Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

kızlar ben düzensiz iş saatlerim nedeniyle şöyle bir formül geliştirdim kendime, günlük 1 litrelik suyun içine rezene ve şerbetçi otunu koyup 10 dakika demlenmeye bırakıyorum, içine biraz bal katıp otlarından arındırıp soğumaya bırakıyorum. sonra şişeye doldurup yanıma alıyorum. Çayların illa sıcak içilmesi gerektiği konusunda bir bilgi yok değil mi, soğuk içilince etkisini kaydediyo gibi birşey okuyan gören var mı?

Canım ben ılık içilmesi gerektiğini okumuştum. Ama ılıyana kadar ağzı kapalı olmalıymış bilgine

Kızlar Hani sol göğsümde Beze Var Demiştim Bugün doktora gittim Baktı Dr. Beze olduğunu söledi ama Belli olmaz Kist mi fobiositmi Diye Ulturasyona Gönderdi Baya Bakındılar bişi Çıkmadı Tekrar Dr. Hanıma Gitti sonuçları Verdim Küçük Sulu kistler Var ama Önemli Bişi değil Dedi Adetimde Geçikmişti adet Öncesi böyle şişlikler filan Olur Dedi Peki Dedim bu Beze Nedir Zararsız Dedi Ama Ağrım Var Biraz dedim Dedi Şimdi İlaç Veremem Zaten Geç Adet Olmuşşun adett Olunca Göğüsşer ağrırırmış Bir Hafta Bekle Adetin Bitt,ikten Sonra Ağrın olusa İlaç Tedavisine Başlarız dedi Ama Ben Hiç bişi Anlamadım bu Ne Ya (

Doktor şişlik mi, kist mi karar verememiş. Adet dönemi bittikten sonra tekrar muayeneye git

arkadaşlar rezene iştah açıyo ya kila aldırdığı için göğüs büyüyo olabilir mi?yani normalde de kilo alsan büyür:S

kilo ile göğüs büyümesinin alakası yok... ben 43 kiloykende 64 kiloykende göğüsüm aynı büyüklükteydi. kilolu olup göğüsleri küçük olan insanlar var. birbiriyle bağdaştırmayın. göğüsün içindeki ET DEĞİL.

çok geçmiş olsun. stres yapma lütfen. streste daha çok etkilenirsin... tedavisi var hastalıkların. sulu kist ne demek bilmiyorum ama eğer kötü bişey olsaydı söylerdi doktor..... korkma lütfen. başka bir doktorada görünmeni tavsiye ederim ama. çok çok geçmiş olsun. gelişmeleri yaz lütfen.

Küçük sulu kist Dedi Korkma Temiz Çıktı Talihler bu Yaşta Hormanlar Filan Geliştiği İçin Normal dedi ondan İlaç Yazmadı Birde Ağrım Var Dedim Piskolojik Olabilir Kafana Takdıysan Ama İçin Rahat Etsin dedi 1 Hafta Ağrım sonra Ağrın olursa Gel dedi Ama Temiz Raporlar Korkma sakın dedi Ağrı olursa Gidicem İşte

çok geçmiş olsun canım. bişi yok dediyse sorunda yok inş.

çok geçmiş olsun canım. bişi yok dediyse sorunda yok inş.

sorun Yok Dedi Temizmiş Küçük Sulu Kist Var mış ama Önemsizmiş İlaç Varmedi Ters Etkiler diye Adet Bittikten sonra Ağrın sızın yoksa Gelmene Gerek Yok Dedi Tam Tersi Olusa İlaç Tadavisine Başlarız Dedi ama Gayet Normal Piskilojik Ağrıyor Hiisediyor Olabilirsin Dedi Bide regldesin Şşime doğal Dedi İçim Rahatladı Ama kızlar :)

Şu meme sevdam uğrana bi rezene içmediğim kalmıştı ona da başlıyım artık ne görüyosam bi umut diye dalıyorum :))
Sayfaların hepsini okudum yalnız bi iki kişi uyku yaptığını söylemiş ondan tereddütte kaldım sınava giricemde, memişleri büyütücem diye sızıp kalmıyım sınav ortasında :)) Ozaman 1 bardaktan başlıyım ben sınavları olana kadar ozaman da uyku yapmaz sanırım. Bunun yanında ek bişeyler de yapıyorum. Gelişmeleri yazarım ben herkese kolay gelsin

kızlar bişi sorucam ben günde iki bardak içmeye dewam ediorum da göğüs uçlarım ve çevresi çok acıo ve şiş gibi hatta biraz sivilce gibi bişiler çıktı göğsü büytceğine uçlarını mı büyütüo napıo onlar zaten büyüktü dolunay canım sendede böle bişiler olmuşmuydu yada ilk etkilerini ne zamn hissetmiştin ben daha 15 bardak falan içmişimdr çünkü anneme gösterdim içtiğin rezeneden bence dedi ama bilemedim ?

3 hafta sonra sızı oldu bence sadece. ama hani geçti sonra. bi süre devam etti. . haftada artık tam olarak etki ettiği için. sivilce çıkmadı ama sadece hafif bi sızı. sivilce başka bişeydendir . sıcaktan mesela. bilemiyorumki.

bi süre daha iç. büyümeye başlarsa devam et ama azaltarak. devamlı günde 3 bardak içme. haftada 2 iç mesela.

Bendede hayatımda ilk defa göğüs çevremde kaşıntı başladı. Görüntüde hiç birşey yok kızarıklık sivilce gibi... Sadece daha dolgun oldular ve kaşınıyorlar. Bende 3 ve 2 arası içiyorum. Ama kızlar şu ara verip içme olayı ne kadar doğru bir bilgisi olan var mı? Bitki çaylarında 10-15gün kullanımdan sonra ara verilip içilmesi söyleniyor ama dolunay anladığım kadarıyla günde 1 bardakta olsa ara vermemiş? Son olarak şunu söyliyim sana çoooo...k teşekkürler dolunay bu çay yararını en çok gördüğüm şey sadece göğüs anlamında değil hemde.!

aa ne enteresan ben 5 kilo aldığımda göğüs ölçüm 1 beden büyümüştü, verince de aynı oranda küçüldü
ve benim kilolu olupta göğsü küçük hiç tanıdığım yok

ben anason, hayıt içtm çörekotu yağıyla masaj yaptım themranın göğüs büyütücü yağını kullandım işe yaramadı doktora gittim ilaç kullandım yne bişi olmadı sitedeki telkini dinledim ve sonra vazgeçtmm bayadır bu bölüme bakmıodum bile estetik için para biriktirmeye başladım ama son bir umut para biriktirine kdr rezenede kullanasım gledi burdaki yorumları okuyunca umarım rezene işe yararda vucuduma yabancı bi madde koymak zorund kalmam

aa ne enteresan ben 5 kilo aldığımda göğüs ölçüm 1 beden büyümüştü, verince de aynı oranda küçüldü
ve benim kilolu olupta göğsü küçük hiç tanıdığım yok

aslında bu durumun vücut yapısıyla alakası var, armut tipli olunca kilo alınca da alta gider, orantılı vücutsa her yere dağıtılır gibi bence.. o yüzden kiloyla göğüsün alakası var ya da yok değil tamamen kişiye göre değişiyo işte..

bi de kızlar bişey dikkatimi çekti, ben çok televizyon izleyebilen bi insan değilim, geçen survivor yarışmasında bi adam gördüm ismini bilmiyorum, vücut baya kaslı, adamın bildiğin benden büyük göğüsleri vardı ya:SSS onu görünce düzenli bir spor ve yeme programıyla en azından 1 beden rahatlıkla büyütülebileceğini düşündüm açıkçası... işlerden biraz fırsat bulursam önce bi diyetisyon sonra da spor salonuyla görüşmek var aklımda ama bakalım fırsat bulabilirsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…