RIZIK VE BEREKET

1000 salavat,1000 ya Rezzak, 313 Rabbi yessir vela tuasır Rabbi temmim bil hayr

Olur canım. Biz 40 günü doldursakta senin kaç gün eksiğin varsa devam edersin

Şahane
Kisi basi kac tane duscek cnm onu diyorum. Aman neyse ekle gitsin hallederiz Allahın izniyle

Canım niyyet çok önemli diyorlar ya. Ben işte o kısmı hep atlıyorum. Düşünüyorum ki Rabbim bende olan eksikliği biliyor neden çektiğimi de biliyor olmalı. Mesela. Ben martın 11den düzenli olarak hergün 1000 salavat çekerim. Bitirdiğimde mesela hep peygamber efendimizin ruhu şeriflerine hediye ediyorum demiyorum bazen diyorum bazen unutuyorum..
Niyetlerinizi nausl ediyorsunuz. Belki ben yalnış yapıyorum böyle açıklayıcı şekilde herkes paylaşırsa bir birimize fikir olur. Mintimint

Sayiyi bolusursem gelirim kuzum. Mintimint yani oyle mi olcak nasil olcaksa
Hayır canım bölmeden herkes kendine
Sayın Mintimint gunluk herkes belırttığin rakamımı okuyacak kendısı ıcın dogru mu anladım
Aynen öyle kuzum
Evettt inşallah yarın adet bitiyor temiz temiz başlarım m ayrıca bildirim etiket içinde teşekkürler
Ne demek canım
Kisi basi kac tane duscek cnm onu diyorum. Aman neyse ekle gitsin hallederiz Allahın izniyle
Canım 1000 salavat,1000 ya Rezzak, 313 Rabbi yessir
Çok teşekkür ederim etiketlediğin için ama yetiştiremem ben bu ara
Kısmet canım
Canim Bugün regl oldum bı sorun olurmu bu halde iken.
Bende bugün oldum canımöylede okunur

Hayır canım bölmeden herkes kendine

Aynen öyle kuzum

Ne demek canım

Canım 1000 salavat,1000 ya Rezzak, 313 Rabbi yessir

Kısmet canım

Bende bugün oldum canımöylede okunur
Tam zamanıni bulduya benim cuzde kaldı bu hafta

Ahh yalnız değilim demekki bende Allahım sen niyetimi,ihtiyacımı biliyorsun diyorum öyle uzunn uzunn kendime niyet getiremiyorum. Getirsemde 3 5 kelime.Misal Allahım bu niyetimi hayırlısıyla kabul et hayırlı değilsede hayıra çevir

Bende baslayacm bugün bütün olmazlar olsun inşallah

Merhabalar benimde topiginiz için bir esma önerim olacak

Ya Rezzak Ya Ganiyy Ya Muğni Ya Allah

Rızık artması için cok etkili günlük en az 100 kere okumanızı tavsiye ederim kombin seklinde sırayla okunuyor.
Allah kabul etsin dualarınızı

40 gün sonra aslında bunun içinde başlayabiliriz çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…