Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eed
avonda da vardı bi ara yanılmıyosam
bence de çok şekerler ama renkler filan hep koyu
cesaret edemedim
bi dahakine denk gelirse alıcam
hele bi ilk siparişim gelsin,adres,teslimat ws işlerini öğreneyim

evet renkler koyu gerçekten, pek kullanışlı değil sanki başka renkleri vardır umarım.
geleceği güne kadar siparişini takip edebiliyorsun. ben öyle takip ettim gelceği günü gördüm evden çıkmıyım dedim, markete gitmem lazımdı, 2 dakka da gidip gelirim dedim, tam o sırada gelmiş kapıda yakaladım ama :)

bilmiyorum ki nasıl takip edildiğini :26:

http://www.kadinlarkulubu.com/images/attach/jpg.gif
bu rujların renklerı nasıl sızce sekerler

en üsttekini beğendim ben.

bilmiyorum ki nasıl takip edildiğini :26:

canım siparişinden sonra gelen mailde sipariş nosu var. o noyu kopyalıyorsun,
strawberry anasayfada solda gönderi detayının altında 1sipariş no giriniz" yazan yere kopyalıyorsun. GİT diyorsun, çıkan sayfada sitedeki hali yazıyor sonra altta direct link yazıyor orda
"Bu gönderiyi takip edin "

yazısının yanındaki sipariş koduna tıklıyorsun durumunu görüyorsun. eğer yerel postaya verildi yazarsa ptt sayfasından bakıyorsun.

çok karışık gibi görünüyor ama değil, adım adım yaparsan kolay :)

kızlar merhaba siz butun paranızı kozmetıge mı yatırıyorsunuz yahu ya kızlar ben max factor lash effect rımel aldım cok kotu cıktı ya boyle boya oldugu gıbı duruyo fırcada kırpıklerım yapıs yapıs oluyo :44:

ben max f. rimelini denemedim tatlım ama arkadaşım memnun tabi acaba aynısı mıdır aldığı bilemem

selam bayanlar temizlikten kafayı yedim yahuu her eyrim ağrıyor
iyi bayramlar hepinizeee :) bol bol harçlık alsakta alışveriş yapsakkkkk :)

ben de çilekten cameleon setlerden aldım bi tane :)
daha da alacaktım da tuttum kendimi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…