RIZIK VE BEREKET

İnşallah canım ben faydasını gördüm bi konuda kapalı olan rızkımız açıldı hiç ümidim olmayan Rabbim daim etsin sıkıntıda olan herkese ferahlık versin
Canm ya ne güzel dualarda öncülük edysn bize çok saol❤ ben rızık için deglde tüp bebeğe başlicam onun olması için niyet ettim 1000 salavat bitti şimdi diğerlerini de okuyacam hergün tüp bebeğe kadar transfer sonrası da okurum belki rabbim şifa eder 3. denemem son olsun inşallah

Canım 313 adet okunacak bu duanın anlamıda çok güzel
Rabbim senin işinide hayırla sonuçlandırsın

Ben de niyet edip adetim bitince başlayayım inşallah.

Ben başladım ama salavatı bile bitiremedim hala ben yavaşım galiba

Kız ben yokum valla bunada katılırsam evden tamamen bağımsız olurum evdekıler yüzümü unuttu bende onları unutmusum bugun farkettım
Hahaaa vallaha bende inşirahı bitirdim Ya Fetthta bitse bu topikle haftalık hatimi okuyabilecem. Benim çocuğun derslerine yoğunlaşmam lazım
Ne zaman başlıyoruz
Bu gece başşarız canım inşallah. Her akşam yatsıdan sonra paylaşırım. Zaten herkes kendine okucağı için niyet falan paylaşılmıcak sadece kim okudu,kim okumadı paylaşılacak
Ben başladım ama salavatı bile bitiremedim hala ben yavaşım galiba
Canım dilin alışınca bitirirsin inş. Ya Rezzak ve rabbi yessir kolay bitiyor salavat biraz zaman alıyor ama o da fazla sürmüyor

Cnm ben katılmıyorum sadece esma onerisi yazmıstım bir karısıklık oldu sanırım bir sonraki sefere inş
Babam için dua ve esmalar okuyorum yogunluk var o yuzden hakkını helal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…