Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bende ilk defa kullanıcam kalınlaştırmak için değilde hatları biraz belirginleştirmek için istiyorum ama baktım şimdi flormarınkine açık renkler var 2 tane sanırım benim istediklerimden Şeniz

ben de geçerken görmüştüm ve direksiyonu kırmıştım dalmıştım direk oraya naniknanik
ammavelakin fiyatarı çok da ucuz bulmadım ben. liste fiyatını ve ordaki fiyatını yazmışlar ayrı ayrı herşeyin. ama ben o gösterdikleri liste fiyatından daha ucuza buluyorum aynı ürünleri başka parfümerilerde kaydirigubbakcemile2 kandırmasınlar beni yasakkelime
umarım senin faydalanacağın birşeyler vardır CADIARZU

sevgi kelebeği sanırım flormarda var. çünkü benim alışveriş yaptığım büyük bi markette flormar satılıyor. bende her gidişimde bakıyorum.delikafaduldendelikafadulden zaten bişey almadan gelmiyorum bide ucuz olunca.delikafadulden ben gördüğüm kadarıyla vardı sanırım.

arkadaşlar söylemeden edemicem alakasız olcak ama bodyshopa gidince çok doğru bşey yaptığımı anladım. ben vücut spreylerine bayılırım. geçen gün aktardan yasemin yağı aldım 4 ytl ye ve onu su ile seyrelttim. bebek yağı şişesi vardı spreyli ona koydum ve saçıma vücuduma sıkıyorum. inanırmısınız mükemmel kokuyo. hele saçlarınız için zararsız ve mis gibi kokuyor. yazları sokaklarda kokar ya aynı öle dolaşaıyosunuz ortada ve iki üç gün teninizde kalıyor. menekşe lavanta gül de aldım onlarıda yapcam tavsiye ederim. eğer bodyshopta gözünüz takılıp almadıysanız bide böyle deneyin

almagester valla deniycem şu yasemin yağı olayını. İyi fikir valla.ama bişey sorucam.yağlı olmuyor mu sıkınca?

pioner yok tatlım sırf yağ şeklinde kullansanda yağlı olmuyor. çok güzel oluyor tavsiye ederim. sadece bi kaç damla koltuk altına sürünce bile kokusu kalıyor mis gibi.kaydirigubbakcemile5

ya arkadaşlar bir de şöyle güzel bir rimel önerene duacı olurum valla. Tek tek ayıran kıvrık ve uzun gösteren falan. Ben en son maybelline define-a-lash aldım.Yeşil bişey ama ondan da memnun kalmadım.

en kısa zamanda gidicem aktara. Bir de şu acı badem yağı temizleyicisi ve nemlendiricisini alıcam:)Faydalı bilgiler yeri burası:)

pioner canım ben diorshow kullanıyorum. hacim veriyor çok yoğun fırçası çok güzel bi maskara. ama yıllardır bi tane max factor 2000 caloride hep çantamda bulunur. clinique marka maskaralar ayırıyor ve tarar gibi ama öle hacim vermiyor. daha önceki sayfalarda arkadaşlar bi çok rimel önremişti sanırım. ama en çok diorshow kullanılıyor sanırım:asigim:

cnmmmmmmmm bende denicemmmm cok severimm zaten koku flnnnn cook heycanlandımmmm delikafadulden
bi de ben bebek yagı almak istiyorumm kullanna varsa hangisiii en güzeliiiiiiiiiii Şeniz

sağol canım.Bi de onu deniyim.Yoksa benim kirpiklerde sorun olduğuna inanıcam .herbiri istediği yöne gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…