DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

70.000 TEVHİD BAĞIŞLAMA OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PAZAR SAAT:22 00
KATILIMCI :26KİŞİ

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 2692 ADET TEVHİD OKUYORSUNUZ BENDE 2700 ADET OKUYORUM 70.000 ADET TAMAMLANMIŞ OLUYOR

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee
Patronicee Patronicee OKUNDU
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
denizinmavisi denizinmavisi
segazel segazel
Krew Krew (ark)

bir garip oblomov bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260 (Kar)
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan OKUNDU
aryalorinn aryalorinn [/USER]
[/QUOTE]

Tevhidimi bende bitirdim Allah kabul eder insallah canim benim Allah razi olsun hepimizle tek tek ugrastin her duayi mesaj attin okumayanlari bekledin Allah binlerce kez razi olsun senden listenin bittiğini görünce bian kendimi terkedilmiş gibi hissettim ee napicam ben şimdi dedim Rabbim her şeyi gönlünün güzelliğine göre hayirlisiyla versin inşallah tanimadan sevdim bayildim hatta taptim sana Hakkini helal eyle canim O Ozzgeee

tevhidimi okudum Rabbim kabul etsin.
Allah bin kere razı olsun senden O Ozzgeee canım :KK200:.
seni görmeden tanımış :KK68:gibiyim.hem insancıl hem disiplinli olman sayesinde düzenli ve itina ile dualarımızı yaptık.çok sağol

her ne muradın varsa Allah tez zamandakolayca önüne sersin inşallah.:dua:

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 2692 ADET TEVHİD OKUYORSUNUZ BENDE 2700 ADET OKUYORUM 70.000 ADET TAMAMLANMIŞ OLUYOR

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee
rudecute rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
segazel segazel
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
umut-16 umut-16 OKUNDU
sees sees
M mer_4260 (Kar)
M mer_4260 (ark)
miyomim miyomim OKUNDU
durkan durkan OKUNDU
aryalorinn aryalorinn [/USER]

Tevhidimi bende bitirdim Allah kabul eder insallah canim benim Allah razi olsun hepimizle tek tek ugrastin her duayi mesaj attin okumayanlari bekledin Allah binlerce kez razi olsun senden listenin bittiğini görünce bian kendimi terkedilmiş gibi hissettim ee napicam ben şimdi dedim Rabbim her şeyi gönlünün güzelliğine göre hayirlisiyla versin inşallah tanimadan sevdim bayildim hatta taptim sana Hakkini helal eyle canim O Ozzgeee

Tevhidim bitti. Allah öncelikle senden razı olsun O Ozzgeee hakkını helal et. Buradaki arkadasların da hakkın gecti herkes helal etsin. Rabbim hepimize duamızı tez zamanda nasip etsin inşallah amin

tevhidimi okudum Rabbim kabul etsin.
Allah bin kere razı olsun senden O Ozzgeee canım :KK200:.
seni görmeden tanımış :KK68:gibiyim.hem insancıl hem disiplinli olman sayesinde düzenli ve itina ile dualarımızı yaptık.çok sağol

her ne muradın varsa Allah tez zamandakolayca önüne sersin inşallah.:dua:
Canlarim benim bende herbirinizi tek tek cok sevdim tanimadan Allah sizlerdende bin kere razi olsun ben takip ettim sizlerde sevkle okudunuz o yuzden guzel bir listemiz oldu tek benle olacak is degildi ekip olarak cok guzel insanlar bir araya geldik masallah dilerim hepinizin hayatinda cok guzel seyler oldugunun haberini alirim ve dilerim yine bir araya gelmek kismet olur dualarda bulusuruz hepinizi cok opuyorum sizlerde helal edin hakkinizi

Canlarim benim bende herbirinizi tek tek cok sevdim tanimadan Allah sizlerdende bin kere razi olsun ben takip ettim sizlerde sevkle okudunuz o yuzden guzel bir listemiz oldu tek benle olacak is degildi ekip olarak cok guzel insanlar bir araya geldik masallah dilerim hepinizin hayatinda cok guzel seyler oldugunun haberini alirim ve dilerim yine bir araya gelmek kismet olur dualarda bulusuruz hepinizi cok opuyorum sizlerde helal edin hakkinizi
Helal olsun canımcım :KK200:

2692 adet tevhidi tamamladım. Emeklerin ve sabrın için teşekkür ederim canım. Rehberliğinde dualara katılmak güzeldi. Başka dualarda buluşmak ümidiyle:KK54:@Ozzgeee

evTik evTik
@ozzge81
Patronicee Patronicee
rudecute rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew Bluedew
Krew Krew

whiterose00 whiterose00
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017
Krew Krew (ark)

M mer_4260
B Burcu2424
hmbg hmbg
M Mavisu27
umut-16 umut-16
sees sees
M mer_4260
miyomim miyomim
durkan durkan
aryalorinn aryalorinn
@Mavisu27

Kızlar ben de okudum tevhidi Allah kabul etsin. Güzel bir dua grubuydu eksiğim yanlışım duasını geciktirdiklerim olduysa affola, hepinizden tek tek Allah razı olsun hakkınızı helal edin. İnşallah hepimiz hayırlı haberlerimizi de paylaşırız bundan sonra. O Ozzgeee canım senin hakkını ödeyemeyiz sağol, anneciğin de en kısa zamanda şifa bulur inşallah. Hepiniz dualarımdasınız :))

Tevhidi bitirdim Rabbim kabul eylesin. Tüm arkadaşlarım hakkınızı helal edin benden yana helal olsun hepinize.

O Ozzgeee kuzum hakkın büyük helal et n'olur. Allah'ım gönlüne göre versin. Dualarınızı kabul eylesin.

Yeni listede yokum inşallah başka dualarda buluşmak dileğiyle. Hepiniz dualarımda olacaksınız :KK200:

Tevhidi okudum Allah kabul etsin

Arkadaşlar sizleri tanımak dualariniz da bulunmak çok güzeldi Allah razı olsun hepinizden O Ozzgeee canim çok yoruldum ugrastin Allah gönül muradini nasip etsin hakkını helal et

Arkadaşlar yanlışım kusurum geciktirdiklerim olduysa hepiniz hakkınızı helal edin

O Ozzgeee canim tevhidi okudum. Ilk girerken buraya bir suru sart sunmustunuz aslinda biraz kizmistim okumayacak insanin burda ne isi var yazilanlara bak demistim ama ilerleyen aylarda gordum ki gercekten ilk basta o sartlari sunman uyarilari yapman tecrubenden kaynakliymis. O amaci gercekten okumak olmayan kisiler yuzunden grubumuz dagildi uzuluyorum. Hakkini helal et cok ugrastirdik seni benimde hakkim varsa herkese helal olsun. Kizlar sizlerde hakkinizi helal edin insallah dualarimizin bir bir oldu sevincini burda olmasakta yasariz...

Tevhidi bitirdim Rabbim kabul etsin insallah.
Ben sonradan katildim araniza.Okadar duzenli ve uyumlu gidiyordunuzki korktum sizi aksatmaktan.Benim birdamla bile hakkim varsa helal olsun sizlerde hakkinizi helal edin O Ozzgeee ozellikle senin emegin hakkin ve sabrin unutulmaz sayende cok guzel dualar ettik.Allahim gonlunden gcenleri hayirlisiyla kabul etsin insallah.
Rabbim hepimizin ettigimiz dualari kabul etsin insallah.herkezin hayirli guzel haberlerini almayi nasip etsin.En kisa zamanda tekrar bulusabilmek dileyle.

evTik evTik OKUNDU

O Ozzgeee
rudecute rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew Bluedew OKUNDU
Krew Krew

whiterose00 whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp
heidi1017 heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi denizinmavisi OKUNDU