Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlar aldıklarımın hepiciği

bu da super city block renkli nemlendirici gibi renk vermesinden ziyade ışıl ışıl aydınlık bir cilt bıraktı sankim sabah sabah öle gördüm :p
kıvamı güzel yoğun değil kokusu berbat ama sonra geçiyor kullanım ömrü 24 ay

all about eyes kapatıcım yoğun bir kapatıcı pudramı bir hali var be minnacık bir nokta tüm göz altına yetiyor artıyor kendisi 10 ml ve 6 ay kullanım ömrü var keşke 5 ml olsaydı bunu nasıl bitircem ben 6 ayda :KK43:

bunlarda swatchları biri daha yoğun diğeri daha cıvık gördüğünüz üzre :p

allık oluyor kendileri ama sim manyağı yaptı beni ben bir nevi aydınlatıcı diye düşündüm ama olmazmış malesef :KK43:

buyrun bu da swatchı burda ne kadar belli olmasada resmen sim mnyaaa oldum hehe :)

bu da gloss ama bu pastelin liklit rujlarına benzettim ben baya bir pembiş çıktı benim çok hoşuma gitti ama sürebilirmiyim bilmiomm :p

calvin klein ruj diğeri kadar sevemedim ama rengi güzel genede :p

bu da bu alışverişimin nedeni elizabeth arden eyelinerim kendisi baya baya koyu kahve siyahla yarışır biraz açık olsa daha iyi olcakmış

swatcha takılmayın eyeliner harici bişi sürmedim gecenin 12sinde çıkarmakla uğraşmayım dedim :)
fırçasındanda bahsedeyim elfin fırçasıyla daha kolay sürüyorum bu fırçayla biraz zorlandım ama minik olması çantada taşınması olayı güzel idare eder zamanla alışırım umarım

hepsi süper magrantam, güle güle kullan. allık baya simliymiş yalnız, ben nasıl sürerim bilemiyorum. bir de eyeliner fırçasında sen zorlandıysan ben hiç beceremeyebilirim:S

Kızlar bişe sorcam ben elf ten all over color sitick sipariş etmiştim,dün geldiler fakat.yüzüme süremiorum çok sert.renk vermio hiç:KK43:siz de aynı sorunu yaşadınız mı?ürün bu:

images

magrentam güle güle kullan ck rujun rengi fena değil ama kosmo daha süper
benimkilerde geldi sonunda ohhh be
allığı keşke tozlu gül alsaydın bu pekbi ışıltılı geldi

hepsi süper magrantam, güle güle kullan. allık baya simliymiş yalnız, ben nasıl sürerim bilemiyorum. bir de eyeliner fırçasında sen zorlandıysan ben hiç beceremeyebilirim:S
canım ben hala linerde yeniyim bana bakma sen denedikçe öğreniliyor bu fırçayla zorlandım ama deneyip öğrencem :))))
allık aydınlatıcı olur die açık renk seçtim ne bilem sim manyağaaa yapcağını hehe düğün derneklree kullanırım artık napayım :)
güle güle kullan canım,çok güzeller:KK31:
saol canım :)teşekkür ederim
Kızlar bişe sorcam ben elf ten all over color sitick sipariş etmiştim,dün geldiler fakat.yüzüme süremiorum çok sert.renk vermio hiç:KK43:siz de aynı sorunu yaşadınız mı?ürün bu:

images
canım nilde vardı ondan o daha yardımcı olur sanırım :))
güle güle kullan tatlım hepsi birbirinden güzel
ck beğenmemişsin ama bence çok yakışmış
saol canım :))))))
magrentam süperler canım iyi günlerde kullan
clınuqe ler 10 numeroo beğendm :):)
teşekkür ederim jackalım benim :))))
magrentam güle güle kullaannnnn:78:
saol kontesim güle oynaya kullancam inşallah hehe
magrentam güle güle kullan ck rujun rengi fena değil ama kosmo daha süper
benimkilerde geldi sonunda ohhh be
allığı keşke tozlu gül alsaydın bu pekbi ışıltılı geldi

bencede kozmo buna 1000 basar üstüne birde posta koyar hahaha
allığa gelince tamamen yanıldım aydınlatıcı yapıcaktım ben bunu bu felaket simli bişi çıktı neyse napalım böle idare edicez kullanıcak düğün dernek bişi bulurum ben bunu :p

ya aşağıdan zil çaldı geldiler diye sevindim sormadan bastım otomatiğe, yukarıya kimse çıkmadı ya :KK43: aşağıda falan bırakmış olamaz dimi, ya da başkasına vermiş. 10 kat çıkmaya mı üşendi yoksa, geçen sefer de kapıda karşılaşmıştık anlayamadım:S

bu arada lattem senden de swatch bekliozzzzz ama artık makyaj malzemesi alma kendine yeni bir telefon veya fotoğraf makinası al lütfen yaaaaa :p

ya aşağıdan zil çaldı geldiler diye sevindim sormadan bastım otomatiğe, yukarıya kimse çıkmadı ya :KK43: aşağıda falan bırakmış olamaz dimi, ya da başkasına vermiş. 10 kat çıkmaya mı üşendi yoksa, geçen sefer de kapıda karşılaşmıştık anlayamadım:S

ben olsam koşa koşa aşağı inerdim her ihtimale karşı bu arada birdaha sormadan açma kapıyı neme lazım canım

11111111111q.jpg

kavuştum cicilerime:KK16:
ck ruj meşhurrr kozmopolitan
benefit eyeliner/far bunny hop
mac violet eyeliner
vee allık dusty rose:KK8::KK8:

swatch takiler net değil ama ilk sıradaki benefit sonra ruj en son mac eyeliner

bu arada lattem senden de swatch bekliozzzzz ama artık makyaj malzemesi alma kendine yeni bir telefon veya fotoğraf makinası al lütfen yaaaaa :p

telefonum yeni bikerem f. makinesinede pil aldım ama flaşını kapamayı beceremediğim için flash patlıyoresimler üzerinde
sana inat almiciiim işte:63::63:

Lattem güle güle kullan canım ruj sende başka bir güzel durmuş yahuuuu
mac kaleme bayıldım güzelmişşşşşş
birde şu benefit far bazı olabilcek durumdamı deneyip haberini ver emiii far bazı almam lazımmmdaaa :p

Lattem güle güle kullan canım ruj sende başka bir güzel durmuş yahuuuu
mac kaleme bayıldım güzelmişşşşşş
birde şu benefit far bazı olabilcek durumdamı deneyip haberini ver emiii far bazı almam lazımmmdaaa :p

krem yapısı var tatlım sadece baz olarak bunu süreceksen olmaz ben mac bazımı sürcem üstüne bunu sürcem
toz farın altına baz gibi kullanıcam ama tek başına yeterli olmaz
IMG_5547.jpg

bak önce benefit sürüp üstüne hafif ışıltılı toz far geçince bööle oluo
IMG_5549.JPG

resimler netten alıntıdır

ama ama lattem biz seni daha bet görmek istiozzz şu flash olayını çöz o zaman nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :p

:KK8::KK9: nasar deer:KK9:
uğraşıyorum balım becerebilirsem çekicem:KK76:

dudak yarışması için gittim pil aldım bi işe yaramadı gene telden çektim:KK9:

X