rus kadınlarını kıskanıyormuyuz acaba?

Bu rus garılarının çoğu sarışın oluyo benimki sarışınlardan hoşlanmıyo o yüzden problem yok :KK60: :KK60: ama bende zencilerden korkuyorum çok güzel dudakları var hatunların dolgun dolgun :KK60: :KK60:

Kıskanclık demeyelim de kızıyorum diyelim onlara.Cünkü Ruslar erkeklerin her türlü istegine cevap verebiliyor.Rus bayanları Türk bayanarından ziyade erkekler icin yatak mevzuuna daha yatkın.Ben de buna kızıyorum.Kolay kadınız imajı veriyorlar Türk erkeklerine.

kızlar . yakında zamanda eşinin rus bayanla aldattığı arkadaşımla öğrendiğimize göre; rusların numarası güzelliklerinden çok kendilerine olan öz güvenleri,erkeği tatlı dille pohpohlayıp, yüceltmeleri, bunla birlikte tatlı dili kullanıp istediklerini yaptırabilmeleri , en önemliside biraz amiyane olacak ama cinsel muamele yönnden erkeği tatmin etmeleriymiş.

Kıskanclık demeyelim de kızıyorum diyelim onlara.Cünkü Ruslar erkeklerin her türlü istegine cevap verebiliyor.Rus bayanları Türk bayanarından ziyade erkekler icin yatak mevzuuna daha yatkın.Ben de buna kızıyorum.Kolay kadınız imajı veriyorlar Türk erkeklerine.

kolay kadın değil, malesef erkeklerin zayıf yönü olan cinselliği nasıl kullanacaklarını ve bununla neleri elde edebilecekelrini biliyorlar ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar.

rus kadınları çoğu yabancılar gibi sıcakkanlı rahat tipler.Biz türk hatunları gayet mesafeli soğuk ve düşünceliyiz.Çünkü biz böyle yetiştik öğretildik.Her ne kadar rus güzelliği genetik te olsa sıcakkanlı ve açık oldukları için bu kadar ilgi gördükleri düşüncesindeyim=))

rus kadınları çoğu yabancılar gibi sıcakkanlı rahat tipler.Biz türk hatunları gayet mesafeli soğuk ve düşünceliyiz.Çünkü biz böyle yetiştik öğretildik.Her ne kadar rus güzelliği genetik te olsa sıcakkanlı ve açık oldukları için bu kadar ilgi gördükleri düşüncesindeyim=))

Aslinda bu ilginc bir tespit. Genelde biz Turk'lere (yani, Akdeniz'lilere genelde) esas sicakkanli denir.

Hic Rus arkadasim veya tanidigim filan olmadi. Sadece belirli gozlemlerim var. Biz Turk kadinlarina gore daha sicakkanli olduklarina pek katilamayacagim. Ha, bazi durumlardaki 'rahatlik' faktoru ayri....o acidan haklisin sanirim.

Ben sahsen kiskanmiyorum onlari ama belki de, kiskanmama sebep olacak bir durum henuz olusmadigi icindir...hihihi.

güzeller, taş bebek gibiler, ama kıskanmıyorum.

ama topiği görünce üzüldüm benim de babannem rus, ve ben ona çok benziyorum, sadece birazcık boydan kaybediyorum. umarım erken yaşlanmam, 3 sene sonra 25imde yazarım buraya ben de erken cökersem hep 25ten sonra çöküyolar denmiş ya :KK52:

Rus kadınları türk erkeklerini yiyecek gibi bakıyor uyuz oluyorum bikeresinde eşimle kumsalda güneşlenirken yaşlı rusun biri eşime gözlerini dikti yedi bitirdi :KK57:
çok sinir olmuştum bide eşim denize girdi oda peşinden denize girdi kendi çapında kur yapıyodu sanki
Aptal bunak .!

ama doğruyu söylemek gerekirse taş gibiler ama kıskanmıyorum :KK61:

bizim türk kızları yüzleri güzel ama çoğu fizikten kaybediyo rusların fizikleri taş gibi ondan adları var :KK53:

kizlar yemeyin beni kiskanmiyorum diyenlerin cogu kiskaniyordur eminim..simdi durup dururken kiskanmazsiniz ama tatilde tas gibi purussuz ussuz halleriyle esinize yakin bi yerde yatanlarin hepsi kiskaniyodur eminim:97: bende sokakta gorunce kiskanmiyorum ama tatilde sinir oluyorum hepsine..gerci sokaktada sinir oluyorum laleli ve osmanbey piyasasinda calisanlarin %99 patronlarini kafalamaya calisiyo..igrencler memleketlerine defolup gitseler ya irkciyim bu konuda:KK60::KK60:

Kızlar ben Azeri Türküm yabancı sayılmam. Rusiyada da yaşadım rus arkadaşlarım da oldum onların kötü ve iyi taraflarını yazıcam.
Onlarda kültür yüksek, onların çoku okumuş, kendini seven, kendine güvenendiler. İyisi de çok kötüsü de. Ama tarih boyunca onlar hep bencil oluyorlar.
Siz Osmanlı Tarihini okusaz görceksiz ki, Osmanlı zamanı da türk erkekleri hep rus kadını düşkünü olmuşlar. Sorun neden? Onlar güzel çekiciler-evet, ama onlarla gezib tozuplar yalnız. Evlendikleri hanımlar TÜRK hanımları olub hep.
Şimdi de aynı, bizim erkekler (azerbaycanlılar) önceler de güzel rus hanımlarla yalnız gezib tozublar, ama evlenibler bizim hanımlarla. Bazı istisnalar var.

Bir rus hanımı Moskovada türk erkekle görüşürmüş. Bana dedi o türkün eşi kendine bakmıyan akılsız birisi olduğu için ailesinden bıktığı için başka yerde kadın arıyır.

Bu o demek ki, istersiz rus istersiz başka bir kadın olsun, eğer ki, erkeklerin çok hissesi gözü başka kadında ise sebebi kendinizde arayın.

Bakımlı olun, tatlıdil olun, okuyun, kendinizi hep gelişleşdirin, hayatınızı sevin, eşinizi sevin onda başka kadına merak kalmasın! O zaman ne rusa bakar ne başka güzel kadına.

Bir de Türk hanımı kadar asil, namuslu, ailecanlı, güzel birisi yok! Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!En Büyük TÜRKİYE

Kıskanmak mı? nefret ediyorum hepsinden :)))
Tatile bile giderken gideceğim yerin doğal güzelliklerini değilde önce onların yoğunluğunu ön plana alıyorum...Eşimde bende doğanın güzelliklerine,denize,eğlenceli ve huzurlu bir tatile ihtiyaç duyuyoruz tabiki ama eşimin gözleri ve belkide aklı başkasına takılıp kalsın sonrada zehir gibi bakış ve laflarla karşılaşsın istemiyorum.Haram bakışlardan koruyorum kocacığımı :)

Yıllar önce sağlık sorunlarım nedeni ile okuduğum şehirde annemle birlikte otelde kalmak zorunda kalmıştım.Otelin terasında bahçeyi seyrederken yanımdan 6-7 tane rus kızı geçmiş denize inmişlerdi,14 yaşındaydım ben ama hala o anı hatırlarım :) annemin evli olan bir kuzeni yanımızdaydı...Adam öyle bir iç geçirmiştiki,ahhh ahh diye...

eeee artık Rusyanın vize problemideyok,yerleşirler ülkemize...artık her yer olur alanya,antalya :KK43:((

taş gibi hatunlar ya nasıl kıskanmayalım.boy-pos-endam ne ararsan var maşallah ruslarda.
ki bide gözlemlediğim kadarıyla ya güzeller yada çirkinler orta düzeyleri yok bunların yada ben hiç denk gelmedim. :KK1: keşke hepsi çirkin olsaydı :KK1:

Kıskanmak mı? nefret ediyorum hepsinden :)))
Tatile bile giderken gideceğim yerin doğal güzelliklerini değilde önce onların yoğunluğunu ön plana alıyorum...Eşimde bende doğanın güzelliklerine,denize,eğlenceli ve huzurlu bir tatile ihtiyaç duyuyoruz tabiki ama eşimin gözleri ve belkide aklı başkasına takılıp kalsın sonrada zehir gibi bakış ve laflarla karşılaşsın istemiyorum.Haram bakışlardan koruyorum kocacığımı :)

Yıllar önce sağlık sorunlarım nedeni ile okuduğum şehirde annemle birlikte otelde kalmak zorunda kalmıştım.Otelin terasında bahçeyi seyrederken yanımdan 6-7 tane rus kızı geçmiş denize inmişlerdi,14 yaşındaydım ben ama hala o anı hatırlarım :) annemin evli olan bir kuzeni yanımızdaydı...Adam öyle bir iç geçirmiştiki,ahhh ahh diye...

eeee artık Rusyanın vize problemideyok,yerleşirler ülkemize...artık her yer olur alanya,antalya :KK43:((

ayyy eveettt rusları sevmıyorummmmm

ya ben kıskanıyorum
acaba bendemi bi problem var kimse kıskanmıyomuş tatile gidicez 1 sene oldu doğum yaptım 4 kilocuk fazlalığım var göbeğim var az
denizde kumsalda yanımızdan taş gibi hatunlar süzülecek geçecek tabi benim erkek kocam :)) nede olsa erkek çaktırmadan çaktırmadan bakcak
şimdiden bana takılıyo şöyle rusu bol bi yeremi gitsek ne yapsak diye manyaaaakkkk ..
buarada kıskanıyorum dedim ama yeminederimki beğendiğim için değil güzel olabilirler ama beni çekmiyolar nedense teknik olarak güzeller o kadar yani türk erkeklerinin rağbet etmeleriyle ilgili kıskanırım eşimin takılmalarına falan gülsemde uyuz olurum ama çaktırmam
bence çok soğuk tenleri var kopya koyun dolly gibi hepsi aynı saç rengi göz rengi bilemedim :KK53: :KK23:

Son düzenleme:
valla nereli olursa olsun beni bağlamaz benden iyisini buluyorsa güle güle hiç yoramam kafamı .....zaten aklında öyle şeyler varsa hangi ülkeden olduğu farketmez benim için sonuç aynı olur ........geçen bunun konusu geçti evde arkadaşlar varken bende dedimki : Türk kadınları mutasıp yetiştiriliyor özellikle cinsellik konusunda hep ayıp deniyor içinden gelsede yaşayamıyor cinselliliğini ,ama yabancılar öyle değil onlar her konuda rahat giyim olsun,hareketleri olsun v.s ee ne oluyo zaten erkeklerin istediği bunlar onlarda hemen atlıyor böyle kadın bulunca yada onun hayaliyle yaşıyor .........yoksa Türk kızları bin basar hepsine.......neyse ortamdaki erkekler de dediğimin çok doğru olduğunu söylediler,doğru tespitmiş benimki :KK37:çok sinir olmuştum ama nedir bu muhabbet hiç anlamıyorum öpsünlerde başlarını koysunlar bizleri :KK64:

X