Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
üff yaa çoşmuş bunlar resmen :lepi:
makyajlı ve makyajsız hallerini görmek istiyorum altyapı sağlam değilse ne kadar makyaj yapsan boşşşşşlülülülülülü
pilarım bak başka yoksa yatcam artık uyku aktı gözlerimden resmen meraktan gidemiyorum-tatlicadiarzu-

whiterose tatlım şuana kadar 7 kişininkine baktım, hepsi böyle :1shok:
bu daha başka birinin farları
MACEyeShadows11-8-06.jpg

bu daha da başka birinin :nazar:
case1.jpg

birdaha çok şey alıyorsun gibi birşey desinler bana direk bunları göstercem delikafadulden çok normaliz biz delikafadulden altyapı olayına da katılıyorum :dilcikar: kıskandım mı nee lülülülülülü
daha koymicam psikolojim bozuldu, yat uyu sende bebişim :asigim:

Bu nasıl bir çılgınlıktır. İnsan saatlerce çıkamaz zaten burdan. Bence odanın diğer kısmı da pek boş değil. : )

vişşşşşşşşşşşşşşş delikafadulden
ama ne kadar düzenli ve zekice ya çok hoş karıştırmadan düzenlice seçer yapar yerimsenibenama whiterosecuğumun dediği gibi güzellik yoks boya da boya nolck kötükedihüsoboşverin kızlar kesin bu hatunlar çok güzel değildir diye böyle almışlar bizim bunlardan yok çünkü ihtiyacımız yok:teselli:

Zenginin malı züğürdün çenesi misali mi oldu ne :roflol: üzülmeyin kızlar bunların hepsini sürseler yine de güzelleşemez onlar naniknanik ama size bir emily kalem bile yeter :nazar::nazar::1hug: elinize su dökemezler a.s.

ne eğlenceli yermiş yaw burası:)sabahtan beri okuyorum çok hoş.Bu arada hayran kaldım sizlere.Makyajla çok aram yok benim ama olmasını isterdim.Ne kadar bakımlıysan o kadar iyi sonuçta.Vakit ayırabilme ve keyif alma meselesi tabi.Sanırım okuyup baya bişe öğrenmem gerekecek.E bu akşam başladım artık.Herkesin fikirlerini almış oluyorum burdan.Gerçekten çok yararlı oluyor. Sanırım bakım ve güzellik konusundaki en fikir sahibi arkadaşlarımız da Pilar.Valla helal olsun.Devam arkadaşım...

yaff demek mac bu çılgınlığı yaratıyor bie ben tanışabilsem bu macle çok bişiy değil bi kaç far bi allık bikaç göz kalemi bi kaç ruj beni eminim mutlu vede tatmin eder

ne eğlenceli yermiş yaw burası:)sabahtan beri okuyorum çok hoş.Bu arada hayran kaldım sizlere.Makyajla çok aram yok benim ama olmasını isterdim.Ne kadar bakımlıysan o kadar iyi sonuçta.Vakit ayırabilme ve keyif alma meselesi tabi.Sanırım okuyup baya bişe öğrenmem gerekecek.E bu akşam başladım artık.Herkesin fikirlerini almış oluyorum burdan.Gerçekten çok yararlı oluyor. Sanırım bakım ve güzellik konusundaki en fikir sahibi arkadaşlarımız da Pilar.Valla helal olsun.Devam arkadaşım...

canım teşekkür ederim :1hug: hoşgeldin aramıza a.s. valla kk dan önce geceleri nasıl vakit geçiriyordum diye düşünüyorum bazen, çok eğlenceli ki burası çok seviyorum :dance: burda takılan tüm arkadaşları da Şeniz

Zenginin malı züğürdün çenesi misali mi oldu ne :roflol: üzülmeyin kızlar bunların hepsini sürseler yine de güzelleşemez onlar naniknanik ama size bir emily kalem bile yeter :nazar::nazar::1hug: elinize su dökemezler a.s.

şekercim siz derkennn sende içinde değilmisin yoksa senindemi böyle bir odan var :uhm:

yuuh artık :1shok::1shok::1shok:

kızlar bu neee anam gözlerim fal taşı gibim açıldı:1shok: :1shok: bu ne ayoll yuhhhhh artık pess vallaa:mymeka:kaydirigubbakcemile3.ama piloşum diğer fotoları göremedim neden kıneee...
onlarıda göreyımde doyayım şöyle birrrrrrr ohhhhhhhhhkaydirigubbakcemile3

kızlar ben bugün markette dolaşırken gözüme takıldı emily diye bi marka göz kalemi
alıyım bi elimde deniyim dedim ve harikaydı yumuşacıktı ve fiyatıda çok ucuzdu
kullananlar nasıl acaba akıyomu..memnun musunuz ?

Emily kalem harikadır kalıcıdır ve akmaz ben gördükçe alıyorum bütün renklerini çok da ucuz hiç tereddüt etmeden al cnm....

whiterose tatlım şuana kadar 7 kişininkine baktım, hepsi böyle :1shok:
bu daha başka birinin farları
MACEyeShadows11-8-06.jpg

bu daha da başka birinin
case1.jpg

birdaha çok şey alıyorsun gibi birşey desinler bana direk bunları göstercem delikafadulden çok normaliz biz delikafadulden altyapı olayına da katılıyorum :dilcikar: kıskandım mı nee lülülülülülü
daha koymicam psikolojim bozuldu, yat uyu sende bebişim

TheWall113008.jpg

bu da başka 1 kızın B]

pilarım bunlar helin avşar yada paris hiltonamı aitt acepp:roflol::icecream:

X