede kiskaniyorum...:KK28:

iran irak azerbeycan kadinlari daha güzeller kesinlikle.. :KK19:

Kıskanmıyorum..
Rus kızlarının güzel olduğunu sadece duydum,ama yüzyüze geldiğim rus kızlar arasında kendimden daha alımlı ve daha güzeline rastlayamadım henüz...:KK55:

İşim olmaz benden de güzeli yok bu bakımdan benden çok üzeni yok :21:
Sonuç olarak kıskanmıyorum ben.

aslına bakılırsa geneli çok sıradan ama bazıları tam anlamıyla kusursuz oluyor. ben 3-4 sene önce bir tanesini görmüştüm hala unutamadım :KK70:

Balayi secimi yaparken aklima takilan bi konuydu.
acikcasi cok rusun oldugu bi otel tercih etmek istemedim.
kocama bunu söyledigimde kahkahayi basti, dalga gecti benimle kiskanc diye :)
baya bi konusu gecti aramizda, beni sinir etmek icin sakasini yapti arada

zamanında rusyada çalışmış ve yaşamış biri olarak rus kadınları türk kadınlarından daha güzel değil diyebilirim. güzel olanları geliyor genelde Türkiye'ye o yüzden hep güzel oldukları sanılıyor.ayrıca 40 yaşın üstündeki kadınların vücut ve yüz yapıları daha da çirkinleşmeye başlıyor yani bizim yaşlı Türk kadınından daha da çirkin oluyorlar.domuz,içki ve aşırı makyajdan olabilir.rus kadınlarının türk kadınlarından en önemli farkı kendi ayakları üzerinde inanın daha sağlam duruyorlar.moskovada rus kadınlar berberlik yapıyor, şöförlük yapıyor bir şekilde para kazanmaya çalışıyorlar ama rus erkekleri için aynı şeyi söylemeyeceğim çünkü çok tembeller.zaten rus kadınlarının türk erkeklerinin seçmelerinin en büyük nedeni de o.

X