Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
carminanın siyah eyelinerini kesinlikle tavsiye etmiyorum şekerler berbat sürümü de berbat

İnşallah bir hafta içinde kurumasın da..kullan bakalım nasıl olacak memnun kalacakmısın..resmen 2 senelik rimel gibi oldu bir haftanın içinde..

hadi yaa..daha 1 hafta olmadı aldıgım kuruyor mu hemen bosuna gitti param o zmanbilmiyorumkismile

BluetoothExchangeFolder.jpg

avon anew maskara + serum
kirpikleri uzatan serummuş ,ben de heves edip kullanmaya başladım,bakınız kolaj bile yaptım kendisine
fakat ilk sürdüğümde zaten gözüm kaşınmaya başladı. ertesi gün gözümün teki kızarmış,şişmiş ve iki arpacık çıkmıştı. kesin nedeni omu bilmiyorum ama tam bunu sürdükten sonraki gün çıktı ve gözlerimi çok acıdı 1 gün boyunca.mafoldumben
cildi hassas ve duyarlı arkadaşlara benm başıma geleni söyliyim ,ama yine de etkili oldğunu söyleyenlerde var tabi :)

Bide ben ruj parlatıcı ne sürersem sürim bi süre sonra dudaklarım kabuk kabuk kalkmaya başlıyor.resmen koparmak zorunda kalıyorum kalkanları.yoksa iğrenç görünüyor.acaba hangi marka benim dudakların bu haline çözüm olur???

cnm ben neutrogena kullanıyorum ve herkesede tavsiye ediyorum
anneme al demiştim eczaneden kalmamış seba med aldırmış eczacı çok kotu kokuyo attım
blistex in bilyeli olanını var ama kullanmıyorum hatırlamıyorum neden ondan vazgeçtim

en iyisi yıllardır kullanırım neutrogena

avon selülit için bi spreyi bide kremi vardı almıştım almaz olaydım iğrençti al kabak sür bacaklarına aynı his hani kabak doğrarsınızda elleriniz gerilir ama yıkayınca geçer aynı öle

avon far hediye gelmişti kalıcılık sıfır çöpte

ama yıllar önce bir rujunu almıştım sene 2001 unutmam çünkü ilk rujum hala durur kabı atmamıştım bidaha alırım diye ama üretimden kaldırmışlar kokusu bile duruyo rujun o zamanlar avon oriflame çok iyi ürünlere sahipti hele oriflame in rimelleri muhteşemdi ya da daha iyisini kullanmadığımız için bize öyle geliyordu su an avon oriflame hiçbir şekilde almıyorum ve tavsiye etmiyorum

aynen katılıyorum canım 2 gün önce aldım pişman oldum berbat bişey gittim hemen degiştirdim flormarın baska rimelini aldım mavi renkte ondan memnunum

LASHLIFT-MASCARA.jpg

yaa cidden yaaa flormarın rimelleri berbat asla almam bi daha.....maybıline kullanırdım eskiden hiç böle şeyler olmamıştı bir daha asla almiycimmm

Avonun bu ürünü önceden daha iyiydi ama son aldığımı beğenmedim hemen kurudu ve uzatmıyor.:eek:lmaz:

bu rimelden kullanıyorum çokda menmunun hatta ikinciyi sipariş etcektim etmeyeyim baribilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
ben bu rujdan menmun kalmadım pek fiyatı yüksek değil ama yinede iyi değil

Son düzenleme:
cnm ben neutrogena kullanıyorum ve herkesede tavsiye ediyorum
anneme al demiştim eczaneden kalmamış seba med aldırmış eczacı çok kotu kokuyo attım
blistex in bilyeli olanını var ama kullanmıyorum hatırlamıyorum neden ondan vazgeçtim

en iyisi yıllardır kullanırım neutrogena

blistex bilyeli olan nemli dudağı kurutuyor alsanaalsanasmile
bence en iyisi nivea hydro care sabah sür akşama kadar nemli kalıyo :)
neutrogena dudak kreminin bi aralar ne güzel kampanyası vardı el kreminin yanında hediyeydi şimdi yok :KK43:

avon selülit için bi spreyi bide kremi vardı almıştım almaz olaydım iğrençti al kabak sür bacaklarına aynı his hani kabak doğrarsınızda elleriniz gerilir ama yıkayınca geçer aynı öle

avon far hediye gelmişti kalıcılık sıfır çöpte

ama yıllar önce bir rujunu almıştım sene 2001 unutmam çünkü ilk rujum hala durur kabı atmamıştım bidaha alırım diye ama üretimden kaldırmışlar kokusu bile duruyo rujun o zamanlar avon oriflame çok iyi ürünlere sahipti hele oriflame in rimelleri muhteşemdi ya da daha iyisini kullanmadığımız için bize öyle geliyordu su an avon oriflame hiçbir şekilde almıyorum ve tavsiye etmiyorum

tam aksine ben de çok memnun kaldımfisfisfis
solitionsun selülit kremlerindende,skin softun sıkılaştırıcısındanda...
yani 1-2 ay düzenli kullandım ve gerçekten kremler selüliti geçirebiliyormuş dedim...

goldenrose mavi rimeli...boşa almışım çünkü bırakın maviliği rengi dahi yok...!!!...jel gibi renksiz bişey..berbat...ayrıca yine goldenrose rujları yapış yapış oluyo...ıslak görüntü ama yapışkan iğrenç...oriflame hiçbir ürününden memnun kalmadım......bir daha asla tercih etmem asla......

emily turkuaz rengi kalemi... acaip akıyor.......................

emily nin kalemleri kesinlikle tavsiye etmem sürümü çok rahat fakat bi kaç saat sonra far sürmüş gibi göze yayılıyor çok fenaa
loreal in fırçası top olan mascarası var ne deniyor ona bilmiyorum ama kirpikleri ayıracağına yapış yapış yapıyor ben memnun kalmadım fırçasından dolayı ama onun gri ambalajlı olanı çok güzel

flormar likit kapatıcı aslaa almayın kızlar çok kötü
avonun likitleride aynı şekilde iğrenç çıktı

22054_kucuk.jpg

golden rose göz kalemleri:dilcikar:
sürümü zor,rengi istediğim gibi çıkarmıyor gözekötükedihüsotavsiye etmem:nazar:

Son düzenleme:
image1xl.jpg

Rimmel London Stay Matte Pudra
Beş para etmez bana göre sadece matlık veriyor kapatıcılk nerdeyse sıfır ve pul pul oluyor hemen:umursamaz:beğenmeedim:eek:lmaz:

Anamm tanrıçacım bende bunun bi mavisi var valla yağ gibi kayıyo süper:1shok:

anam:1shok:
vallaha deCADIARZUayar oldum şimdi bakÇok üzgünüm çoookbendeki kazık gibi bebem ya:gitme:
ama emily lerimi hiç bişeye değişmem:lepi:yağ gibi sürülüyo namıssızlar:lepi:

vallaha kız:roflol:
emily bende severim de,ucunu açmayı beceremiyorum hep kırılıyo:bbo:

flormarın keçeli kalem şeklindeki eyelinerı

flormar oje begenmiyorum ben avonun pata krem fndotenini kullanıyorum memnunum ve rujları da çok ii ama yüz temizleyicileri berbat yüzümü temizlemediği gibi koca koca sivilce çıkarttı

X