Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın donutcum :))) günaydın kızlar direk yorumlara daldım günaydın diyemedim hehe
bunlarda benim aldıklarım :)

güle güle kullan tatlım ne yazıkki kod yok takip edemiyoruz
bide stüdyo serisindeki(siyah olan) fırçaları şiddetle öneririm kaç aydır kullanıyorum tek kıl dökülmedi kabukiside güzelzemuszemus

güle güle kullan tatlım ne yazıkki kod yok takip edemiyoruz
bide stüdyo serisindeki(siyah olan) fırçaları şiddetle öneririm kaç aydır kullanıyorum tek kıl dökülmedi kabukiside güzelzemuszemus
saol canım neyse takip edicez bi şekilde 7-14 iş günü içinde gelirmiş bugün kargıya verilmiş yane 3 hafta sonrasına kadar gelmesi lazım :)
birdahaki free shippingde fırçalarada geçerim yavaştan :)))
facial shirimp mi ne aldım high beam misali swatchını gördüm facede bayıldım :) inşallah kendisini görüncede bayılırım birde kapatcı ve aydınlatıcı için güzel yorumlar okudum hade bakalım hayırlısı
magrentacım gule gule kullan cnaım
saol donutcum birazcıkda biz alalım sen bak PPPP
ay kirpiklerine kurban olurum seninn bakalım memnun kalıcak mısın tatlışımm

iyi günlerde kullan emi aklinialirimsmile

saol canım benim deneme ürünlerim inşallah memnun kalırım :)

magrentacım, güle güle kullan cicilerin, herkes sepete bir takma kirpik atmış heralde, siparişler gelince hepberaber takıp bir poz vermeliyiz=)

bende öyLe oLdumm yaşımı söyLesemm kız daha şimdiden mi başLadın dersiniiizzz ..
arkadaşLarım makyaj maLzemeLerimi görünce yuuhh diyorLarr ama ben seviyorumm kii opuyorumnanaktan

magrentacım, güle güle kullan cicilerin, herkes sepete bir takma kirpik atmış heralde, siparişler gelince hepberaber takıp bir poz vermeliyiz=)
saol canım bi resim eklemek lazım kim nasıl takmış takabilmişmi die heheh :)))
merak ediodum iyi oldu almış oldum :))))bugün kargoya verilmiş haftaya gelir inşallah :))) bol bol free shipping yapsında bizde alalım yaaww :)))
bende öyLe oLdumm yaşımı söyLesemm kız daha şimdiden mi başLadın dersiniiizzz ..
arkadaşLarım makyaj maLzemeLerimi görünce yuuhh diyorLarr ama ben seviyorumm kii opuyorumnanaktan

aaaaaaaaaaaaaaa yaşın kaç bakiym senin o kadar makyaj malzemesi ile doğal güzelliğini kaybetme sakın bak ben 26 yaşına giricem fondoten falan kullanmıyorum hala allık yeni kullanmaya başladım fazla makyaj ilerisi için kötü bayanssulusmile

ooiiyyy baLımmm yok ben fondoten asLa kuLLanmam annemin ısrarLarı üzerinee zemuszemus

daha çok gözLerde yoğunLaşıyorumm

17'yim kii

magrenta evet stiği göz altı için aldım, zaten sadece gece falan çıkarken makyaj yaptığımda gözaltı kullanıyorum, günlük kullandığım bir ürün değil... makyaj başlı başına kırışıklık sebebi zaten, bişicik olmaz kaydirigubbakcemile3

canım far bazını alabildinmi ? bunlarda harika farlar nereden aldın bakıyumm:dilcikar:

hayır alamadım sephoradaki görevli tlf aldı arayacak gelince beni
dün indirim diye pastel far almıştım alerji yaptı bunlar yves rocher diye doğal ürünler üreten bir firmanın ankamallda mağazası var oradan alıcam inşallah
http://www.yvesrocher.com.tr/

ooiiyyy baLımmm yok ben fondoten asLa kuLLanmam annemin ısrarLarı üzerinee zemuszemus

daha çok gözLerde yoğunLaşıyorumm

17'yim kii
HIMMMM iyi bakalım fazla yapma sen yinede yaşından büyük gösteririsin sonraa heheh :)))

hımmm okey joeycim bende artık kullanmıyorum sanırım göz kremi işe yaradı ama yinede bazen aydınlatmak gerekio die düşünüom :)

tamam tamam hehe okullar bitsin makyajlarımla topic'e dönüyorummm :lepi:

ay bi bitemedi yaaa :gitme:

günatdın demek için geç kaldım bugün ev işlerine daldımmm iyi öğlenler kızlarrr yine neler almdınız ay hiç yerinizde duramıyosunuz siz yaaakaydirigubbakcemile3 hadiyin güle güle sürünün farlarınızı rujlarınızı mutlu günlerde inşallahhh olumunekankayizsmile

tatlım elf co.uk facebooka üye ol free shipingler orda duyuruluyor bazen maille haber verilmiyor

magrenta keşke far bazını görseymişim neyse bi dahaki bedava kargoda alırız
bide fırça setini almayı istiyorum
inş ürünler iyi çıkarsa gelir devamıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…