Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa ilk eklediğim resimler gitmiş malesef :çok üzgünüm:
neyse diğerlerinden beterdi o :lepi:
1-2 kişi değil yani sitedeki herkes öyleydi laelaelaelaelae
bunların böyleyse ünlülerin nasıldır cidden düşünemiyorum ben delikafadulden

canım gitmiş ilk koyduklarım,:sm_confused:
şimdi aynı şekilde koysam yine gitcek,
gitmemesi için imageshack den tek tek yüklemem gerek ki 30 foto falan var, çokkk zor öyle:çok üzgünüm:

arkadaşlar bende bugn avondan sipariş ettiğim fırçalarıma kavuştum. ( fırça manyağıyım) forumlardan okumuştum avonun fırçaları güzel diye. hemen açtım baktım ve bayıldım fırçalarıma. açılı allık fırçası,pudra fırçası,far fırçası ve ruj fırçası aldım. boyutları bodyshopun fırçalrı ile aynı. üstelik paketlenmeleri de çok hoşuma gitti. umduğundan daha güzel çıktılar. veee üstelikk en pahalısı 9 ytl:1shok::1shok: bide göğüs şekillendirici kreminden almıştım. sonuçları haberdar ederim.:içelim:

almagester canım sen gece nemlendiricisi kullanıyor musun? uyumadan önce illa birşey sürme ihtiyacı hissediyorum da ben :lepi: bodyshop nemlendiricimi gece de sürsem olur mu ki benneyaptımki

tatlım güle güle kullan
avonun allık fırçasından kullanıyorum,çok memnunum yumuşacık bişey
üstelik 3 ytl ye almıştım indirimden hihoyyyt
şimdi 1 tane daha alıcam :lepi:
birde loreal volume collagen rimel gördüm dün douglas ta onu alıcam kaydirigubbakcemile2

pilarcım ben bodyshopun denizyosunu serisi varya onun gece serumundan almıştım. memnunda kaldım ama bencede gece gündüz bizim yaşımız için pek farketmiyo gibi. yağsızbi nemlendrici sürsek olur gibi. hatta benim bi doktor tanıdığım güneş kremi sür demişti.sonuçta o tazr ürünler bell bi yaştan sonra kullanılıyor.zaten sabah yıkayıp nemlendiriyoruz.bitsin bende almıcam ekstara bi gece kremi.

çubukcumm sağol cicimŞeniz bede bayıldım valla üstelik çok ucuzlar

canım o serinin gece kremi çok sıvı, su gibi birşey diye okumuştum da o yüzden almamıştım son bodyshop a gidişimde :sm_confused: sen memnunsun yani?
en pahalı fırça 9 ytl :1shok: şimdi netten avonun kataloğuunu indirdim de çok ucuz şeyler var ya, ilk ve son avon faciamdan sonra bida almam demiştim ama fırça denenebilirr delikafadulden delikafadulden

ay bu she nin ürünleri ne kadar güzel.delikafaduldendelikafadulden insan sırf tatlığında alır ya. yurtdışındaki bazı markaların ürünlerine benziyor. kaydirigubbakcemile2ama ben bi türlü bulamdım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…