Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
image6e.jpg

buda she lipjelly

bu da güzelmiş lattem...boshayallersmile :asigim:

üşengeç latteeee pil al kendine yoksa ben kargolucam bide kargo ücreti ödersin haaa :p

o üşengeç latte pil alıp boy boy MAC resimleri çeksinde gör:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

:KK3: Selam kızlar, :KK3:

lattem ne güzelmiş yahu rengi :asigim:....Benefitin de eyelınerları güzel diyorsun yani...

valla ilk jel eyelinerım ben çok memnunum elim alışınca bobbi brown alıcam o ayrıkaydirigubbakcemile3

ölcem sanırım ağrıdan
artık dayanamadım aldım ilaç
enemm kız sen de bendensin bende ölüomda gene içmiom son direnme noktasına kadar duruom valla :)))))
o üşengeç latte pil alıp boy boy MAC resimleri çeksinde gör:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

valla ilk jel eyelinerım ben çok memnunum elim alışınca bobbi brown alıcam o ayrıkaydirigubbakcemile3

hehe sen al yeterki ben çin işkencesi ay pardon mac işkencesinede razıyım hehehe

canım Bobbi'nin eyelınerları çoook güzel, özellikle indigo ink rengini tavsiye ederim, çok hoş lacivertimsi bir mavi..siyah kadar sert durmuyor...kırmızı rujla da süper olur :)))

enemm kız sen de bendensin bende ölüomda gene içmiom son direnme noktasına kadar duruom valla :)))))

hehe sen al yeterki ben çin işkencesi ay pardon mac işkencesinede razıyım hehehe

kız seninde mi başın ağrıyor? :gitme: dikkat edin ha kendinize, ağrınız geçmezse doğru doktora...:eek:klava:

canım Bobbi'nin eyelınerları çoook güzel, özellikle indigo ink rengini tavsiye ederim, çok hoş lacivertimsi bir mavi..siyah kadar sert durmuyor...kırmızı rujla da süper olur :)))

siyah sevmiyorum zaten kumralım çok gitmio bana.. bakıyım balım o renginedeopuyorumnanaktan

kız seninde mi başın ağrıyor? :gitme: dikkat edin ha kendinize, ağrınız geçmezse doğru doktora...:eek:klava:
yok canım arada ağrır oda bu çarşambaya denk geldi doktor koşturmacasında :)))
siyah sevmiyorum zaten kumralım çok gitmio bana.. bakıyım balım o renginedeopuyorumnanaktan

ben siyahı çok seviom yaaa gözlerimi hep simsiyah yapmak istiommm :)

benim ilaç kullandığımı tarih yazmaz :)
zaten acı eşiğimde cok yüksek :)
tamam kızlar devam ederse gidicem söz :)
şimci gidip göbişimi doyuram :)

yok canım arada ağrır oda bu çarşambaya denk geldi doktor koşturmacasında :)))

ben siyahı çok seviom yaaa gözlerimi hep simsiyah yapmak istiommm :)

siyahı bende seviyorum canım, ama bazen sert bir ifade verebiliyor....
zaten mavi gözde siyah süper oluyor o yüzden sana yakışıyordur...

bak fıstığım, bazı renklerin swatchları aşağıda, indigo ink soldan 2.

Uploaded with ImageShack.us

benim ilaç kullandığımı tarih yazmaz :)
zaten acı eşiğimde cok yüksek :)
tamam kızlar devam ederse gidicem söz :)
şimci gidip göbişimi doyuram :)
oyy afiyet olsun canım bende kolay kolay içmem valla :p

siyahı bende seviyorum canım, ama bazen sert bir ifade verebiliyor....
zaten mavi gözde siyah süper oluyor o yüzden sana yakışıyordur...

bak fıstığım, bazı renklerin swatchları aşağıda, indigo ink soldan 2.

Uploaded with ImageShack.us

çok nadir yapıyorum zaten simsiyah o da akşam mesela yarın akşam yapıcam nişan var :p

kızlar bloğuma yazmış çok acil oldu vedalaşamadım diye lattecim sanada söylememi istedi neden bilmiyorum bizi görüp bi açıklama yapar inşallah yoksam burdan laf sölerim sürekli ona göreeeeezemuszemus

hemen hemen açıklama yapsınnkötükedihüso uff uyaa nereye gittiboshayallersmile

X