rezil olma, sağlığım, aramıza giren soğukluk...

açmış ama bana açmış sekse değil. yoksa onu bile konuştum

Fi tarihinde böyle ilginç bir konu vardı, çok müzdarip bayan eşinden boşanmak istiyordu..o aklıma geldi.

Ee adam bu kadar dram, sizin istemediğiniz zamanlar niye ille de yanında kalmaya, onunla uyumaya devam ki?
yani işten aynı zamanda çıkıyoruz müsaitsek birlikte kalıyoruz genelde öyle denk geliyor. bir de askerden yeni geldiği için illa yatmak uyumak değil de birlikte vakit de geçirmek istiyoruz. e gece olunca da hadi evine git demek olmaz. bi kaç aya zaten düğünümüz var. o zaman napıcam :)

Zamanla rutine girer bence...hep aynı olmaz. O bahsettiğim konu çok fenaydı, bulursam linki paylaşırım

olabilir... galiba sorgulamaya başladım çünkü kendi de diyor ben senin sapığın gibi oldum diye. biraz korkutuyor bu beni sanırım

adam bedelliden gelmiş, şu an ekstra aç olması normal.
ayrıca yarın evleneceksiniz yani o zaman her gün berabersiniz, kaçış yok. korkularını yenmen lazım.
evet ben de bunu düşünüyorum. haadi şimdi nişanlıyız arada bahane uydurup bir başımıza kalıyoruz. evlenip de aynı eve girince nolucak nasıl kaçıcam...

safra kesemde çamurlanma var... nasıl tahmin ettiniz?
.
Safra kesesi problemi olanlarda bağırsak sorunları oluyor bu tip.Mutlaka doktora gidip çaresine bakın çünkü ileride çok daha fazla probleme hatta Allah korusun pankreas kanserine bile yol açabilir. Allah şifa versin. Yağlı yemekler yediğinizde ishaliniz artar bilginiz olsun isterim.

Adamda sıkıntı bulamadım
Bu ne gecmeyen mide rahatsızlıgıymıs psikolojik bence yinede gecmis olsun
Böyle adamı bulanda evleniyor ben sana söyleyeyim
Kocam yanıma sokulmuyor benden sürekli kacıyor konularından daha ilgi cekici bir konu bence bu

Hiç dert etmeyin. Yarın evlenip, elti kaynana kayınpeder görümce misafir dedikodu hizmet derdi başlayınca ve kavgalara dönüşünce ne libido kalacak ne istek.
öyle bi evliliğimiz olacağını sanmıyorum aileler birbirini çok seviyor annelerimz arkadaş gibi. yani düşmesin libidosu ama beni de anlasın istiyorum işte ne yardan ne serden

evet biraz da stres kaynaklı psikolojik zaten... ay biliyorum biliyorum sağlığım iyiyken benim de hiç şikayetm yok hatta burda yazılanları okuyup şaşırıyordum böyle erkekler var mıymış diye ama varmış

Kocasi cinsellik istemiyor az oluyor yanasmiyor temas etmiyor diye bosanan
vs gibi burdaki konulari okuya okuya neredeyse tum erkeklerin şap yedigini düşünecektim,neyseki boyleleride varmis.Ama tabi fazlasida zarar.

yani bence öncelikle sağlık sorunlarınızı çözümleyin, safra kesesi ameliyatı vs. artık nasıl bir çözümü varsa.. Sonra da zaten bir sorun kalmayacak gibi duruyor.. Aşırı istekten kastınız nedir bilemiyorum ama biz eşimle 7 yıldır her gün sevişiyoruz genel olarak (çocuk yapma döneminde gün aşırı olarak değişmişti düzenimiz). Tabiki hastalık da geçirdik ameliyat da geçirdik, bu dönemlerde de birbirimizi darlamadık yani hastayken darlaması tuhafmış ama siz de sürekli hastaysanız adam napsın İyidir iyi sevişmek iyidir

Hey maşallah Allah muhabbetinizi artırsın mı diyim ne diyim :) evet şu sıralar sürekli hastayım o darladıkça da strese giriyorum bi rahat bıraksa herşey güzel olucak :) ama adama da yazık onu da anlıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…