Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrenta keşke far bazını görseymişim neyse bi dahaki bedava kargoda alırız
bide fırça setini almayı istiyorum
inş ürünler iyi çıkarsa gelir devamıı

bidahakinde alırsın canım yine yakın zamanda free shipping olur facede sitesine üye ol her bin kişide free shippping veriolarmış :)))) yakındır yanee

magrentam la rocha nın o turuncu renkli olanları güneşten önce sürülenlerdenmiş yani güneş yağı gibi

bu maviler günlük kullanım için olanı şimdi bi bu var bide kızarıklarını engelleyen varmış ama onu bulamadım
bu resimdeki cosme de sitesinde var 26 usd ve 5 usd extra indirim var yani yaklaşık 33 TL geliyo free shipping nası sence?

ben eczanelerde göremedim bizim burda

sitedeki açıklaması: A daily moisturizer for dehydrated skin with SPF 15. Intense and long-lasting 24-hour hydration for dehydrated skin with SPF 15 to protect from harmful UV rays. Light non-oily fluid that is safe for sensitive skin.

hassas ciltlerde kullanabiliyomuş

Cafelatte ben turuncu dediğinizi kullanıyorum canım 30 spf ve yağlı ciltler için...Ama güneş yağı değil onlar hergün sürülen güneş koruyucu üstelik krem kıvamında da değil losyon gibi akıcı kolay sürülüyor parlamıyor yağlandırmıyor en azından benim cildimdeki etkileri böyle...

turuncudan kastım bu canım
ürün açıklamasında yüzme ve kurulamadan sonra tekrar uygulayın falan yazıo seninki farklı bi şişemiki bebekim

anacım bırınız far bazı alamadı,sende bir gunes kremı alamadın.Tutup elınızden goturucem sizi sonunda ben kaydirigubbakcemile3

Seviorum sizi kızlar ya kaydirigubbakcemile3 olumunekankayizsmile

sigarayı bırakmaya karar verdim
başarılı olursam 1.ayın sonunda (günlük sigara parasını kumbaraya atıcam)
elften alışveriş yapıcam :)
165 tl ye bi sürü şey alırım herhalde bilmiyorumkismile

Bak bu cnm resim iyi mi bilmem bunu bulabildim ama yağlı ciltler için güneş koruyucu bu ben memnunum...

Eklentiler

• $ProdImg1060No1_LG.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 56
anacım bırınız far bazı alamadı,sende bir gunes kremı alamadın.Tutup elınızden goturucem sizi sonunda ben kaydirigubbakcemile3

Seviorum sizi kızlar ya kaydirigubbakcemile3 olumunekankayizsmile

valla ya bi güneş kremi alamadım ne kararsızım ben hep bu magrenta yüzüsünden
la rocha posay yoktu aklımda bide onu soktualsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile3

tebrik ederim uumarım kararından vazcaymazsınopuyorumnanaktan

Benim cildim bir ara problemliydi ilaç kullanıyordum dermotoloğum vermişti bunu ve asla da bırakma dedi ayrıca bana doktorum 30 spf üzeri tavsiye etmedi fazla kimyasal olduğunu söyledi...

hahah canım benim ya sende benim gibi oldun kızzz heheh bi kere bu spf 15 canım olmazzz bir de denemeden alma taraftarı deilim biz bi gidip eczanelerden bakalım ona göre allaım bu aralar evde boya badana olduğundan bep dışarı çıkamıom canım haftayada kredi kartım kesilcek o zaman alırım diodum ama ilk gördüğüm yere dalıcam çarşıya gitmem lazım ne iş yolunda ne ev yolunda alabileceğim bi yer yok malesef
vaayyy süeprsin canım tebrik ederim bu kararını uygula lütfen :))))

saol canım benim bende seni seviommm PPPP heheheh

kızlar yaahaziran başında istanbul bağcılar sheretanda düğün var biizmkiler gidicek o taraflarda uygun fiyatlı bir otel var mı acebaa bildiğiniz bana verdiler bu görevi ama ben gitmiom ki offff?

tbrk ederim canım 4 ay önce sigarayı bırakmış biri olarak sonuna kadar yanındayım alkisalkisalkis :))
kızlar güle güle kullanın ne yapmışsınız böle:) ne güzel şeyler almışsınız güzel günlerde sürüştürün
YVES ROCHER ın temizleme sütünü gördüm bende, nasıldır acaba bu marka bilginiz var mı
ebru sende yazmıssın galiba nasıldır
tonik
güneş kremi
temizleme sütü
gözaltı kapatıcısı almam lazım elimdekiler bitti bitecek mafoldumben
varmı önerebileceğiniz markalar

tosbikim bırak tabi sigarayı bebeim o güzel cildine yazık hem :umursamaz:
165 tl ye siteyi kapatyırsın bebem zaten cok ucuz ohhh zemuszemus

Kuru ciltler çok daha çabuk nem kaybederler. Bu nedenle Yves Rocher, kuru ciltler için zengin Temizleme Sütü'nü tasarladı...Cildiniz temiz ve yumuşacık.
kızlar ya fiyatı 21.80 baya bi uygun geldi bana nasıldır sizce bütün ürünler bitkisel hep ilgimi çekti fiyatlarıda çok uygun

yves rocher alacaksan bekle haziranda indirim kampanyası var

tebrik ederim canım sigarayı bırakmış olmana sevindim :)))) hiç kullanmadım bu markayı merak ettim şimdi nette biraz araştıralım bakalım yorumlar nasılmış :)
ben de sana loccitaneyi önereyim kuru ciltler için özel serisi var ayın ilk ve son günüde %40 indirimi :)
fiyatı çok ucuzmuş yahuuuuu :)

güle güle kullan canım aldıklarını

günaydın kızlar iyi sabahlar hayırlı cumalar :))))

ben ve sigarayı bırakmak komik :)
tabi ki başarısız oldum ..
hemen yenildim:)

kızlar mat ojelere taktım bu sıralar ..
onnar kozmetik sayılmaz
eccüg uzasın alcam..

sevilden sevilla ya bakcamda

opi marka ojeler nerde satılır bilen var mı?

haydaaaaaaaaaaaa canım birden bırakamadıysan azaltarak başla düşünsene ayda 165 tllik ek makyaj malzemesi alıcaksınnnnn :)))))))) bunun için bırakırsın sen önemli karar vermen demekki henüz karar vermemişin yoksa tekrar içmezdin bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…