Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

Nerdeyse bir sene geçmiş kızlardan hiçbiri yorum yapmamış bende denemeyi ve girmeyi bırakmıştım, sıkıldım bi yere kadar :)
Artık cok takmıyorum göğüslerimi de dert etmiyorum ben memnunum hallerinden :) üstelik annemle ablam bana bakıp ikidebir senin göğüslerin büyümüş diyince moralim yerine geliyordu..
Peki ya diğerleri? Onlar neden yazmayı bıraktılar..
Uzuun bir süredir buraya giriş de yapmadım bugün de girdiğim ilk yer burası oldu bi gelişme yaşayan var mı diye

arkadaşlar emziriken günde 2 bazen 4 finacana kadar rezene içiyordum o zaman içleri sütle dolup taşıyodu göğülserim ve gerçekten büyüyüp dolgunlaşıyordu ama yine dönem dönem kullandım ama pek faydası oldu mu bilemiyorum

Kizlar benimde boyum 1.70 ve goguslerim asiri kucuk 70 bedeni bile doldurmuyo surekli icten biseylerle dolduruyorum ve 50 kiloyum vucudumda begenmedigim tek yerim goguslerim ya insan kendine guvenini kaybediyo ne cirkin kizlar var goguzleri dim dik ve buyuk hep kiskaniyorum onlari ama gecenlerde bi arkadas yaptim kendime onunda gogusleri buyuk her dustan sonra soguk suyla 5 dakika msj yapiyomus ve mersin yagiyla sabah ve aksam 5 dakika masaj yapip 1 saat bekletiyomus ve yine soguk suyla yikiyomus ve sabunlamadan daha denemedim ve erkek arkadsm askerde buraya geldiginde denize gidicez ve benim goguslerim cok kucuk bu rezene herkeste ise yaramiyoms sanirim ama denicem ac karninami yoksa tok karninami iciyoruz icine bal fln katiyomuyuz soguk yada sicakmi icicez lutfen bisey yazin buyutmem lazim boyle denize gidemem ve okadar buyuk memeli kizlar varken hic gidemem :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X