Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oriflamenin tüm ürünleri...(Parfümler hariç)
ruj almıştım dudaklarımı pul pul yaptı ve hiç kalıcı değil..bide oriflamenin visions v lerinden maskara aldım şu su geçirmeyenlerden kirpiklerimi döktü ve hiç şekil ve renk vermedi..iğrençti

maybelline nin kalem görünümlü eyelineri:umursamaz:
19 tl yemi ne almıştım..asla tavsiye etmem:umursamaz:
bomboş çıktı içi:umursamaz:durduk yere akıyo,ama gözüme boya vermiyo haspa:umursamaz:

she nin likit ruju çok kötüydü dudağın üst tarafında birikme yapıo:kızgın:
avon un color trend rujları da büsürü çatlak oluşturuyo dudakta ve içine doluyo kabuk tutuyoo:dilcikar:

avonun makyaj malzemeleri..
stila pomegranate çok gereksiz bi ürün

cecile nin pudra ve pata krem ve fondeten aman diyim ..ölü kedi gibi kokuyo :KK43:

alix avienin eflatun renk maskarası tek kelimeyle çok kötü

Bu eyeliner ı tavsiye etmiyorum. Sürmek çok zor. Sürünce de tek çizgi gibi durmuyor. Çizginin ortası yok. Sadece alt ve üst çizgi oluyor. Keçeli kalem gibi ucu var. Eyeliner ın en uç kısmı boyamıyor. Göze uygularken çok acıtıyor.
$maybelline-likit-eyeliner.jpg
Markası maybelline. Yazmayı unutmuşum :)

Son düzenleme:
kozmetik değil ama bioblasın şampuan ve durulanmayan saç kremini tavsiye etmiyorum.. şampuan keçe gibi yapıyor saçları, saç kremi de işe yaramıyor saçları hiç açmıyor, kokuları da güzel değil..

Bu eyeliner ı tavsiye etmiyorum. Sürmek çok zor. Sürünce de tek çizgi gibi durmuyor. Çizginin ortası yok. Sadece alt ve üst çizgi oluyor. Keçeli kalem gibi ucu var. Eyeliner ın en uç kısmı boyamıyor. Göze uygularken çok acıtıyor.
Eki Görüntüle 60103
Markası maybelline. Yazmayı unutmuşum :)

ben de flormarın keçeli kalem uççlu rimelini tavsiye etmem. aldığımın ertesi günü kurudu ve çok fena gözümü acıtıyo. bir kere kullandım sadece tam bir fiyaskoydu. beyaz renkte kalem şeklinde

avonun bir cok urunleri verdiginiz kurusa degmez.

revlon-grow luscious rimel kotu(fircasi kafam kadar, aslinda bu firca tam benim kirpikler icin ama rimelin boyasi guzel degil)

maybelline- the colossal volume express rimel(goz altina minik minik kurumus siyah boyalar dusuyor)

suan aklimda sadece bunlar var En Büyük KK

True_Kohl_Eyeliner_en_ucuz_golden_rose_makyaj_xmlseries_true_kohl_eyeliner__648.jpg

gözümü alerjı yaptı
12692606802_flormar_rimel.jpg

ne dolgunluk ne de uzunluk wermio kirpiğe ve hemen kuruo
images

kapatıcılık ve kalıcık yok denecek kadar az

Bunlardan hiçbirini bi daha almam we de tabii ki avon ürünlerini

Son düzenleme:
chanel fondoten,mac pudra, avon cilt ürünleri ve şampuanları,golden rose şişede bi fondoteni vardı,ve tabikiiii orıflame farve pudraları:KK37:

kesinlikle golden rose allık. Alışveriş merkezinde standından aldım üstü bombeli baya fazla bir allıktı şeftali rengi ama o üstündeki bombeli kısım kırıldı ve dağıldı doğal olarak kutunun içine toz halinde ve o bölümü dökmek zorunda kaldım ama kalan kısmı da farklı değil hep pütürlü oluyor ve dağılıyor kutum allığın rengini aldı sürekli döklüyor ayrı bir poşette taşıyorum gideceğim yere. Açtığımda lavaboya doğru açıyorum ve tüm lavabom allık tozları. Büyük ihtimalle bayat şimdi başka alıcam..

maks faktörün suya dayanıklı akmayan açılıp kapanan göz kalemi hiç iyi değil bir köşede duruyor kullanmıyorum..

bir daha asla oriflame dan rimel almam :/
sürünce kirpiklerime öküz oturmuş gibi oluyor ve pütür pütür yapış yapış simsiyah :/
amann işte rimelini sevmedim :/
bi de eyeliner ını denedim tamam iyi hoş gibi ama küccücük ya görünce şaşırıp kaldım minnacık kutusu içindede azcık
yok yok töbe bidaha oriflame :/

ya biliyorum yeri deil ama bşi sorucam bu ay avon katalogunda bi süper shock var bide süper curlais (yazılışından emin deilim) var birinin üzeri çiçekli dieri pembe yazılı.
neyse işte ikisinden hangisini önerirsiniz ?

flormar pudra sivilce yapıyor elit pudrada iğrenç goldenrose renkli mavi rimeli kötü ötesi goldenrose allık kötü

X