Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tembeltospacım, ben de mat ojelere taktığım için baya araştırmıştım, opinin mat ojeleri türkiyede yok ama yurtdışından gönderim yapan siteler var bir de ebayde satılıyor. Zoya diye bir markayı da görmüştüm ya mat serisinde muhteşem renkle var ama maalesef o da Türkiyede yok. Eğer istersen "Essie"nin oje matlaştırıcısı var hem her istediğin her renkte kullanırsın=)
hangi siteler kuzum ..
bana özelden atsana..
araştırmalarını bana aktar :)
hayır hayırrrrrrr opinin ojeleriiiiiii sephorada var kızlarrrrrrrrrr
sabahtan beri soruyom niye söylemiyon
dualarım seninle tembelim başarılar şimdiden kaydirigubbakcemile5
sağol kuzum

Kızlar gg dan alışveriş yapanlar yardım etsin bana lütfennnn...Ya buradaki ürünler gerçekten sahte mi yahu ben hiç kozmetik alışverişi yapmadım güvenemiyorum ama makyaj fırçalarına bakıyordum 3 satıcı buldum fiyatları yüksek %100 olumlu yorumlar almışlar ve orjinal olduğunu iddia ediyorlar...Ne yapsam ki acaba az para da değil...

magrenta evet ucuz canım yanı uygun fiyatı dahada ucuz ürünleri var netten baktım ben hep bitkisel
kullanan kişilerin cogunlugu memnun birde tonıgini buldum papatya içeriyormus sanırım ondan alıcam pek övülmüş haziranı bekleyım o halde zati ne kaldı :ecrin_bebek:
hımmmm e hadi bakalım alda senden alalım yorumları :)))))) hazirana ne kaldı yaneee :) bende 1inde kartım kesilsin die bekliodum :)
inşallah kuzum yakındır o dönem benim içinde ..
şu sınavı atlatmam lazım yalnız
3-4 temmuz mali müşavirlik sınavım var dua edin hemi bana Şeniz
ooooo süperrrrrr inşallah güzel geçer sınavın canımmm başarılar
Kızlar gg dan alışveriş yapanlar yardım etsin bana lütfennnn...Ya buradaki ürünler gerçekten sahte mi yahu ben hiç kozmetik alışverişi yapmadım güvenemiyorum ama makyaj fırçalarına bakıyordum 3 satıcı buldum fiyatları yüksek %100 olumlu yorumlar almışlar ve orjinal olduğunu iddia ediyorlar...Ne yapsam ki acaba az para da değil...

valla ggye hiiiççç güvenmiyorum boşuna o kadar para verip alma bence fırça kullanıyosan iyi markalardan tek tek al ama yeni başlıcaksan avondan ya da innovadan deneyebilirsin canım
bende yeni kullanmaya başlıcam avonda indirime girdiğinde topladım fırçaları gayet güzel

profosyonel rejimciyim ben :)
4-5 yıl önce 20 kg yakın verdim 2 yılda birde 10 kg veririm:)
ama yeni tüyolara açığım
ilaçlar kilo aldırıyo ben veriyom

donutttttttttttttt roseeeeeeeeeeeeeeeeeeee mat oceeeeeeeeeeeeeeeeee

benide zayıflatsanaaa nolurrkaydirigubbakcemile2 1 ay sona nişan var tanıdığımın acil kilo vermeliiyim

canım benim gg ebay tarzı sitelerde öyle birebir yapılmış taklitler varki ayırmak çok zor
ancak güvendiğin bildiğin satıcılardan alıcaksın
senin için ufak bi araştırma yaptım bak bu blog nasıl ayırt edileceğini gayet güzel anlatmış Çakma ürünler gerçeğinden nasıl ayırt edilir

bu arada yurt dışından siparişlerim geldiiii (elf ler diilmirmirmirmir:) azz sonraaaa resim koyarım

benide zayıflatsanaaa nolurrkaydirigubbakcemile2 1 ay sona nişan var tanıdığımın acil kilo vermeliiyim

canım benim gg ebay tarzı sitelerde öyle birebir yapılmış taklitler varki ayırmak çok zor
ancak güvendiğin bildiğin satıcılardan alıcaksın
senin için ufak bi araştırma yaptım bak bu blog nasıl ayırt edileceğini gayet güzel anlatmış Çakma ürünler gerçeğinden nasıl ayırt edilir

bu arada yurt dışından siparişlerim geldiiii (elf ler diilmirmirmirmir:) azz sonraaaa resim koyarım
enemmmm elfler sandım koy hemen merak ettimm
kızlar kilo vermek çok basit bişi :)
topiği engellemiyek yoksa yicez banı
makkaj topicinde rejim muhabbeti

aman hepsi bir arada işte nolcekkk

plok.jpg

Resim016.jpg

okk.jpg

Resim015-1.jpg

product_thumb.php

minilidprim.jpg

bu primerin ve mac pigmentin resmini çekmeyi unutmuşum. Minnacık bişi deneme boyunu aldım

bendeki fotolar net diil sitedeki resimleride koyuyorum

product_thumb.php
product_thumb.php
product_thumb.php

yhst-13920677001281_2104_12907354

işte aldımlarım bukadarcıkbayanssulusmile
bunun gibi magnet alıp kendi setimi yapıcam öncelikle nude tonlardan başladım
yhst-13920677001281_2108_14717606

plok.jpg

Resim016.jpg

okk.jpg

Resim015-1.jpg

product_thumb.php

minilidprim.jpg

bu primerin ve mac pigmentin resmini çekmeyi unutmuşum. Minnacık bişi deneme boyunu aldım

product_thumb.php
product_thumb.php
product_thumb.php

WAAAAUUWWW bi ara bi site sölemiştin bunlar ordandı sanırım çok güzelmiş farlar canım inşallah memnun kalırsın maşallah almışında almışın kızz kaç para verdin hepiciğineee

WAAAAUUWWW bi ara bi site sölemiştin bunlar ordandı sanırım çok güzelmiş farlar canım inşallah memnun kalırsın maşallah almışında almışın kızz kaç para verdin hepiciğineee

efet bebeğim Love makeup tan (farlar+smashbox+eyeliner)+shipping ücretiyle beraber £26.50
clarins yüz temizleme jeli çilekten 48 TL

plok.jpg

Resim016.jpg

okk.jpg

Resim015-1.jpg

product_thumb.php

minilidprim.jpg

product_thumb.php
product_thumb.php
product_thumb.php

avon/colortrend , armut kokulu oje ve dudak balmı :icecream:

kızlar gule gule kullanın cıcılerinnizzzzziii

Bende bugun dayanamadım,sevigli Taze Yumurtanın 60 nolu glossuna bakmaya gıttım,yok dedıler uretilmiyor.Elim durmadı bende baska rengini aldım,tam dudagımın rengi cok guzel duruyor

dsc02246d.jpg

dsc02245l.jpg

dsc02244s.jpg

dsc02249a.jpg

X