Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
almagestercm kız yabancı :lepi:ama farların tanesi 30 ytl i geçtim, 5-10 dolar bile olsa orda yine de oha yani :roflol:

pilar ya keşke 5-10 dolar olsa valla yemem içmem gerekirse :roflol::roflol: şimdi hesaplamaya başlıyorum her seriyi ne kadar sürede tamamlarım diye delikafaduldendelikafadulden

canım ilk olarak üşenmeden hepsini eklediğin için çok sağoll:lepi:Şeniz
ya gerçekten hepsi müthişş:asigim:
biz bunun yanında kelimenin tam anlamıyla solda sıfırız:lepi:
acaba kaçar kaçar aldı bu ürünleri dükkandandelikafadulden
ama hatun bence iyice cozutmuş bu ürünler ailesinde 7 kuşak herkese yeter:roflol::roflol:

:roflol:evladiyelik bunlar :roflol:maaşallah ama bunları kullanıp bitirene kadar tarihleri geçmez bayatlamazlar mı yavkafamçokkarıştı

bu tarz ürünler yurtdışında okadar ucuzki burada kdvler ve gümrük olayı bitiroyor zaten kızlar sizin buda aldığınız bir ürün fiyatına oarada 3 tane alına biliyor...

:roflol:evladiyelik bunlar :roflol:maaşallah ama bunları kullanıp bitirene kadar tarihleri geçmez bayatlamazlar mı yavkafamçokkarıştı
katılıyorum canım evladiyelik kesinlikle:lepi:
eee bu kadar malzeme alan saklamasını korumasınıda biliyordur herhalde:jeyyar:
mundar etmez bu cicileri:icecream:

yurtdışında tekli mac farlar 10-15 dolar arası diye biliyorum ben, burda 33 ytl olanlar. 2 katı falan yani. burda refill farlar 25 ytl, yani o 15li paletin teki bizee 375 ytle patlarrr delikafadulden delikafadulden

yurtdışında tekli mac farlar 10-15 dolar arası diye biliyorum ben, burda 33 ytl olanlar. 2 katı falan yani. burda refill farlar 25 ytl, yani o 15li paletin teki bizee 375 ytle patlarrr delikafadulden delikafadulden
o palet bana 375 e patlar delikafaduldensonra da annem bana patlardelikafadulden:roflol:

pilar ebnce bu kıssın kuaför tükkanı felan vardır yoksa bunca şeyi nereye sığdırcak hep göz önünde açık bi şekilde durması lazımki her rengi görebilesin dimi yani :))

canım odasında çekmecelerde ve kocaman 1 makyaj çantasında (bavul gibi bildiğin :lepi:) saklıyor sanırım, onların da resimlerini çekmiş de :lepi: şahsen ben bile istemezdim sanırım bu kadar çok olmasını, ne kullancağını şaşırır insan ya, 1 saatte karar veririm valla bugün ne sürsem diye :roflol:

evet evettt bende istemezdimmlülülülülülü
ben elimdeki 3 5 taneyle 1 saatte çıkamıom dışarı böle olsa napardım kimbilirrdelikafadulden

parası cok ozaman bu kısn..........
ama şahsen ben parama kıyamazdım okadar şeye ne gerek var hıhhhh :)))

bizde çok olaslıklar üzerinde duruyoz yok öylemi böylemi diye:)
kızlar ama haklı olarak bence bu kadar makyaj malzemesi ancak vede ancak bir makyözde olabilir çünkü gerçeken çok gereksiz bu kadar birbirne yakın ton ruj far vs vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…