Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

250 gram kaynamış suya 1-2 çay kaşığı kurutulmuş rezeneyi 5 10 dakika demlemeniz yeterli olacaktır diyo, kayandıktan sonra ateşi kapatın diyo. internette boyle yazıyo canım .

kızlar bide zarar için diyoki bitki çaylarının yan etkilerini görmemek için 2 hafta kullanın 10 gün dinlenmeye bırakın vücudunuzu diyo :nazar:

tatlım ben kaynamış suya 1 çay kaşığı rezeneyi atıp 5-10 dk demlendikten sonra içiyorum... öyle okudum bi yerde... suyun içine atıp kaynatmak ne derece doğrudur bilemicem cnm

BİR YERDEN ALINTIDIR KIZLAR...
....
Rezene Çayı diyip geçmemek gerekir Şifali bitkilerin baş aktörlerinden biri olan rezene bebeklerimizde gaz sancısını almak üzere kullandığımız rezene bitkisinin görevleri kullanıldığı yerleri anlatan bir makale ile sizlere bilgi verecegim

Genellikle Akdeniz ikliminde, kayalık ve kurak yerlerde yetişen, sarı renkte çiçekler açan, kokulu ve otsu bir bitki olan Rezenenin tohumları protein ve yağ bakımından zengindir Rezene az miktarlarda rahatlatıcı etki gösterirken miktar arttıkça uyku verir

Rezenenin ve Rezene Çayının Faydaları: Rezene iştah açıcıdır Vücudu rahatlatır Mide ve bağırsak şikâyetlerini ve gazlarını azaltır Bu etkisi ile özellikle, gaz sancısı çeken ve ishal olan bebeklere çay olarak içirilirse hem kaybedilen sıvıyı geri kazanmaya yardımcı olur hem de sancıları azaltır İdrar söktürücü özelliğiyle, idrar zorluğunu giderir Balgam söktürücüdür Gözlere iyi gelir Yatıştırıcı etkisi ile ağrıları dindirir Anne sütünü arttırıcı özelliği ile emziren annelere faydalıdır Kansızlığı giderir Kalp hastalıkları, romatizma ve boğmacada faydalıdır Cinsel gücü arttırır Adet düzensizliğini ve zorluğunu giderir

Nasıl kullanılır ?
Tohumu: Soslar, balık yemekleri ve ekmek yapımında kullanılabilir Ayrıca yeni sürgünleri kışın salatalara eklenir Tohumu çiğnenirse nefesi ferahlatır ve soluğun kokusunu temizler

Yaprağı: Salata ve sebze yemeklerinin üzerine doğranır Çorba ve yağlı balık yemeklerine katılır Yaprakları kaynatılarak çay olarak içilir

Gövdesi: Körpe gövdesinden salata yapılır

Soğanı: Çiğ olarak dilimlenip sandviç veya salatalara eklenir Ayrıca kök sebzesi olarak pişirilebilir

Güzellik için: Tohum ve yaprağı kaynatılıp buharı yüze uygulanırsa gözeneklerin açılmasını sağlar ve cildi derinlemesine temizler

Meyvesi, tohumları ve kökü kullanılır Rezeneden baharat elde edilir Ayrıca, rezene çayı hazırlanır Rezene çayı hazırlamak için 1 fincan kaynar suya 1 çay kaşığı rezene atılıp 10 - 15 dakika kadar demlenir Rezene çayı öksürük ve akciğer hastalıkları ile damar sertliği ve hazımsızlığa karşı etkilidir Bebek mamalarına katılırsa bebeklerde gaz şikâyetini azaltır Rezene çayının bir diğer faydası da arpacık gibi gözkapağı iltihaplarında pansuman olarak kullanılması ile iyileşmeye yardımcı olmasıdır

Rezenenin yaprakları ve tohumunun kaynatılmasıyla elde edilen buhar, cildi temizler ve yüzdeki gözenekleri açar

o kadar sinir bozucu bi durum kiii kendimle barışık olmaya çalışıorum önemsemeden büyütmeye çalışıorum yani olursa olur gibi ama yok ya insann günlük yaşatısında her an bu durumu hatırlatan öle çok şey görüorum kii sizede oluomu bölee yaz geldi balayına gidicez bikini alıcamm sadece karşıdan bakıorum giymek istemiorum heleki yanında senden 2 beden büyük bikini bakan birileri varsa yada satıcı bayan kaç benden kullanıosunuz de soruosaa of offffffff

yeni topik hayırlı olsun kızlar, ben de içmeye çalışıyorum günde en az 2 bardak ama çok yoğun bir iş temposuna girdiğim için onun dışında hiçbir şey yapamıyorum:KK43:
takıntı konusunda şunu söyliim, geçen gittiğim bir işte -işim ve bulunduğum çevre nedeniyle insanlar çok rahat- hiç tanımadığım yani 2 günlük tanıdığım adam, kadınlardan bahsederken, senin hiç göğsün yok ya biraz kilo al, biraz kadına benze falan dedi düşünün, hiç önemsemiyomuş gibi gözüküyorum o yüzden adamlar da böyle rahat konuşuyo ama bunları duymak haliyle rahatsız ediyo.. onu geçtim 10 yıllık bi erkek arkadaşımla geyik yapıyoruz, beni kızdıramayacağını söylüyorum, hiç alakasız bi muhabbette 'kızım telefonumda göğüs dekoltenin olduğu video var kendin bile inanamazsın' diyo, yok öyle bi video tabi, olamaz da, o da bunun imkansızlığını vurguluyo zaten:S rahat bir insan olduğum için çevremdekiler de keza öyle, bu muhabbetlere o kadar maruz kalıyorum ki artık alıştım diyebilirim:) Ama ikincisi yani arkadaşımın yaptığı öküzlük artık ayıp o ayrı...

kızlar bende aynı konudan muzdaribim. rezeneyi günde 1 brdak içiyodum masajla filan çok az dolgunlaşma oldu ama büyüme yok. uyku yapıyorsa lys hazırlnyorum nasıl içeceim bilmiyorum çnkü ders çalışmam gerek. ama içeceğim. tadı ve kokusu bana çok ağr geliyor ama büyüsünlerde razıyımmm :) birde buqün bi tarif alıcam arkadaştan patatesli birşey onu uygulayayım eğer işe yararsa sizede tavsiye edebilirm. şimdi pc başından kalkıp rezene içmeye gidiyorum bugünden itibaren gnde 2 3 bardak içmeye gayret edicem. hem lys için hem göğsümün büyümesi için dua edin lütfenn. inş. istdiğimiz sonucu alırız dualarım sizlerleee :/

yeni topik hayırlı olsun kızlar, ben de içmeye çalışıyorum günde en az 2 bardak ama çok yoğun bir iş temposuna girdiğim için onun dışında hiçbir şey yapamıyorum:KK43:
takıntı konusunda şunu söyliim, geçen gittiğim bir işte -işim ve bulunduğum çevre nedeniyle insanlar çok rahat- hiç tanımadığım yani 2 günlük tanıdığım adam, kadınlardan bahsederken, senin hiç göğsün yok ya biraz kilo al, biraz kadına benze falan dedi düşünün, hiç önemsemiyomuş gibi gözüküyorum o yüzden adamlar da böyle rahat konuşuyo ama bunları duymak haliyle rahatsız ediyo.. onu geçtim 10 yıllık bi erkek arkadaşımla geyik yapıyoruz, beni kızdıramayacağını söylüyorum, hiç alakasız bi muhabbette 'kızım telefonumda göğüs dekoltenin olduğu video var kendin bile inanamazsın' diyo, yok öyle bi video tabi, olamaz da, o da bunun imkansızlığını vurguluyo zaten:S rahat bir insan olduğum için çevremdekiler de keza öyle, bu muhabbetlere o kadar maruz kalıyorum ki artık alıştım diyebilirim:) Ama ikincisi yani arkadaşımın yaptığı öküzlük artık ayıp o ayrı...

o nasıl konuşmalar öyle ya :S bi garip oldum, ben bu kadar rahat olamam sanırım.
ama artık bi önemi yok nasolsa rezene ile büyüteceğiz onları, hem de kalıcı olarak :)) sadece 3 ayda 3 cm büyüme :))

o nasıl konuşmalar öyle ya :S bi garip oldum, ben bu kadar rahat olamam sanırım.
ama artık bi önemi yok nasolsa rezene ile büyüteceğiz onları, hem de kalıcı olarak :)) sadece 3 ayda 3 cm büyüme :))

amiiiiiinnn inşallaahhh :KK70:
kızlar bu arada topik hayırlı olsun :)
pozitifiiizzzz büyücekmiş mi benim minikleriiimmmm. büyücek büyücekk :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
Ben çok fazla taktığınızı düşünüyorum arkadaşlar. yapmayın lütfen... tamam küçük. ama onlar sizin memeniz. resmen isyan etmişsiniz. bu şekilde büyümezler zaten. içiniz şişmiş bu yüzden, sıkıntı, stres. eee nasıl fayda sağlasın size çay. içinizi ferahlatın biraz ama. küçük olabilir, yani Allahın bi bildiği vardır demeniz gerek. tamam çaresi var evet. çay gibi, başka otlar gibi. ama bu kadar sıkıntıyla olmaz bu. lütfen rahatlayın biraz. benimde mandalina kadardı ama mutluydum.... gözleriniz görüyor diye dua edin , yürüyebiliyorsunuz diye. sadece memeleriniz için isyan ederek varamazsınızki bir yere. benide üzdünüz ama... kafanızı bunla doldurmayın. sakin lütfen... çaresi var.... benim araştırmalarım devam ediyor... burdada paylaşıcam... bazılarının dediği gibi rant sağlama, yadabulduğum otu bir şekilde pazarlama yoluna girecek değilim. etkisini gösterdiği an yazıcam buraya... hatta almanız içinde yardımcı olucam.

üzülmeyin lütfen bu kadar......

Haklısın Dolunaycı Peki Canım Rezene Çayı Paket Veya Poşet Çay Fark Edermi Zamanım olmadığı İçin Poşet Çay almayı düşünüyorumda Ve Ayrıca Günde Kaç Bardak İçmek Gerekir ?

Ben çok fazla taktığınızı düşünüyorum arkadaşlar. yapmayın lütfen... tamam küçük. ama onlar sizin memeniz. resmen isyan etmişsiniz. bu şekilde büyümezler zaten. içiniz şişmiş bu yüzden, sıkıntı, stres. eee nasıl fayda sağlasın size çay. içinizi ferahlatın biraz ama. küçük olabilir, yani Allahın bi bildiği vardır demeniz gerek. tamam çaresi var evet. çay gibi, başka otlar gibi. ama bu kadar sıkıntıyla olmaz bu. lütfen rahatlayın biraz. benimde mandalina kadardı ama mutluydum.... gözleriniz görüyor diye dua edin , yürüyebiliyorsunuz diye. sadece memeleriniz için isyan ederek varamazsınızki bir yere. benide üzdünüz ama... kafanızı bunla doldurmayın. sakin lütfen... çaresi var.... benim araştırmalarım devam ediyor... burdada paylaşıcam... bazılarının dediği gibi rant sağlama, yadabulduğum otu bir şekilde pazarlama yoluna girecek değilim. etkisini gösterdiği an yazıcam buraya... hatta almanız içinde yardımcı olucam.

üzülmeyin lütfen bu kadar......

İsyan etmem ya isyan değil ki bu.. Allahın elbet bi bildiği vardır bunun bilincindeyim zaten. Ama alay edilmesi falan olmuyor yani koyuyor insana :KK24::KK24:

kızlar dua edelim birbirimize :KK43: benimde 75 dolguluda nasıl görünüyosa o kadar olsa yeter. :) :)

farketmez, sallamada olur, açık çayda. ben 3 - 4 bardak içmiştim.

Kızlar Benim Sol göğsümde Oyuncak Tabanca boncuk Büyüklüğünde Yağ Bezesi Var Hafif Sızlıyor Pazatesi doktora gideceğim
ben Ofçay rezene Aldım İndirimdeydi Kullanıcam ama ters Etki Yapar diye Korkuyorum Sizce Sakıncalı mı ? :KK43:

arkadaşlar rezene iştah açıyo ya kila aldırdığı için göğüs büyüyo olabilir mi?yani normalde de kilo alsan büyür:S

arkadaşlar rezene iştah açıyo ya kila aldırdığı için göğüs büyüyo olabilir mi?yani normalde de kilo alsan büyür:S

Aynen canım benim, hani diyorlar ya evlenince büyür göğüslerin diye onu diyen kişilerin hepsi evlendikten sonra kilo alan kişiler.
kilo alınca göğüslerde büyüyor tabii..
ben geçen sene 4 kilo aldım göğüslerim taşıyodu südyenden ama verince eski hallerine döndü.
bende rezene ye başlamayı düşünüyordum ama oda muhtemelen kilo aldırdığı için büyütüyor..
içerken iştaha dikkat etmek lazım..

X