Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nerden yüklüyosun? imageshack.us dan denedinmi
olmuyosa napalım yarına kalsın gerçi kalan rujların başına ne gelir bilememaklinialirimsmile

Nerden yüklüyosun? imageshack.us dan denedinmi
olmuyosa napalım yarına kalsın gerçi kalan rujların başına ne gelir bilememaklinialirimsmile

ordan yüklüyom kuzum sinir oldum

mail olarak atam kendimede işyerinde denerim yarın sabak :umursamaz:
uyku cok pis bastırdı
öptüm hebicinizi olumunekankayizsmile

Flormar tatlım.
hımmmm bir fikrim yoık kullanmadım ben :)ama likit tercih etmen iyi :)
ne demek canım bişimi yaptım bakındım birazcık :)
abatu hanım nerde swathclar resimler
gece 24 E kadar vaktiniz var yarın topice geldiğimde resim göremessem kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
hehe topik beçisi
canım KK da paylaşılmış daha önce bi bak istersen oraya
anemon çiçeği
dermonay hakkında da yorumlar var ancak 40- 45 yaş üstü için diyolar.. Botoks etkisi yapıyomuş
lattecim bir yorum okudum hatunun yanaklar bizimki gibiymiş kullanmış geçmiş :))))
burdayım ruclarım yanımda..
keyfem bitince koycam :)
hem sadece yenileri deel bütün ruclarımı koyacağım
çok pis korktum aklinialirimsmile
ooooooooo akşam olmamış sabah geldi çattı ben bekliom haaaaaa
Kızlar kozmetikçie gittim ve barbara bort marka kapatıcı aldım bayan çok tavsiye etti pirinçten yapıldığını söledi.bakalım dediği kadar güslmi henüz denemedim :icecream:
güle güle kullan canım lakin foto isterin ürün hakkında açıklama isteriz kullan bakalım memnun kalıcan mı?
oyyyy aldınmı kız hemen güle güle kullan senin cildin süper zaten nasıl bir etki beklion bakem bundan sen ?
ordan yüklüyom kuzum sinir oldum

mail olarak atam kendimede işyerinde denerim yarın sabak :umursamaz:
uyku cok pis bastırdı
öptüm hebicinizi olumunekankayizsmile

günaydın deyim ben abatum hadi bakalım pamuk eller resim yüklemeye :hulya::teytey:

bu seferde yüklüyom ama sayfada göstercek linki bulamıyom
ulan 3 ay foto yüklemedik maymuna döndük :d

İşte aldığım kapatıcının ressmi kızlar :))

Son düzenleme:
güle güle kullan lucky denedinmi peki performansı nasıl?
bundan sonra alcağını likit al bence göz çevresi için likit daha iyi diyorlar

Bne zaten almadanönce bayan sormuştum likit daha iyi dğeilmi diye.bu traz olanlar daha iyi kapatıyomuş.

lucky88 güle güle kullan memnun kaldınmı
magrentam iyiki haberverdin oyumu kullandımaklinialirimsmile

yok bitanem daha kullanmadım.2 gündür makyaj yapmıyorum yüzüm dinlensin istedim yarın yaparım haber veririm ama bayan öok önerdi fransız bi markaymış ve çokta kaliteliymiş.çok memnun kalıcaksın dedi

Bne zaten almadanönce bayan sormuştum likit daha iyi dğeilmi diye.bu traz olanlar daha iyi kapatıyomuş.
senin aradığın peki kapatıcılık mı likit kullanmak hem daha kolay hemde hassas göz çevresi için daha iyimiş canım :) o yüzden dedim sen araştırmanı yap öyle git alışverişe satıcıya inanma onun amacı satmak çoğu şey hakkında bilgisi bile yok

lattem nasılsın kontesim haber verdi bende reklam yapiym dedim

markayı duymuştum tatlım hakkında iyi yorumlar okudum.. kullandıktan sonra haberleri bekliyoruz:hulya:

iiyim balım sen nasılsın? kontese verdim bende koltuğa otursunda sıkıştıralım diekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…