Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bloğunda bu paletini sattığını gördüm..

İyi bayramlar herkese, süslü kızçeler..

doğru görmüşsün.bu farlar bana geleli 1 hafta oldu ama ancak resimleyebildim.canım ben far kullanmıorum pek,bu farları gözümde kaldığı için almıştım.isteyen olursa satarım.

Kızlar far paletlerim geldi,size de göstereyim dedim.gerçi kullanacağım meçhul ama

Kızlar 4 set getirttim ben bu far paletinden.Kendiminkini kullanmaya karar werdim yani 2 seti.renkler müthiş çünkü.diğer iki set satışta.almak isteyen olursa bloğumda satıorum haberiniz olsun...:78:

Son düzenleme:
kızlar bende tbs'un tea tree serisi var
hiç kullanmadım,bi deneyeyim artık diyorum
önce yüz yıkama jelini sonra tonik kullancam sanırım
bir de losyonu ve yağı var
onları ne zaman kullanıcam sıralamasını bilen var mı?

kızlar strawberry siparişleriniz geldi mi, bu siteye ne olmuş bir de:S

offffffffff alışamadım siteye
alıntı yaptım yanlış yere bastım ayzdıklarım gitti

kontesim önce jel ile yıkayıp sonra tonik ardından da losyonu süreceksin ama yağ ne için aceba onu bilmiyorum :)

lachesiscim benimki şehrime geldi bugün ya da yarın dağıtıma çıkıcak eksik bilgi bu kadar takip edebildim inşallah pzt dağıtıma çıkar lakin işyeri adresimi verdim

hımm iyi o zaman, aynı gün verdik ya ben bugün yeni geldim eve size sorayım dedim. benimki de aynı şekilde yazıyor, iyi bari ben yokken gelmemiş :)

hımmmm yok canım işte bugün dağıtım merkezinden sevk edildi yazıyor yarın olmadı pzt teslim ederler bence işte benim işyeri ile dağıtım merkezi aynı ilçede acaba dedim ama yarın gidip sorabilirim valla çok sabırsızlandım :)

bu siteye ne oldu hakkaten bende alışamadım
çilekteki siparişim gelmedi,aynı şeyler bendede yazıyor sevk edildi şubede felan diye
ama ptt bayramda çalıştımı anlamadım kapalı değimi pazartesiye kadar

ptt normalde cumartesi sabahları açık oluyor öğleye kadar,
uyanabilsem gidip bakıcaktım ama uyanamadım.
gelen giden de yok

kuzenim yurtdışından hediye getirmiş bana
burberry parfüm ile loreal gül kurusu renk ruj
elime geçtiklerinde eklerimm

PTT gişeleri(posta kabul eden , havale gönderen filan kısım) bayramda kapalıydı ama dağıtımları açık. Dağıtım ayrı bir merkezden yapılıyor, gelen postaların sevki devam ediyor.

PTT gişeleri(posta kabul eden , havale gönderen filan kısım) bayramda kapalıydı ama dağıtımları açık. Dağıtım ayrı bir merkezden yapılıyor, gelen postaların sevki devam ediyor.

bi arkadaşım daha dedi bunu.
e bekleyelim bakalım,inş gelirler bugünn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…