Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın bayanlar iyi sabahlar :)
angelica kendi isteğiyle üyeliğini iptal ettirmiş herhangi birşey yok bu açıklamayı yapıp konuyu kapatıyorum .

selam kızlar bugün mac studio fix pudra aldm nc20. tam uydu kapatıcılığınıda çok beğendim. rengiıni srarla koyu vermeye çalışıolar sinir ediolar insanı yaalsanaalsanasmile

selam kızlar bugün mac studio fix pudra aldm nc20. tam uydu kapatıcılığınıda çok beğendim. rengiıni srarla koyu vermeye çalışıolar sinir ediolar insanı yaalsanaalsanasmile

güle güle kullan tatlım onlar boya küpüne düşmüş gibi boyanınca onu makkaj sanıyolarbuyüzden öyle veriyolardır balım:hulya:

oooo hayırlı olsun canım tam uyduysa onlar deil sen biliomuşun demekki hehehehe :p
Günaydın hatunlarrrropuyorumnanaktan

günaydın lattecim günayadın bayanlarrrrrrr iyi haftalarrrrrrboshayallersmilebayanssulusmile

kızlar ya foto eklemek istiyom aslında emme yok ya makina.emily kalem aldım kahverengi hakikaten akmıyo ya.. bide golden rose ruj aldım 54 nolu rujunu şeftalimsi bi renk çok beğendim walazemuszemus

Bende dün flormardan bi ruj aldım
bide ağda şeysi bakalım işime yarıcak mı :ecrin_bebek:
akşam vakitlice gidersem koyarım

Günaydın herkeşe

kızlar ya foto eklemek istiyom aslında emme yok ya makina.emily kalem aldım kahverengi hakikaten akmıyo ya.. bide golden rose ruj aldım 54 nolu rujunu şeftalimsi bi renk çok beğendim walazemuszemus
telefon ile kötümü çıkıyor canım? emily kalem bende de var çok memnunum valla :) golden rose mu ne aldım 2 tane rezalet süremiom renk belli olmuo ama emily yumuşacıkkkk
Bende dün flormardan bi ruj aldım
bide ağda şeysi bakalım işime yarıcak mı :ecrin_bebek:
akşam vakitlice gidersem koyarım

Günaydın herkeşe
oooooooo güle güle kullan canım günaydın bu arada
Günaydınnolumunekankayizsmile

günaydın lattecim iyi sabahlarrrrrr

izmirde felaket bir yağmur var ıslanmıcam diye seke seke geldim işe yawww umarım herkes çok ıslanmadan işine okuluna gidebilmiştir.:gitme:

telefon ile kötümü çıkıyor canım? emily kalem bende de var çok memnunum valla :) golden rose mu ne aldım 2 tane rezalet süremiom renk belli olmuo ama emily yumuşacıkkkk

oooooooo güle güle kullan canım günaydın bu arada

günaydın lattecim iyi sabahlarrrrrr

izmirde felaket bir yağmur var ıslanmıcam diye seke seke geldim işe yawww umarım herkes çok ıslanmadan işine okuluna gidebilmiştir.:gitme:

tatlım telefondon çok kötü çıkıyo ya.görüntü kalitesi yok yani az fln değil:d bende çok beğendim benim aldığım kalemin nosu 103 bide 105 i var o daha açık kahve onuda alıcam 2 tl değilmi ya nasıl olsa yasempatiksalakcinni

tatlım telefondon çok kötü çıkıyo ya.görüntü kalitesi yok yani az fln değil:d bende çok beğendim benim aldığım kalemin nosu 103 bide 105 i var o daha açık kahve onuda alıcam 2 tl değilmi ya nasıl olsa yasempatiksalakcinni

ben de devar ama koyu kahve sanırım valla çok güzel yeşil rengide süper tavsiye ederim :)

emily kalemler ben de bi alerji yaptı bi alerji yaptı çiçeğim... gözler sulan sulan kuşum.

ama bazılarına hiçbirşey yapmıyor. evde var duruyor 3 tane

Eyeshadow Benefit Cosmetics Creaseless Cream Shadow/Liner Strut
image2jl.jpg

Aldığım gün resim çekememiştim bu ara resim çekme aşkı var her nekadar net çıkmasanananiknanik
resimde de görüldüğü üzere delik deşik ettim kullanmaktan
Liner almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ben çıkarana kadar akmıyo kokmuyo rengi uçup gitmio
yumuşacık bi yapısı var far olarakta kullanılabiliyor

sadece eyeliner sürüyorum bide bikaç sayfa önce resmini koyduğum elizabeth arden red diamond rucumu sürüyorum ohhh miss

bu renk çok hoş koyu gri.. siyahtan daha çok seviyorumbayanssulusmile

bunun sşyahı da var mı lattem?

bir de çilekten mi aldın nerden aldım lattem?

X