Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarcım ben avondan bazı şeyleri seçerek alıyorum ve genelde forumları okuyorum mesela rimel almıştım allahım gözlerim kan çanağı olmuştu.:1shok: ama bunlar cidden çok güzel. bazı ürünleri çok güzel çıkıyor gariptir.ŞenizŞenizevet gece kremi çok sıvı gibi zaten hemen de emiliyor. ben gece kremi sürerken avcuma döküp bi süre ısıtıyorum yani sürterek sonra sürüyorum. olayın uzmanından duymuştum. aynı kadın belli bir yaştan sonra kullanmak gerektiğini söylüyordu. aslında en iyisi yaz kış yağsız bir güneş kremi sürmekmiş. en iyi antiaging ürünüymüş. hihoyyythihoyyyt

buldum canımm a.s. açılı allık fırçası :asigim:

almagester tatlım she meşrutiyetin girişinde 1 kozmetikçide satılıyordu ama adını unuttum yaa

almagester canım alara kozmetikti sanırım. ama dikkatli ol satıcılar sürekli başka markalara yönlendirmeye çalışıyorlar, deli etmişlerdi beni kötükedihüso kötükedihüso

Bugün Sevil Parfümeriye uğramıştım. Hiç kullanmadığım ORLANE marka gözaltı kremi ve tonik aldım. Elizabeth Arden kullanıyordum önceden. Bunlar da aynı firmanın ürünleriymiş. Bakalım inşallah memnun kalırım :1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
pilar sağol canım biliyorum galiba orayı.Şenizgardımı alıp giderim kaydirigubbakcemile5

incir canım güle güle kullan umarım iyidir. ben duymuştum orlane ni ama kullanmadım hiçkaydirigubbakcemile5

canım düzenledim, sen yapıştırma kısmını doğru yapıyorsun tatlım da link i mi yanlış seçiyorsun acaba? en alttaki
+ Show Advanced Linking
DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts
yazısının altındaki linki kopyalicaksın a.s. Şeniz

almagester canım alara kozmetikti sanırım. ama dikkatli ol satıcılar sürekli başka markalara yönlendirmeye çalışıyorlar, deli etmişlerdi beni kötükedihüso kötükedihüso

tatlımm alara tam olarak nerde acabaa kaydirigubbakcemile5

bende kararsız kalmıştım avonun fırçaları için ama sipariş etmeye karar verdim yorumlarınızdan sonra:lepi:

ya bu arada bugün okula giderken gaziemirde hobi parfümerinin büyüüükk bi mağazası var bi baktım yazmışlar %40 indirim:1shok:
sonra dedim ihtiyacım yok boşver:1closedeyes:
okula gittim biraz geçti bu sefer cep telefonuma msj göndermişler indirim var diye:roflol:
dedim gitmek artık kaçınılmaz oldu:lepi:
ama maalesef geç çıktığım için uğrayamadım şutarafagitti
ama yarın için azimliyim inşallah güzel bişiler bulurumdelikafadulden

kardelen 18 canım sanırım o allıktan daha çok bronzer gibi geldi bana.

sevgi kelebeği ben nerdeyse hep flormarın dudak kalemi kullanıyorum. hele glossun altına sürüp dağıtınca süper oluyo. en açık tonları çok güzel dudak rengnde duruyo.

Son düzenleme:
ayy kardelen bu arada avatarına bittim çok tatlıdelikafaduldendelikafadulden
sanırım bu alara kozmetik journey falan var onun dibi olmalı.

Pilarım çook tşk ederim çok güzel anlatmışsın artık yapabilirim resik eklemeyi :içelim: Finallerinde de başarılar bu arada..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…