Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eğer güzelse almalıyız bence..ama yorum ve örnek resim bulamadım ki ,br daha bakim ,olumlu ise alırım ,sende al bence öyle ise..çok uyguna geliyor çünkü:13:
ben henüz araştırmadım canım bugün şöyle bir bakayım gerçekten uygun hemde fırçalııı :)
magrenta şöyle yapalım ,alalım ikimizde sonra ben sana siyahı, sende kahveyi alırsın bana kahveyi gönderirsin :) ikimizde de 1 kahve ve 1 siyah olur hemde fırçaları ile:)
ne dersin ..ptt ile yolarız hem uyguna ...
valla süper olur canım hatta bir forum çıkartması bile yapabiliriz :)
Günaydın hatunlarr:KK12: enee eyelinermı alıyosunuz :kıskananüyesmilesi::63:

günaydın kıskanç üyem nasılsınnnn :p:92:

günaydın kızlar ya bu makyaj setleri ne kadar ucuz strawberryde yahu arezia, cameleon ve petty markaları acaip ucuzlamış. makyaj setine ihtiyacım yok ama insan bu kadar ucuzsa almalı diyor yahu :KK70:
bu markaları da hiç duymadım, ne dersiniz alsam mı?

günaydın kızlar ya bu makyaj setleri ne kadar ucuz strawberryde yahu arezia, cameleon ve petty markaları acaip ucuzlamış. makyaj setine ihtiyacım yok ama insan bu kadar ucuzsa almalı diyor yahu :KK70:

selam canım
vallahi ben listeme bir tane ekledim alsam mı almasam mı diye düşünüyorum
camelon arkadaşımda var fazla kalıcı ve renklerin belli olduğunu düşünmüyorum ama idare eder setleri çok seviom ben yaww :KK43:
ihtiyacın yoksa alma bence

nilcim ben biraz araştırdım bu eyelinerleri kahverengi olanın swatchını buldum
kullanımı kolay yumuşak demiş başkada bişi anlamadım valla :p

resim alıntıdır.

ben henüz araştırmadım canım bugün şöyle bir bakayım gerçekten uygun hemde fırçalııı :)

valla süper olur canım hatta bir forum çıkartması bile yapabiliriz :)

günaydın:79: kıskanç üyem nasılsınnnn :p:92:

günaydın bensiz ne çıkartması yapıyosunuz bakimmmmm:88:

balım Cameleon ve arezia setlerinden süper ötesi şeyler bekleme bence kısacası set 20 TL mi 20 TL lik performans bekle.. set alacaksan kryolan gibi profesyonel markaları tercih et derim ben yada coastal sc. 22 dolara setleri var:92:

selam canım
vallahi ben listeme bir tane ekledim alsam mı almasam mı diye düşünüyorum
camelon arkadaşımda var fazla kalıcı ve renklerin belli olduğunu düşünmüyorum ama idare eder setleri çok seviom ben yaww :KK43:
ihtiyacın yoksa alma bence

setler çok güzel gözüküyor ama, aslında allıktır pudradır hepsini zaten markasına rengine göre ayrı ayrı alınca hiç de kullanılmıyor, öyle duruyor. yoksa hiç durmam.
hediye için alınabilir ama belki. İlla alıcam yani eheh, yok almıyım ben alcak başka şeylerim var:KK43: onlar da hiç indirime girmez, parfümüm de hiç girmüyor :KK43:

balım Cameleon ve arezia setlerinden süper ötesi şeyler bekleme bence kısacası set 20 TL mi 20 TL lik performans bekle.. set alacaksan kryolan gibi profesyonel markaları tercih et derim ben yada coastal sc. 22 dolara setleri var:92:

doğru söylüyorsun kuzum, zaten ben önceden de almıştım set pek kullanmadım, herşeyi ayrı ayrı kullanıyorum, standart setlerin beğeniyi karşılaması zor oluyor.

aaa seyirciler arasında bi kaçak gördüm abatumu ooo:KK4:
anammmmmmmmmmm ne gözmüş varmış sende be :KK3:
setler çok güzel gözüküyor ama, aslında allıktır pudradır hepsini zaten markasına rengine göre ayrı ayrı alınca hiç de kullanılmıyor, öyle duruyor. yoksa hiç durmam.
hediye için alınabilir ama belki. İlla alıcam yani eheh, yok almıyım ben alcak başka şeylerim var:KK43: onlar da hiç indirime girmez, parfümüm de hiç girmüyor :KK43:

camelon fiyatına göre oldukca iyi
ben almıştım ablama verdim
bana göre setler kullanışlı olmuyor
alma derim ben ..
:nazar:

şey kem küm ık mıkkkkkkkkkk
buralardayım ..
zayıflama topiçlerinde fink atıyorum
birde çok girmiyorum ki ben ..

ohhhh magrenta çeyiz topiklerinde gezsin tozsun
abatu hanım zayıflama topiklerinde fink atsın
bende en iyisi bir derdim var bölümüne gidiiim:63:

şu çeyiz topiklerine bi ben giremedim :KK43:
yok evlilik felan ufukta ..
pastonla gezerkene evlenicem sanırım ..
hadi gel kuzu beraber gidelim derdim var!a:KK14:

hiç alma canım ihtiyacın olan şeye para ver bence boşuna kullanmıyacağın şeyi neden alasın ki :p topiğinpintiüyesi :p
bu kahveyse siyahı nekadan koyu acaba:26:
deme bende öyle düşündüm çok koyu
hahaha napam yahu ucuzu kalitelisi en iyisi en güzeli olsun die dolanıom bennn :)
şu çeyiz topiklerine bi ben giremedim :KK43:
yok evlilik felan ufukta ..
pastonla gezerkene evlenicem sanırım ..
hadi gel kuzu beraber gidelim derdim var!a:KK14:

enemmm gitmeyin burda kalın dedikodu yapalım :):KK12:

anammmmmmmmmmm ne gözmüş varmış sende be :KK3:

camelon fiyatına göre oldukca iyi
ben almıştım ablama verdim
bana göre setler kullanışlı olmuyor
alma derim ben ..
:nazar:

hiç alma canım ihtiyacın olan şeye para ver bence boşuna kullanmıyacağın şeyi neden alasın ki :p topiğinpintiüyesi :p

doğru söylüyorsun kuzular almıycam vazgeçtim :nazar:

nilcim ben biraz araştırdım bu eyelinerleri kahverengi olanın swatchını buldum
kullanımı kolay yumuşak demiş başkada bişi anlamadım valla :p

resim alıntıdır.
bebeğim ben dün gece aldım bile dayanamadım :86:

siyahını aldım ben ....
eğr alırsan kahvesini al ki ,paslaşalım ,işimize yarasın hem ok ...:KK64::KK19:

kolay sürülen birşeyse ben de alıyım şu eyelinerdan fırçalıları kullanamıyorum ama bunu kullanabilir miyim acaba:S

deneyen var mı önceden?

bebeğim ben dün gece aldım bile dayanamadım :86:

siyahını aldım ben ....
eğr alırsan kahvesini al ki ,paslaşalım ,işimize yarasın hem ok ...:KK64::KK19:

magrentamın bintiliği topükteki herkesi vazcaydırıyo bişey almaktan ama bi sana etki etmiyo :KK9:

kolay sürülen birşeyse ben de alıyım şu eyelinerdan fırçalıları kullanamıyorum ama bunu kullanabilir miyim acaba:S

deneyen var mı önceden?

balım fırçayla eyeliner çok rahat sürülüyo benim bile elim alıştı:KK6:

bu arada şu smileyler nekadanda beni anlatıyo yahuu :63: :KK68:

deneyen var mı önceden?
canım jel eyelıner bana göre sürümü çok kolay ben acemi iken bile jel eyelıner ve fırça ile kullanınca daha rahat ettim ..
e.arden iyi bir marka diye biliyorum ..fırçalarıda öyledir..bu fiyat 4 parça için aslında ve çok uygun canım ..sen yine de düşün derim :13:

X