Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mutlu yıllar nilimmmmmmmm

sana da mutlu yıllar güzeller güzelim.

Ve başlığımızın birbirinde gzüel tüm hatunları, hepinize en güzel parfümlerle, kremlerle makyaj malzemeleri ile şımarabileceğiniz bir yıl dilerim.
Magrentam sen gelin olacağın için ekstra şımarabileceksin, gelsin gelinlikler, makyajlar, saçlar başlar

heheheeh ilahi canım yaaaa :)))))) valla söyleyince bile şımardım :)))))teşekkür ederim canım inşallah dediğin gibi olur :)

çook teşekkür ederim herkese
bendende herkesin yeni yılı kutlu olsun
istediğiniz tüm dileklerinizin kabul olduğu bi yıl olsun

bu arada ruj elizabeth arden di ama olumlu bi yorum yazan olmamış vazgeçtim

çook teşekkür ederim herkese
bendende herkesin yeni yılı kutlu olsun
istediğiniz tüm dileklerinizin kabul olduğu bi yıl olsun

bu arada ruj elizabeth arden di ama olumlu bi yorum yazan olmamış vazgeçtim

kırmızı ruj arıyorsan m.a.c'in russian red'ini öneriyor herkes, ben de üşenmeyip m.a.c.e uğrarsam alıcam ondan mutlaka

kırmızının kötüsü çok kötü olur, o yüzden çilekten falan bilmeden denemeden kırmızı ruj alma bence tatlım.
gözünle gör öyle al :)

canım sağol aklımda bulunsun mac in ruju ama banada kısmet olmadı mac e gitmek
sanki çok uzakmış gibi ama çocukla metrocitye gitmek daha kolay geliyor istinyeye akmerkeze alışamadım bi türlü ne bileyim

canım sağol aklımda bulunsun mac in ruju ama banada kısmet olmadı mac e gitmek
sanki çok uzakmış gibi ama çocukla metrocitye gitmek daha kolay geliyor istinyeye akmerkeze alışamadım bi türlü ne bileyim

ben de metrocityi hiç sevmiyorum, zaten bize de uzak :) bana en yakını taksimdeki. ama her taksime gittiğimde unutuyorum. bu hafta gidicem ama inşallah. bu arada en yakını dediğim 1 saat var :)

Son düzenleme:
hatunlarr hepinize huzurlu mutlu seneler diliyorum

Lachesısım ben john frieda kullanıyorum çok çok memnunum normalde 22 TL ama limango yada markafonide 15 TL ye düşüyor ozaman alıyorum ve sanırım haziran temmuz gibi 2 şişe almıştım 2-3 hafta önce falan bitti yani çok bereketli

sinehasım elizabeth arden red diamond kullanıyorum hatta yarışmayada onla katıldım ben çok beğeniyorum kolay kolay çıkmıyor çok dayanıklı bir ruj

slm kızlarrrr
magrentam merhaba canım yılın son günü adana da hava mükemmel
paşam annanesiyle parka gitttiii evde pinekleme halindeyim ohhh

slm kızlarrrr
magrentam merhaba canım yılın son günü adana da hava mükemmel
paşam annanesiyle parka gitttiii evde pinekleme halindeyim ohhh

Günaydın canım iyi sabahlar ohhh oğlan iyileşmiş parka gitmiş sen keyif yap al kahvenii :) ohhh :)
bende işyerindeyim güneşli güzel ve soğuk bir izmir havası var :)))

herkesin yeni yılı kutlu olsun
bol bol sürün sürüştürün yeni yıla öyle girin
bütün seneniz makyajla geçsin

Kızlarrrr hepinize iyi seneler artık pazartesi görüşürüz :))))
Yeni başlangıçlarla dolu muhteşem bir yıl dileğiyle :):92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…