Resimli gebelik testi, hamile miyim?

Kaç gün geçti günün?

Teşekürler bu gün test yaptım yine hayalet çizgi çıktı iki tane yaptım ikiside aynı erken gebelik testi yaptım onda silik cıktı normal test yaptım onda çıkmadı adetimin geçmesine 3 gün var
Haftaiçi kan verip sonucu öğrebilirsiniz aslında. Silik çizgi dediğiniz ney fotoğraf atabilir misiniz

Haftaiçi kan verip sonucu öğrebilirsiniz aslında. Silik çizgi dediğiniz ney fotoğraf atabilir misiniz
Merhaba adetime 3 gün var kanama geldi bu gün ama pembe şeklinde ve az geliyo ilk çocugumda 7 gün üstüne görmüştüm şimdi ondan şüpeleniyorum pazartesi kan testi yaptircam teşekür ederim cvp verdiğin için 5 test yaptım bu ay ikinci çizgi silikti hepsinde

Bende bugün tam 13. Gün oldu kizlar baya belli iki çizgide hemen damlatirken iğnenin etkisi olamaz die düşünüyorum hemde sabah idrarında bile yapmadım şimdi bu saatte yaptım ve hemen çıktı ve sağ tarafım baya kasığımda ağrı var heyecanlandım kizlar baya ya bakın ekledim kizlar inşallah hepimiz kalırız bu ay ins

Eklentiler

• 16145089770048756833555718563159.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 70
Umarım iğne etkisi değildir, çok net çıkmış çizginiz. Elinizde test varsa yarın sabah tekrarlayın, koyulaşma varsa hemen hastaneye kan vermeye gidin derim inşallah bebeğiniz sizinledir

Umarım iğne etkisi değildir, çok net çıkmış çizginiz. Elinizde test varsa yarın sabah tekrarlayın, koyulaşma varsa hemen hastaneye kan vermeye gidin derim inşallah bebeğiniz sizinledir
Canm kan testi verdim şimdi 58.66 çıktı beta referans aralığı 6 ml çıktı kuzum ya ins degerlerim yükselir doktorlar iğne etkisi gitmiştir dedi hepsi ama ya korkmak istemiyorum

Canm kan testi verdim şimdi 58.66 çıktı beta referans aralığı 6 ml çıktı kuzum ya ins degerlerim yükselir doktorlar iğne etkisi gitmiştir dedi hepsi ama ya korkmak istemiyorum
58 çok güzel bir değer, 13.güne bu kadar yüksek kalmazdı iğne etkisi bile olsaydı. Tebrik ederim şimdiden inşallah sıkı sıkı tutunmuştur kuzun, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Amin amin cnm vallah doktorlar 2 gün sonra tekrarla kanı dediler ya kuzum birde şu referans aralığım 6 çıktı o düşük mü değeri yoksa beta ya mi bakcam canm

Amin amin cnm vallah doktorlar 2 gün sonra tekrarla kanı dediler ya kuzum birde şu referans aralığım 6 çıktı o düşük mü değeri yoksa beta ya mi bakcam canm
Referans aralığı demek o aralıkta ne anlama geldiğidir yani mesela hemoglobin için referans 12-15 arasıdır. Bundan azsa kansızlık vardır, çoksa zararlıdır gibi.. Beta hcg testinde de 5 ve altıysa test sonucu negatiftir. 6ve üzeri pozitiftir. Referans değer onu gösterir, o senin değerin değil. Senin değerin 58 çıkan yer

Ay çok güzel dedin canm Allah razı olsun inşallah yarın yükselir tekrar değer yarın yaptiricam tekrar kan testi

Canm bugünde verdim aradan 24 saat geçmeden 85.72 olmuş iğne etkisi değildir bugün tam 14. Günüm çünkü ve igneden 1 gün önce çatlayan yumurtam vardı kuzum

Kesin var demi kuzum değerim yükseldi çünkü yaa inşallah hep böle yükselir Allahım razı olsun canm
Şu an var görünüyor, artık önemli olan iki günde bir değerin kendini ikiye katlaması. Sağlıklı bir gebelikse ki inşallah öyledir, yarın kan verdiğinizde değerin 170 olması gerekir. Doktorunuz keseyi görmek için çağıracaktır. Keseden sonra yolk kesesi görünüyor(bu süreç hızlı geçiyor direkt bebek de görülebilir) boş gebelik değilse bebek görünüyor peşine işte. En son da bebeğin kalp atışları bekleniyor. Yaklaşık 8haftalık olana kadar bu süreçler yaşanıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…