rezil olma, sağlığım, aramıza giren soğukluk...

Hey maşallah :KK70: Allah muhabbetinizi artırsın mı diyim ne diyim :) evet şu sıralar sürekli hastayım o darladıkça da strese giriyorum bi rahat bıraksa herşey güzel olucak :) ama adama da yazık onu da anlıyorumm
valla yani bana normal geliyor bu açıkçası maşallahlık bir durum mu bilemiyorum ama öyle diyosanız öyle olsun :KK70: Yani oturun konuşun, sağlık sorunlarınızı çözümleyince böyle olmayacak falan diyim ne bileyim.. Bir de illaki ilişki şart değil engeller olduğunda başka türlü yakınlaşma şekilleri var yani öpüşmek dokunmak vs vs oraları anlatmama gerek yok heralde :KK66: Bence sürekli reddedilmek çok kötü bişey, bunu yapmayın size yol su elektrik olarak dönecektir çünkü.. bir abla tavsiyesi :KK66:

Geçmiş olsun, sağlığınızı ihmal etmeyin. Önemli olan bu.
Nişanlınız anormal değil. Benim eşim de isteklidir, bu dert değil avantaj. Canınız istemeyince olmaz dersiniz olur biter. Ben artık alışkanlık haline getirmişim nasılsın dese bu gece olmaz diyorum. =))

valla yani bana normal geliyor bu açıkçası maşallahlık bir durum mu bilemiyorum ama öyle diyosanız öyle olsun :KK70: Yani oturun konuşun, sağlık sorunlarınızı çözümleyince böyle olmayacak falan diyim ne bileyim.. Bir de illaki ilişki şart değil engeller olduğunda başka türlü yakınlaşma şekilleri var yani öpüşmek dokunmak vs vs oraları anlatmama gerek yok heralde :KK66: Bence sürekli reddedilmek çok kötü bişey, bunu yapmayın size yol su elektrik olarak dönecektir çünkü.. bir abla tavsiyesi :KK66:
çok tatlısınız teşekkür ederim :KK49:

7 senelik evliyim nerdeyse, eşim hala anlattığınız gibi dokunmamla ya da sadece seks dememle dahi anında uyarılan biri.
Kendisi bir akrep burcu belki de ondandır bilemem ama siz yine de değişir, söner isteği gibi bir beklentiyle evlenmeyin.

selamlar sevgili kadınlar,ablalarım,kardeşlerim... bana bi akıl verebilir misiniz? konuyu umarım doğru yerde açmışımdır.
başlamadan önce evlenmeden cinsel ilişkiye karşı olanlar ya da bu konuda saygısızca kırıcı yorum yapacaklar rica ediyorum değerli yorumlarını kendilerine saklasınlar

2 yıllık birlikteliğimizde 1 yıldır nişanlıyız. bana karşı anlayışlıdır, ilgilidir, sevgisini göstermekten çekinmez, dinler,destek olur, çok sadıktır, nerde olduğunu ne yapacağını haber verir... harika bi insandır ancak cinsel olarak çok üstüme düşkün. başlarda çok hoşuma gidiyordu aslında ama artık başa çıkamıyorum. son zamanlarda çok çok fazla sağlık problemi yaşamaya başladım. yıllardan beri sahip olduğum kronik bir rahatsızlığım var. üstüne başka şeyler de yaşadım. bi süre hastanede kaldım hatta. Sağolsun çok destek oldu kötü hiç bişey diyemem o konuda. ama hastaneden çıktığım anda gene başladı istemeye.

bi de yazın çok kötü bi olay yaşadım çok utanç verici ama anlatmam lazım. bi gece midem çok kötü oldu zaten devamlı midemle ilgili sıkıntı yaşıyorum. gece birlikte kalırken ishal oldum ve uyandığımda altıma kaçırmıştım, çok afedersiniz yatağa falan çıktı o da bunu gördü. şimdi anlatırken utancımdan gülüyorum bi yandan ama o zaman ortalığı temizleyip kendimi çitiledikten sonra yüzüne bakamamıştım evden kaçmıştım adeta :KK70: o ise sağlık hali olduğunu herkesin başına gelebileceğini utanmamamı söyledi ve bunla ilgili en ufak bi şaka, laf dokundurma bile yapmadı. sadece sağlığıma dikkat etmemi istedi. bunu niye anlattığıma gelecek olursak ben hastaneden çıktıktan sonra ara ara hala midemle ilgili sıkıntı yaşıyorum ve tekrar o gece gibi olacak diye korkuyorum saatte bir uyanıyorum kendimi kontrol ediyorum. özellikle o yanımdayken uyuyamıyorum. o ise devamlı birlikte olmak istiyor. açım sana diyor. tenim deyince bile uyarılıyormuş. bugün en son dayanamayıp hissettiklerimi anlattım devamlı rezil olucam kötü bişey olucak ne bileyim kötü kokucam falan filan. ki hijyenime çok çok dikkat ederim. bakımlı ve temiz biriyimdir. sağlıkla ilgili bşey olmasa bile benim moda girmem lazım, hissetmem lazım. o da öyle işini bitirip arkasını dönen biri asla değildir. o konuda mükemmeldir gerçekten zevk verir bana...
ama benim hislerim onunki gibi açlık değil... cumartesi günü bedelliden döndü bu arada. onu da ekleyeyim. bugün kendimi anlattığımda bana özgüvenim kırılıyor devamlı reddedilmekten artık yanında durduğumda bile uyarılıyorum gece birlikte kalmayalım dedi. onu da anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum. sağlığım kötü olduğunda bana dokunmasına bile dayanamıyorum hemen çıkışıyorum. ne zaman düzelicem bilmiyorum sağlık bu yani elimden gelen herşeyi yapıyorum ama 2 gün iyiysem 1 gün kötü olabiliyorum da...

ne yapmalı?erkekler hep böyle mi? nasıl başa çıkılır nasıl anlatılır?
Evli değilim, erkek arkadaşım var ama beraber yaşamıyoruz haliyle cinsellik hiç yok. O konuda fikir beyan edemeyeceğim.
Fakat şunu demek istiyorum.
Bu konuda kesin "Ahh ahh benim koca da keşke bu konu sahibinin nişanlısı gibi olaydı.. Ne guzel adam dizilerdeki gibi açım sana aç diye hönkürüyor.Bizim herif anca yesin içsin çamış gibi koltuk karşısında uyuklasın!" diyen en az 20 üye vardır. En az..:KK45:

Konu sahibi bazı kadınlar bu dert keşke benim olsa diyor.. :KK48:

Sağlık durumunuzdan öncede rahatsız miydiniz bu istekli halinden?
Adamın hastalık zamanlarınızda anlayışlı olması lazım, ne kadar süredir sürüyor bu durum? Ilişki sıklığınız ne?
Adam abartıyor mu gerçekte, yoksa siz mi kaçıyorsunuz?
Sizin için zor, onun için de zor. Sürekli reddediliyor 🤷🏻‍♀️

Sağlık durumunuzdan öncede rahatsız miydiniz bu istekli halinden?
Adamın hastalık zamanlarınızda anlayışlı olması lazım, ne kadar süredir sürüyor bu durum? Ilişki sıklığınız ne?
Adam abartıyor mu gerçekte, yoksa siz mi kaçıyorsunuz?
Sizin için zor, onun için de zor. Sürekli reddediliyor 🤷🏻‍♀️
hayır değildim. arada naz yapıyordum ama o da işin cilvesiydi zaten :) Yaklaşık 3 aydır bu haldeyim arada tabi ki yapıyoruz ama %75 reddediyorum diyebilirim. o çok istekli. Yani günde 4-5 kez yapsa anca rahat bırakır beni. işten yorgun argın eve geliyorum. sabaha kadar hadi desem durmaz. ki sağlıklıyken ben de öyleydim. . bu kadar üstüme geldiği için rahatsızlanıyorum ama artık. dediğiniz gibi ikimiz için de zor... :KK12:

selamlar sevgili kadınlar,ablalarım,kardeşlerim... bana bi akıl verebilir misiniz? konuyu umarım doğru yerde açmışımdır.
başlamadan önce evlenmeden cinsel ilişkiye karşı olanlar ya da bu konuda saygısızca kırıcı yorum yapacaklar rica ediyorum değerli yorumlarını kendilerine saklasınlar

2 yıllık birlikteliğimizde 1 yıldır nişanlıyız. bana karşı anlayışlıdır, ilgilidir, sevgisini göstermekten çekinmez, dinler,destek olur, çok sadıktır, nerde olduğunu ne yapacağını haber verir... harika bi insandır ancak cinsel olarak çok üstüme düşkün. başlarda çok hoşuma gidiyordu aslında ama artık başa çıkamıyorum. son zamanlarda çok çok fazla sağlık problemi yaşamaya başladım. yıllardan beri sahip olduğum kronik bir rahatsızlığım var. üstüne başka şeyler de yaşadım. bi süre hastanede kaldım hatta. Sağolsun çok destek oldu kötü hiç bişey diyemem o konuda. ama hastaneden çıktığım anda gene başladı istemeye.

bi de yazın çok kötü bi olay yaşadım çok utanç verici ama anlatmam lazım. bi gece midem çok kötü oldu zaten devamlı midemle ilgili sıkıntı yaşıyorum. gece birlikte kalırken ishal oldum ve uyandığımda altıma kaçırmıştım, çok afedersiniz yatağa falan çıktı o da bunu gördü. şimdi anlatırken utancımdan gülüyorum bi yandan ama o zaman ortalığı temizleyip kendimi çitiledikten sonra yüzüne bakamamıştım evden kaçmıştım adeta :KK70: o ise sağlık hali olduğunu herkesin başına gelebileceğini utanmamamı söyledi ve bunla ilgili en ufak bi şaka, laf dokundurma bile yapmadı. sadece sağlığıma dikkat etmemi istedi. bunu niye anlattığıma gelecek olursak ben hastaneden çıktıktan sonra ara ara hala midemle ilgili sıkıntı yaşıyorum ve tekrar o gece gibi olacak diye korkuyorum saatte bir uyanıyorum kendimi kontrol ediyorum. özellikle o yanımdayken uyuyamıyorum. o ise devamlı birlikte olmak istiyor. açım sana diyor. tenim deyince bile uyarılıyormuş. bugün en son dayanamayıp hissettiklerimi anlattım devamlı rezil olucam kötü bişey olucak ne bileyim kötü kokucam falan filan. ki hijyenime çok çok dikkat ederim. bakımlı ve temiz biriyimdir. sağlıkla ilgili bşey olmasa bile benim moda girmem lazım, hissetmem lazım. o da öyle işini bitirip arkasını dönen biri asla değildir. o konuda mükemmeldir gerçekten zevk verir bana...
ama benim hislerim onunki gibi açlık değil... cumartesi günü bedelliden döndü bu arada. onu da ekleyeyim. bugün kendimi anlattığımda bana özgüvenim kırılıyor devamlı reddedilmekten artık yanında durduğumda bile uyarılıyorum gece birlikte kalmayalım dedi. onu da anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum. sağlığım kötü olduğunda bana dokunmasına bile dayanamıyorum hemen çıkışıyorum. ne zaman düzelicem bilmiyorum sağlık bu yani elimden gelen herşeyi yapıyorum ama 2 gün iyiysem 1 gün kötü olabiliyorum da...

ne yapmalı?erkekler hep böyle mi? nasıl başa çıkılır nasıl anlatılır?
Bence anlattıkların önemli problemler canım. Eğer bu adamla evlenirsen cinsel olarak ya ona ayak uydurmak zorundasın yada bir süre problemler yasamaya başlarsınız. Çünkü cinselliğe düşkün biri gibi nişanlın

yani bence öncelikle sağlık sorunlarınızı çözümleyin, safra kesesi ameliyatı vs. artık nasıl bir çözümü varsa.. Sonra da zaten bir sorun kalmayacak gibi duruyor.. Aşırı istekten kastınız nedir bilemiyorum ama biz eşimle 7 yıldır her gün sevişiyoruz genel olarak (çocuk yapma döneminde gün aşırı olarak değişmişti düzenimiz). Tabiki hastalık da geçirdik ameliyat da geçirdik, bu dönemlerde de birbirimizi darlamadık yani hastayken darlaması tuhafmış ama siz de sürekli hastaysanız adam napsın :KK70: İyidir iyi sevişmek iyidir :KK66:

7 yıldır hergun mu? Ben değil 7 yıl, 7 gün hergun olsa, kafayı yerim. Bence durumunuz gerçekten masallahlik.

hanimlar bir de şu, böyle yapma nişanlın senden soğur diyen arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil. Kadın altıma kaçırıyorum ya da kacirmaktan korkuyorum diyor, onlar olmasa bile pekala canı paşa paşa cinsellik istemeyedebilir. Nedir bu reddetme aman ha soğur senden korkutmacasi. Hayatımız erkekler bizden sogumasin diye robot gibi herşeye tamam efendim diyerek mi geçecek?

5 senelik evliyim. 5 aydır bir rahatsızlığım var doktor izin vermiyor ilişki yaşamama. Bir ay daha beklemem gerekiyor. Eşim gram ısrar etmiyor. Sarılır yatarız. Değişik.

Bence siz artık dokunduğunda cinsekllik beklemeden de dokunsun istiyorsunuz baya cinsellikten soğumuşsunuz.
Ama hastalık bence takıntı haline gelmiş sonuçta her zaman ishal değilsinizdir.

Genelde evlenmeden önce çok istekli olan adamlar evlenince fiss oluyolar öyle çok konu okudum hayırlısı olsun evlenince geçer diyelim..sana saygılı olması gerek bu şekilde strese girince zevkte alamazsın o işini bitirsede olay bitse.diye bakarsin

X