Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

tatlım yaa :))
günde 2 veya 3 bardak rezene çayı içiyoruz büyüsün diye.
dolunay isimli arkadaşımız denemiş, 3 ay sonunda büyüme olmuş
biz de sabırla içiyoruz
dolunay zamanı ile alakası yok yani :KK70:
sen de küçüksün sanırım daha, yıllar geçtikçe büyür dert etme sen..

:KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK17::KK17: konuyu düzgün okumadığımdan olsa gerek tamameen yanlış anlamışıım çook utandıım bee :KK17::KK17::KK60::KK60: biçok şeyi dolunaya bağlıyorlar işte epilasyon zamanı falan feşman ben de öyle bişi zannettim başlığı görüncee pardon :KK1::KK1::KK1:
yok tatlıım ne küçüğü 22 yaşındayım ben 23e gircem :KK1::KK1: ama olduğumdan küçük gösteriyorum o bi gerçek :78::78:
teşekkür ederim cnm bilgi verdiğin için :KK1::KK1:

Ben de denemek istiyorum bu rezene çayını yaa aşka geldim şimdi :KK70:
foruma yeni katılıyorum ama burayı takip ediyordum şimdi karar verdim yarın inşallah bir aksilik çıkmazsa rezene çayımı alıp başlıcam düzenli olarak içmeye.
3-4 ay içmesek acaba tekrar eski haline gelir mi benim düşündüğüm soru bu.
Dolunay arkadaşımız ne zaman başladı, ne kadar süredir devam ediyor, nasıl bir gelişme oldu bunları bilmiyorum :))
Bi yerde 75den 85 dolgusuz kullanmaya başladığı mı ne yazıyordu, hatırlayamadım şimdi..

3 ay boyunca günde 3 4 bardak içmiş. geriye dönüş olmamış. bir umut biz de deniyoruz işte :))

tabikide yazarım.. ama sonuç almaya başladığım zaman. ters bi etki gösterir falan mazallah.. etkisini göstersin, sanada atarım adlarını. hiç merak etme :)

dolunay merhaba ben meraklı bir insan olarak sana bi soru sorucam ama istemezsen cevaplamayabilirsin problem değil. Bu 4 bitkiye gerçekten güveniyorsun yazdıklarından belli, peki bunların açıklamasında direk 'göğüs büyütür' mü diyor, östrojeni mi etkiliyor yoksa oradaki yağ miktarını arttırmaya yönelik birşeyler mi yazıyor.
Kuzende ne zaman denemeye başlayacaksın bi de:KK70: sabırsızlıkla bekliyoruz napalım:KK43:

rezene içen arkadaşlar, koltukaltının göğüse doğru olan bölümünde ağrı yaşayan var mı? enteresan bi nokta emin olamadım gelişme mi var sütyen sıkıyo desem desteksiz en rahat sütyenleri kullanıyorum ama bilemedim:S görünürde henüz bişi yok ve iş yoğunluğum nedeniyle öyle çok düzenli de içemiyorum ama evde olduğum zamanlar mutlaka en az 2 bardak içiyorum. bunca yıl uğraştığımdan açıkçası büyüyo mu acaba diye sevinemiyorum tam tersi bu ağrıları kesin kanser olucam diye yoruyorum:SSS hiç hastalık hastası bi tip değilim ama bu konuda korkuyorum malesef çok uğraştığım için heralde bilinçaltıma işledi:KK43:(((

Son düzenleme:
Bende dün 1 bardakla rezeneye başladım 2 yle devam edicem hayıt da kullanıyorum hadi bakalım hayırlısı :)

Yalnız kullananlara bir şey sorucam. Ben poşette hazır olanlardan aldım, içinde katkı maddesi yoktur inşallah..
İçindekilere baktım sadece rezene, anason yazıyordu.
Anasonla birleşince göğüsler çabuk büyür mü acaba ? :KK70:
Kullananlar hazır mı alıyorlar yoksa kendileri aktarlardan alıp mı tüketiyorlar ?

rezene içen arkadaşlar, koltukaltının göğüse doğru olan bölümünde ağrı yaşayan var mı? enteresan bi nokta emin olamadım gelişme mi var sütyen sıkıyo desem desteksiz en rahat sütyenleri kullanıyorum ama bilemedim:S görünürde henüz bişi yok ve iş yoğunluğum nedeniyle öyle çok düzenli de içemiyorum ama evde olduğum zamanlar mutlaka en az 2 bardak içiyorum. bunca yıl uğraştığımdan açıkçası büyüyo mu acaba diye sevinemiyorum tam tersi bu ağrıları kesin kanser olucam diye yoruyorum:SSS hiç hastalık hastası bi tip değilim ama bu konuda korkuyorum malesef çok uğraştığım için heralde bilinçaltıma işledi:KK43:(((

Bendede Hafif Ağrılar Oluyor 1 hafta oldu güne 2 bardak içiyorum çok hafif bi dolgunluk var sankim ama devam edeceğim pes etmek yok günde 3 bardağa çıkıcam Yavaş Yavaş :KK66:

Bendede Hafif Ağrılar Oluyor 1 hafta oldu güne 2 bardak içiyorum çok hafif bi dolgunluk var sankim ama devam edeceğim pes etmek yok günde 3 bardağa çıkıcam Yavaş Yavaş :KK66:

ya arkadaşlar çok da abartmayın bence. vücut o kadar östrojeni nasıl kaldıracak bir günde ? fazlasının kanser riskini feci şekilde artırdığını bliyorsunuz değil mi?

Yalnız kullananlara bir şey sorucam. Ben poşette hazır olanlardan aldım, içinde katkı maddesi yoktur inşallah..
İçindekilere baktım sadece rezene, anason yazıyordu.
Anasonla birleşince göğüsler çabuk büyür mü acaba ? :KK70:
Kullananlar hazır mı alıyorlar yoksa kendileri aktarlardan alıp mı tüketiyorlar ?

Ben aktardan aldım poşet konusunda emin olamadım çünkü :)

psikolojik midir bilemem ama ilk poşet aldım 3-4 gün günde 2-3 tane içtim hiçbişi ağrı hissetmedim. Daha sonra aktardan aldım, düzenli de içmedim ama göğsüm kaşınmaya başladı. ben yoğunluktan devam edemiyorum bir de yaz sıcağında hiç uğraşasım gelmiyo:KK43:

Merhaba kızlar... Konu hayırlı olsun! Bende sizlere aldığım sonuçları yazayım. İlk olarak bir kaç sene önce bu büyütme işlemlerine girmiştim ama sonuç alamamıştım. Bu bir kaç ayda tam 7 kilo verdim üstelik kilo vermemiş halimde zayıf olmasına rağmen. Herneyse yeniden bişeyler yapmaya başladım. Ben şerbetçi otlu kremi 1 ay düzenli adaçayıyla kullanmış biriyim ama bende işe yaramadı. Hayıtı öğüterek bir ay kullandım ama sonuç yok... Sonra birde yağlar var... Ama yok hiç birinde bırakalım santimi dolgunluk dahi olmadı. Sonuca gelirsek 2 buçuk hafta önce rezeneye başladım gün oluyor 4 bardak gün oluyor 3 bardak içiyorum bazense 2 belli olmuyor. Metreyi elime almıyordum düne kadar. Morelim bozulmasın diye. Ama baktım baya baya toparlanmaya başladılar gözle görülür sütyende bariz bir dolgunluk var - sonunda metreyi aldım elime. Benim göğüs üstüm rezeneye başladığımda 74cmdi. :/ Dün 76 cmi gördüm inanamadım olmaz falan dedim. Bugünde ablama birde sen ölç dedim. Ve yine aynı! 76 cm! Nur topu gibi 2 cm'im olmuş! Kilo vermeden evvel 80cmdi. Şimdi o ölçüme tekrar ulaşana kadar devam edeceğim. Bana göre en kullanışlı yöntem. Ve ben oldukça memnunum. Devam ediyorum. Gelişmeleri sizelere bildiririm kızlar. Umarım hepimiz istediğimiz sonucu görebiliriz.

Merhaba göğüs üstü dediğiniz göğüs değil gerçi bildiğimiz meme ama olsun :KK9: bunun altı var üstü var birde tam ortası var neresinden bahsettiniz tam anlayamadım :KK31: Bende başlıyorum bugün evde poşet çay şeklinde varmış spor sebebiyle küçüldüler :KK14: ama genede takıntı yapmıyorum olumsuz etki sonuçta. Herkese iyi büyütmeler, güzel dekolteler :KK15:

Merhaba göğüs üstü dediğiniz göğüs değil gerçi bildiğimiz meme ama olsun :KK9: bunun altı var üstü var birde tam ortası var neresinden bahsettiniz tam anlayamadım :KK31: Bende başlıyorum bugün evde poşet çay şeklinde varmış spor sebebiyle küçüldüler :KK14: ama genede takıntı yapmıyorum olumsuz etki sonuçta. Herkese iyi büyütmeler, güzel dekolteler :KK15:

Canım bilemiyorum bir tam o dolgunluğun bittiği yerden ölçü alıyorum ona göğüs altı diğer o göğüs uçlarından alınanada üstü diyorum ben. :) Öle olmuyo mu yoksa? Kızlar bu arada rezeneyi tam 1 aydır içiyorum an itibariyle toplamda 2.5 cm büyüme olmuş ve artık dolguluyu dolduruyorlar. 3 aya tamamlamak istiyorum hem çayada alıştım. Birde kanserden bahsedilmiş. Bu konuda içinizde bir sıkıntı varsa ben gideriyim. Ben daha evvel ısırgan-adaçayı-hayıt gibi yöntemleride denemek istedim ama kanser hastası bir yakınım var ona tüm bu bitki çayları yasaklandı. Kanserin yayılmasını sağladığı için. Ama uyku problemi yaşıyor diye rezene içiyordu. Hatta ben ilk rezenemi onunkinden yaptım. Yani bir problem olsa o kullanmazdı. İçiniz rahat olsun.

kızlarrr bayadır giremiyordum bi ara rahatsızlandım rezene içemedim ... ama sonra devam ettim en az 1 bardak içiyorum... gözle görülür bi dolgunlık war.. inşallah mükemmel olucaklr :)):

kızlarrr bayadır giremiyordum bi ara rahatsızlandım rezene içemedim ... ama sonra devam ettim en az 1 bardak içiyorum... gözle görülür bi dolgunlık war.. inşallah mükemmel olucaklr :)):

Ya pisikolojik mi bilemiyorum. Kullanalı da bir hafta olmadı gerçi ama bende bi dolgunluk hissediyorum, ara sıra ağrı oluyor masaj yaparken :)) Olur mu olmaz mı o kadar dert etmeyince etkisini gösteriyor demek ki :KK9:
Kimileri günde 3-4 bardak içiyormuş ben o kadar abartmadım şimdilik. En çok 2 bardak içtim. Bi gün de sanırsam hiç içmedim :KK70:
Yine bi sorum olucak, bu göğüs ölçmeyi ben beceremiyorum. Nasıl yapılıyor ? :))

Canım bilemiyorum bir tam o dolgunluğun bittiği yerden ölçü alıyorum ona göğüs altı diğer o göğüs uçlarından alınanada üstü diyorum ben. :) Öle olmuyo mu yoksa? Kızlar bu arada rezeneyi tam 1 aydır içiyorum an itibariyle toplamda 2.5 cm büyüme olmuş ve artık dolguluyu dolduruyorlar. 3 aya tamamlamak istiyorum hem çayada alıştım. Birde kanserden bahsedilmiş. Bu konuda içinizde bir sıkıntı varsa ben gideriyim. Ben daha evvel ısırgan-adaçayı-hayıt gibi yöntemleride denemek istedim ama kanser hastası bir yakınım var ona tüm bu bitki çayları yasaklandı. Kanserin yayılmasını sağladığı için. Ama uyku problemi yaşıyor diye rezene içiyordu. Hatta ben ilk rezenemi onunkinden yaptım. Yani bir problem olsa o kullanmazdı. İçiniz rahat olsun.

Anladım yok doğru tabi de ben anlayamadım :KK31:2.5 cm çok iyi ya :KK15:

Ya pisikolojik mi bilemiyorum. Kullanalı da bir hafta olmadı gerçi ama bende bi dolgunluk hissediyorum, ara sıra ağrı oluyor masaj yaparken :)) Olur mu olmaz mı o kadar dert etmeyince etkisini gösteriyor demek ki :KK9:
Kimileri günde 3-4 bardak içiyormuş ben o kadar abartmadım şimdilik. En çok 2 bardak içtim. Bi gün de sanırsam hiç içmedim :KK70:

Canım göğsün en geniş noktasından yani meme ucundan ve sırt kemiğinden geçecek şekilde yere paralel bir şekilde ölçüyorsun. Bu meme büyüklüğün birde altını ve üstünü aynı şekilde ölçebilirsin :KK31:

tatlm önce göğsün alt kısmı, bittiği yer yani ordan ölçüyosun. sonra göğüs ucunun hizasında ölçüyosun... arasındaki fark senin göğüs büyüklüğün diyebliriz :KK9:

kızlar rezeneyle birlikte masaj yapmayı da unutmayın, masaj hem göğüs sağlığı hem de güzelliği için çok önemli. aynı zamanda yediklerimizin, içtiğimiz rezene çaylarının memelere odaklanmasına yarıyor. bir de çok aceleci olmamak gerek, yabancı forumları okuyorum, aylar sürüyor büyüme elde etmek. o yüzden bir iki hafta deneyip pes etmeyin sakın. herkese güzel büyümeler :)

ben de rezene aldım dün ve bugün başlayacağım bakalım ama ben de hep bir korku var yan etkisi olur mu acaba diye:KK14: olmayacaksa da böyle düşündüğüm için olacak:KK9: yan etkisini gören duyan var mı aranızda ona göre başlayacağım etkisi olmaması önemli değil benim için denemiş oldum derim ama yan etki olmasın korkuyorum

X