Sivilceli Ciltler Roaccutane süreci için öneriler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben iki kez 1 er sene kullandım, zamanları yanlış hatırlıyor olabilirim üzerinden çok geçti, 13 yaşında falandım.
Gel gör ki bir tane sivilcem çıkmaz, hormon sorunlarım var pko’yum, ona rağmen yıllar geçti bir tane sivilcem olmadı neredeyse. İyi ki kullanmışım. Çünkü sırtımda bile sivilce vardı. O zamanlar beni yoran tek şey dudaklarım inanılmaz acırdı, sen de sürekli Blistex sür canım

Negüzel ben cok hassasım galiba yan etkiler cok başladı bende

Yorumumu güncelliyorum, yeni büyük sivilceler çıkmaması dışında hiç bir olumlu etkisi olmadı, küçük küçük sivilceler hep çıktı, eski sivilcelerimin kızarıklığı hafifledi ama lekelerde bi açılma olmadı. Umutsuz değildim ama bir ilerleme kaydedemedim, sıkılıp kullanıma ara verdim ve tekrar sivilcelerim azmaya başladı.
İkinci kez Roaccutane tedavime başladım

Uzun zaman sonra girebildiğim için yorumlara tek tek cevap yazamadım ama herkese teşekkür ederim önerileri ve yardımları için :) 2. Ayın içerisindeyim ve çok rahat ilerliyor süreç benim için. Kişiden kişiye değişiyor demekki.

merhaba ben 2. kez bu ilacı kullanıyorum son aylara geldim bana bu ilaç dışında hiç bir şey derman olmadı umarım bir daha bu derdi yaşamam . Sıkıntı etme hiç de yan etki yaşamadım kuruluk dışında.
tavsiyem bol nemlendirici kullan dudak ve cildine
bol su iç
ve epilasyon ağda falan yapma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…