Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tam senı tebrık edecektım bunu dedın,ah kujum ahhh

azaltıcam kuzum
ben 3 paket içen hatundum
1 pakete düşürdüm son 3 ayda
şimdi yarım paket hedefim
rejim bitip istediğim kiloya inincede tamamen bırakcam.
önceden aklımda hiç yoktu bırakma fikri şimdi var.
doğru zamanı arayıp bulcam

şu mat ojelerle ilgili bilgi verin bana

heheh hatuna bak yaww 3 paket ne demek kızzzzz of of offf ne kadar çabuk azaltsan o kadar iyi ben sana rejimle ilgili tüyo versem :) ojeler hakında fikrim yok pek kullanmıyorum tırnaklarım sürekli kırılıo

profosyonel rejimciyim ben :)
4-5 yıl önce 20 kg yakın verdim 2 yılda birde 10 kg veririm:)
ama yeni tüyolara açığım
ilaçlar kilo aldırıyo ben veriyom

donutttttttttttttt roseeeeeeeeeeeeeeeeeeee mat oceeeeeeeeeeeeeeeeee

süpersin canım yaa benimde inatçı bir bünyem var almayı sever ama vermeyi sevmez hatta nefret eder ne kadar spor yapsam diyet yapsamda veremem :))))
şu an bi çay içiyorum sanırım 0,5 ile 1 kg vermemi sağladı 1 haftada :)))))sinameki gibi ishal yapıo ama zararlı diil açlık otu adı :))

su andaaaaaaaaa sevılden baska yerde yoooooooook dıy ebılıorummmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

su andaaaaaaaaa sevılden baska yerde yoooooooook dıy ebılıorummmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

tamam canım sevile uğrıyım dicemde forum istanbulda sevil yok ana kursuma yakın cevahir var :)
tırnaklarım kısacık ama uzatcam laelaelaelaelae
siyah ve bordo alayım beğenirsem bi yolunu bulur y.dışına ulaşırım laelaelaelaelae

magrenta tşkler canım darısı bırakmak isteyenlere..)) sadece azim ve irade bu işi hallediyor ben 5 saatte 1 paket bitiriyordum 3 paket neki baktım artık hasta olucam bir an da kestim hemde ben yani o kadar çok içen ben azaltmaya bile kalkmadım paket hep gözümün önünde durdu 1 ay kaldırmadım buzdolabının üstüne koydum gelip gidip kavga ettim içmicem seni diye deliyim demi kaydirigubbakcemile3 bırakış o bırakış tembelim kararını ver noktayı koy gitsin......))

magrenta evet ucuz canım yanı uygun fiyatı dahada ucuz ürünleri var netten baktım ben hep bitkisel
kullanan kişilerin cogunlugu memnun birde tonıgini buldum papatya içeriyormus sanırım ondan alıcam pek övülmüş haziranı bekleyım o halde zati ne kaldı :ecrin_bebek:

inşallah kuzum yakındır o dönem benim içinde ..
şu sınavı atlatmam lazım yalnız
3-4 temmuz mali müşavirlik sınavım var dua edin hemi bana Şeniz

tembeltospacım, ben de mat ojelere taktığım için baya araştırmıştım, opinin mat ojeleri türkiyede yok ama yurtdışından gönderim yapan siteler var bir de ebayde satılıyor. Zoya diye bir markayı da görmüştüm ya mat serisinde muhteşem renkle var ama maalesef o da Türkiyede yok. Eğer istersen "Essie"nin oje matlaştırıcısı var hem her istediğin her renkte kullanırsın=)

Son düzenleme:
ciddi olamazsın, ben de bakmalıyım o zaman, sağol donutcum, hatta direk opi değil "sephora-opi" gibi birşey hatırlıyorum, hatta tekin acarda da var ama orda da mat serisi yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…