Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

ara vererek içiniz o zaman. hani allah korusunda bişey olmasın. her vücut farkıdır sonuçta. ben kaptırdım gittim evet. çok sevdim çayı çünkü :)) ben normal çay içmiyorum hani siyah çay. bunuda sevinde ara vermedim ama bana bişey yapmadı. yinede azaltın lütfen çayınızı.

birdenbire içmesenizde olur. 2 ayda büymesinde düzenli 4 ayda büyüsün.

rica ederim. diğer bitkileri bulduğumda kişilerle özel olarak irtibata geçmeyi planlıyorum artık.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BU MESAJ SİZE DEĞİL, KENDİLERİNİ BİLENLERE YAZILMIŞTIR. üstünüze almayınız sayın torry...

BAZI SAYGISIZCA YAPILAN YORUMLAR VE BANA ATILAN MESAJLAR GÖSTERDİKİ, HERKESE VERMEMEM GEREK O 4 BİTKİ ADINI. HAKETMEYENLER VAR ÇÜNKÜ. BEĞENMİYORSAN İÇMEZSİN, BU KADAR BASİT. İNANMIYORSANDA İNANMAZSIN. AMA BUNU İNSANCA DİLE GETİRMEK VAR. BİDE BAŞKA TÜRLÜ VAR......BUNDAN SONRA TARAFIMA YAZILAN HER MESAJDA HUKUKİ İŞLEM BAŞLATICAĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. (HAKARET İÇERİKLİ OLANLARDAN BAHSEDİYORUM ))))

HOŞÇAKALIN.

ben günde 2 bardak içiorum cnm yarın 20 bardak içmiş olucam azaltmayı düşünmüorum sadece tatildeyken içemem heralde :) göğüslerime gelince büyümediler aslındaa normalde aynılar fakat destekli çamaşırlamı alakalı bilmiorum ama daha dolgunlar gibi bazen bazen se aynılar tek fark göğüs ucu ve çevresi sanırım benm memişler ordan büyümeye başladıı ama dewam daha yolun başındayız daha 10 gün oldu bakalım şöle bi 1 ay geçsin ozamn daha belli olur herşeyy

:))) Hasandır hasan :))
Bizde geçen izliyoduk ailecek. Adam yarışıyo ama benim gözüm orda :)) En sonunda dayanamadım off adamın memelerine bakın ya onun bile benimkilerden büyük dedim sonra bi baktım arkama dedem var koptu herkes rezil oldum adama

arkadaşlar bende 3. haftamdayım rezenede diğer konuya yazmıştım saten bende büyüme var diye hastalığım geldi geçti hala aynılar ama çok çok az bi fark var yani şuan için büyüme durmuş gibi..tabi kullanmaya devam edicem yinede çok inanıyorum çünkü rezenenin etki ediceğine :) dolunay sağolsun iyiki yazmış buraya bunu :)

ne diyor başbakanımız durmak yok yola devam :) herşey rabbimin sayesinde güzel olacak umut kırmak yok:)

evet ya hasan nasıl bişey öyle birinin ona 80 desteksiz hediye etmesi lazım:)

oh oh maşallah darısı herkesin başına:)

aynen onunla alakalı sanırım, ben kilo aldığımda göğüs göbek popo orantılı dağılır..
neyse bakalım bu rezene naapacek bizlere

@ dolunaycığım 4 bitkiyi banada yazar mısın ?
bende içiyorum ne zamandır ama ara vererek hala tık yok ama olacaak olacaak inanıyoruuuuum

Dolunay bak bugün ne buldum? Uzun zamandır evimizde olan bitkilerle ilgili kitap vardı. Dün şöyle bir göz gezdirdim ve latince isimlerin karşılığında türkçe isimleri buldum. Eminim sende araştırmışsındır çok daha fazla bu isimlerin türkçesini elde edebilmek için ama birde ben baksam? O isimleri burdan ulaştırsan belki karşılığını bulur bizde burdan denemeye başlarız. Mesela ben hodan'ı buldum. Emzirme döneminde sütü oldukça arttırdığı yazıyor rezenedede bu bilgiyi buluyoruz. Sanırım bizler gibi süt kanalları açık olmayanlarda bu özellik göğüste büyüme yapıyor. Şuan için rezeneye devam ama eğer bu süreci hızlandıran başka bir bitkide bulursak ben denemeye gönüllüyüm. :)

4 bitkinin adı uzun latince adlar. karşılık olarak bulunmuyor. çünkü türkiyede yetişme alanı yok. herhangi biride o bitkileri ülkeye getirmemiş olmalı zaten. denemeye gönüllüler var evet ama ben bunu yapamam. yani allah muhafaza ters bi etkisi olur. çok üzülürüm ben. kuzende denicem artık ben. o baya istiyor bende dene bende dene diye :))))) etkiini göstereceğine eminim.

ben hala araştırıyorum ama. 4 ünden hariç, yeni bitkilerde olsun istedim. daha kolay bulunan en azından.

görüşmek üzere.

@ dolunaycığım 4 bitkiyi banada yazar mısın ?
bende içiyorum ne zamandır ama ara vererek hala tık yok ama olacaak olacaak inanıyoruuuuum

tabikide yazarım.. ama sonuç almaya başladığım zaman. ters bi etki gösterir falan mazallah.. etkisini göstersin, sanada atarım adlarını. hiç merak etme :)

kızlar devam edin.........

ben günde 2 bardak rezene..2 bardak adaçayı içiyordum ...sevdiğim için ..sonra göğüslerim büyümeye başladı ,ablam farketti noldu böyle diye bilmem dedim ..sonra baktı çay içiyorum..haaaa bundan olmuş desene dedi ...nasıl dedim ? bunlar göğüs büyütür düzenli içersen dedi ...bende devam ettim süper olmuşlardı ...ama 3 aydır içmiyorum haftada bir belki ..o yüzden geri küçüldüler ...sürekli içmek lazım sanırım ...

benim deneyimim bu inşallah sizlerede faydası olur ...

arkadaşlar ben hala özelden mesaj atamıyorum. burdan söylim dedim. cevap yazmadığım arkadaşlar var. site tarafından yani benle alakalı değil.

inşallah iyi sonuçlar alcaz. kimse merak etmesin. ben otları bi şekilde daha çok miktarda getirmeye çalışcam. işe yarasın bi tmamdır. getirmesi mesele değil.

görüşmek üzere.

kızlra bu konu hakkında bana biraz bilgi verir misiniz? Rezene içerek dolunaya büyüyor mu yani? ben de başlıcam da. Ayrıca bu dolunay nezamnlar oluyor

benmkiler de iç acınası durumdalar malesef yurtta en küçük benmkiler hatta kızlar kendi aralarında sıraya bile koymşlar tabi en sondayım bazen şakayla karışık mevzusu oluyor takmıyo gbi görünsem de üzülüyorum tabi ama napalım böyle yaratılmışız elbet çözümü var diyorum bende hiç olmadı estetik yaptırırım günün birinde. Ama en çekindiğim şey şu yaz aylarında bikini problemi oluyor tabi kara kara bikini içine koyulan silikonlara bakıyorum bende napayım

tatlım yaa :))
günde 2 veya 3 bardak rezene çayı içiyoruz büyüsün diye.
dolunay isimli arkadaşımız denemiş, 3 ay sonunda büyüme olmuş
biz de sabırla içiyoruz
dolunay zamanı ile alakası yok yani
sen de küçüksün sanırım daha, yıllar geçtikçe büyür dert etme sen..

Ben de denemek istiyorum bu rezene çayını yaa aşka geldim şimdi
foruma yeni katılıyorum ama burayı takip ediyordum şimdi karar verdim yarın inşallah bir aksilik çıkmazsa rezene çayımı alıp başlıcam düzenli olarak içmeye.
3-4 ay içmesek acaba tekrar eski haline gelir mi benim düşündüğüm soru bu.
Dolunay arkadaşımız ne zaman başladı, ne kadar süredir devam ediyor, nasıl bir gelişme oldu bunları bilmiyorum :))
Bi yerde 75den 85 dolgusuz kullanmaya başladığı mı ne yazıyordu, hatırlayamadım şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…