Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hangi siteler kuzum ..
bana özelden atsana..
araştırmalarını bana aktar :)
hayır hayırrrrrrr opinin ojeleriiiiiii sephorada var kızlarrrrrrrrrr
sabahtan beri soruyom niye söylemiyon
dualarım seninle tembelim başarılar şimdiden kaydirigubbakcemile5
sağol kuzum

Kızlar gg dan alışveriş yapanlar yardım etsin bana lütfennnn...Ya buradaki ürünler gerçekten sahte mi yahu ben hiç kozmetik alışverişi yapmadım güvenemiyorum ama makyaj fırçalarına bakıyordum 3 satıcı buldum fiyatları yüksek %100 olumlu yorumlar almışlar ve orjinal olduğunu iddia ediyorlar...Ne yapsam ki acaba az para da değil...

hımmmm e hadi bakalım alda senden alalım yorumları :)))))) hazirana ne kaldı yaneee :) bende 1inde kartım kesilsin die bekliodum :)
inşallah kuzum yakındır o dönem benim içinde ..
şu sınavı atlatmam lazım yalnız
3-4 temmuz mali müşavirlik sınavım var dua edin hemi bana Şeniz
ooooo süperrrrrr inşallah güzel geçer sınavın canımmm başarılar

valla ggye hiiiççç güvenmiyorum boşuna o kadar para verip alma bence fırça kullanıyosan iyi markalardan tek tek al ama yeni başlıcaksan avondan ya da innovadan deneyebilirsin canım
bende yeni kullanmaya başlıcam avonda indirime girdiğinde topladım fırçaları gayet güzel

sephorayıda söle alla alla :)
opinin renkleri daha fazladır belkim
hıh
kaç teleye aldın onu söle bide

benide zayıflatsanaaa nolurrkaydirigubbakcemile2 1 ay sona nişan var tanıdığımın acil kilo vermeliiyim

canım benim gg ebay tarzı sitelerde öyle birebir yapılmış taklitler varki ayırmak çok zor
ancak güvendiğin bildiğin satıcılardan alıcaksın
senin için ufak bi araştırma yaptım bak bu blog nasıl ayırt edileceğini gayet güzel anlatmış Çakma ürünler gerçeğinden nasıl ayırt edilir

bu arada yurt dışından siparişlerim geldiiii (elf ler diilmirmirmirmir:) azz sonraaaa resim koyarım

kızlar kilo vermek çok basit bişi :)
topiği engellemiyek yoksa yicez banı
makkaj topicinde rejim muhabbeti

enemmmm elfler sandım koy hemen merak ettimm
kızlar kilo vermek çok basit bişi :)
topiği engellemiyek yoksa yicez banı
makkaj topicinde rejim muhabbeti

aman hepsi bir arada işte nolcekkk

bu primerin ve mac pigmentin resmini çekmeyi unutmuşum. Minnacık bişi deneme boyunu aldım

bendeki fotolar net diil sitedeki resimleride koyuyorum

işte aldımlarım bukadarcıkbayanssulusmile
bunun gibi magnet alıp kendi setimi yapıcam öncelikle nude tonlardan başladım

WAAAAUUWWW bi ara bi site sölemiştin bunlar ordandı sanırım çok güzelmiş farlar canım inşallah memnun kalırsın maşallah almışında almışın kızz kaç para verdin hepiciğineee

WAAAAUUWWW bi ara bi site sölemiştin bunlar ordandı sanırım çok güzelmiş farlar canım inşallah memnun kalırsın maşallah almışında almışın kızz kaç para verdin hepiciğineee

efet bebeğim Love makeup tan (farlar+smashbox+eyeliner)+shipping ücretiyle beraber £26.50
clarins yüz temizleme jeli çilekten 48 TL

avon/colortrend , armut kokulu oje ve dudak balmı :icecream:

kızlar gule gule kullanın cıcılerinnizzzzziii

Bende bugun dayanamadım,sevigli Taze Yumurtanın 60 nolu glossuna bakmaya gıttım,yok dedıler uretilmiyor.Elim durmadı bende baska rengini aldım,tam dudagımın rengi cok guzel duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…