Resimli gebelik testi, hamile miyim?

Mrb benim igneden sonra 12 gun testım de çok hayali çizgı var sızde bakarmısınız
İğnenin etkisi 15gün sürebiliyor. Bu testiniz pozitif ama yalancı pozitif olma ihtimali de var 15gün dolmadan. Elinizde test varsa yarın da yapın ve bu testle karşılaştırın, daha belirginse gebelik vardır inşallah bebeğiniz size tutunmuştur ve kucağınıza almak nasip olur.

Eğer yarın koyulaşma olursa testte, kan verin hemen. Peşine iki gün sonra değer kendini ikiye katladı mı diye takibe başlarsınız

Mrb benim igneden sonra 12 gun testım de çok hayali çizgı var sızde bakarmısınız
Inşaalah umarım tutmuştur teşekkur ler

Canm hayırlı olsun rabbim sağlıkcakla kucağına almanı nasip etsin öncelikle bende iğne vuruldum Şubat 16 da yumurtam da sonraki gün tam gece catlamisti acaba iğne vurulduğu günü saydiniz mi bende böle 12. Günden sonra test yapmayı düşünüyorum eğer iğne gününü sayarsam 9. Gün oluo böle mi hesap yapmam lazım yardımcı olursan çok sevinirim

Çok teşekkür ederim, benim kızım doğdu çok şükür. Şimdi 2buçuk yaşında neredeyse Allah size de nasip etsin inşallah en tez zamanda profil fotoğrafım kızımın 1.yaş günü çekiminden

İğne hariç sayacaksın canım, ben öyle saydım her iğne olduğumda, ona göre hesapladım. İnşallah bebeğin tutunmuştur, güzel haberlerini beklerim 11.günden sonra her gün test yapıp çizgi gittikçe koyulaşıyor mu diye kontrol ederdim, önceki 4seferde hep silikleşmişti günden güne. Tuttuğunda da bu şekilde koyulaşma oldu :)

Ay ne guzel canm ins vallah canm 4 tane yumurta vardı hepsi çatladı hepsinin boyutu 18 21 mm di şuan 2 gündür kasığımda batmalar oluyor ama çok kaptırmak istemiyorum kendimi senin belirtin olmusmuydu cnm gün aşırı mi oldu ilişkin felan kısaca özet geçebilir msn sana zahmet birde ben rahim kalinligim 12.5 du geçen hafta estrofem ve duphaston kullanıyorum birde folik asit folibol kullanıyorum cnm dua et nolur

İnşallah bebeğin seninledir canım. Ben de estrofem kullanmıştım rahim duvarı kalınlığı için. 12,5 çok iyi, tutunması için çok uygun. İnşallah olmuştur. Bizde eşimde de morfoloji, hız ve sayıda biraz sıkıntılar vardı, o yüzden doktor farklı ni takvim çıkarmıştı, tam aklımda değil şimdi... Femara mı kullanmıştın, maşallah 4yumurtan olmuş

Ben progestan kullanıyordum 600mg, o yüzden çok belirti takip etme şansım olmadı, devamlı uyuyordum zaten. Batmalar olmuştu. Bir de iğneden sonraki 10.günün akşamı midem aşırı bulanmaya başladı. Tüm kokular sanki artmış gibiydi, öğlen hazırladığım yemeği yiyemedim ve istifra ettim o akşam. Sonra ertesi sabah yine bulantım oldu derken pozitifi öğrendik işte. Sonra da 4-5ay bulantılı geçen bi gebelik oldu benimki, mutfağın kapısından geçemiyordum. Herkeste aynı bulantı olmak zorunda değil ama

Doğru kuzum herkes belirti yaşamak zorunda değil ben klomen kullandım cnm öle yum oldu zaten hep düzenli adet olurum bı kere kimyasal gebelik yaşadım sonra yeni başladık tedaviye 2. Ayım geçen ay iğne vurulmadim birde günü kaçırdım galiba ama bu ay iğne den sonra gün aşırı ilişki demişti doktor 2 gün belim çok agridi bugünde sağ da ve solda en çok sağda batma oluyor çok sancı değil böle sanki bıçak batıyor gibi 5 dk sürüyor sonra geçiyor inşallah tutunmustur meleğim sanada çok teşekkür ederim canm yardımcı olduğun için bol bol dua et bizim için

Sonuç neymiş canım?

Inş tutunmuştur, haber verirsin.

Öncelikle bebeğin hayırlı olsun.
İlişkiden kaç gün sonra kanda çıkıyor canım?

Benim 10 gün sonra kanda negatif çıktı, olsa çıkar mıydı?

Ben iğne olmadım canım, adetim gecikti ama kanda negatifti dün. Senin gibi 9.günümdü ilişkiden sonraki.

Merhaba kızlar yeni Üye oldum Benimde adetime 7 gün kala test yaptım çok silik çıktı bi tane daha yaptım oda aynı şimdi yarın bidaha yapicam arasında 4 gün kalcak yarın yaptığımda belirgin olur mu hamilemiyim acaba düşünmekten kafayı yicem

Regl gününüz geldiğinde veya geçtiğinde test yaparsanız daha doğru sonuç alırsınız aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…