Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar selamm hepinize
:KK3:

magrentam oyumu kullandım bendezemuszemus
bu arada kremi özellikle göz altlarım için aldım,geçen gün haif yumuşak gibim geldi de bana bilmiyorumkismile
önlem almak istedim bayanssulusmile

cefelattam tşk ederim canım ..kaydirigubbakcemile5

markayı duymuştum tatlım hakkında iyi yorumlar okudum.. kullandıktan sonra haberleri bekliyoruz:hulya:

iiyim balım sen nasılsın? kontese verdim bende koltuğa otursunda sıkıştıralım diekaydirigubbakcemile3
heheheh sıkıştıralım tabeeeee iyi yapmışın hehehe
burası fena karıştı :KK43:
ay ben burda çalışmak istemiyorum artık ya :KK43:
nedense aynı uygular içerisindeyim :)))
hayırdır canım ne oldu?
kızlar selamm hepinize
:KK3:

magrentam oyumu kullandım bendezemuszemus
bu arada kremi özellikle göz altlarım için aldım,geçen gün haif yumuşak gibim geldi de bana bilmiyorumkismile
önlem almak istedim bayanssulusmile

cefelattam tşk ederim canım ..kaydirigubbakcemile5

oooooo hadi bakalım bekliyorum yorumlarını canımbayanssulusmile

ya burda iki çalışan kavga ediyo ..
biri diğerinin arkası dönükken işkence diye sölediğimiz mengeneye benzeyen bişi demir
adamın sırtına indiriyor.
çocuk yerlerde inliyodu ambulans cagırdık felan :KK43:
zaten huzurum yok .. salak bi yer burası ..
bugün iyice sogudum of offfffffffffffff

ya burda iki çalışan kavga ediyo ..
biri diğerinin arkası dönükken işkence diye sölediğimiz mengeneye benzeyen bişi demir
adamın sırtına indiriyor.
çocuk yerlerde inliyodu ambulans cagırdık felan :KK43:
zaten huzurum yok .. salak bi yer burası ..
bugün iyice sogudum of offfffffffffffff

neeeeeeeeeeeee ohaaaaaa diyorum müsadenizle kızlar bu neee yaaa bu kadarda kin nasıl beslenir yuhhhh allah öyle kişilerden korusun bizi akıl fikir yoksunu insanlar

bi bayanın çalışabileceği yer değil burası ..
iş arayışındayım bulayım çıkıcam hemen ..
zaten normalde de huzurum yok ..

kızlar yaa benim göz altlarımda yağ butoncuklaı var ama bildim bileli vardı sanki sephoradan aldığım göz kreminden sonra daha bi belirginleşmiş gelio gözümemafoldumben

ogffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Son düzenleyen: Moderatör:
[URL = http://img264.imageshack.us/i/dsc00785r.jpg/] [/ IMG] [/ URL] http://img264.imageshack.us/img264/3434/dsc00785r.jpg
 URL]

Son düzenleyen: Moderatör:
abatu kafa resim felan çekme fetishist yapcan milleti sonra topik kapancakkaydirigubbakcemile3
balım bak şurda yanlış yapuosun resimleri yükledikten sonra forum yazan yerdeki linki değill sadece doğrudan yazan yerdeki linki al ve mesaj yazdığımız yerde grafik ekle varya oraya kopyala

kızlar yaa benim göz altlarımda yağ butoncuklaı var ama bildim bileli vardı sanki sephoradan aldığım göz kreminden sonra daha bi belirginleşmiş gelio gözümemafoldumben
bende de 1 2 dene numune var geçmiyolar biraz takip et bakalım lattem eğer o krem yoğunsa yapabilir canım :)
abatunun aylardır yükleyemediği resim:dilcikar:
dsc00785r.jpg
hahahaha bu ne kızzz abatu ben neyi çekmeye çalışıp çekemediğini anlayamadım hehe ayak konusunda hemfikirizde :))))))
abatu kafa resim felan çekme fetishist yapcan milleti sonra topik kapancakkaydirigubbakcemile3
balım bak şurda yanlış yapuosun resimleri yükledikten sonra forum yazan yerdeki linki değill sadece doğrudan yazan yerdeki linki al ve mesaj yazdığımız yerde grafik ekle varya oraya kopyala

lattem hehehe ayaklandık zaten ayak ayak hepimiz hemfikiriz o ayaklar kimin kız abatu :p

X