Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
semiham aşkitom yaş 23-24
85 liyim yani :lepi:
cildim normalden karmaya dönük
genelde yağsız nemlendiriciler kullanırım
yağlı kullanırsam çenemde ve burnumda sivilceler çıkıyor

semiham aşkitom yaş 23-24
85 liyim yani :lepi:
cildim normalden karmaya dönük
genelde yağsız nemlendiriciler kullanırım
yağlı kullanırsam çenemde ve burnumda sivilceler çıkıyor

ee pek problemli olmaması iyi
ne oldu eczane işi
bu bahsettiklerinindemi testerini vermiyolar

ee pek problemli olmaması iyi
ne oldu eczane işi
bu bahsettiklerinindemi testerini vermiyolar

ayy valla bugün öğle tatilinde başka bişey için gitmiştim eczaneye o arada babenin ürünlerinin fiyatlarını falan sordum ama inan tester istemek aklıma gelmediiiiii
manyak mıyım neyim ben yaaaaaa kafamçokkarıştı

kız çubuk sen parmağına bi ip bağla elin cüzdana her gittiğinde hatırla tester almayı.delikafaduldendelikafadulden aa olurmu öle hem alışveriş yap hem numune vermesinler. zaten sinir oluyorum sevilde falan çalışanlara

pilar a.s.

Maskaradan sonra uyguladığın kıvrım maskaranın feriştahını bile bozar derim ben . . . Yapıştırır birbirine kirpikleri ve kıvrım yeri çok belli olur yani net bir biçimde 90 dereceye yakın döner, gökyüzünü seyreder . . .

Bende kirpik kıvırıcı kullanırım çünkü gözlerim ufak . . .
Ufak gözler için bence şart . Anında daha zinde ve daha büyümüş görünürler . . .

Benimde çok iyi bir taneye çok acil ihtiyacım var . . . Elimdeki çok güzel kıvrım veriyor fakat gözlerimin kenarlarındaki kirpikleri acıtıyor . . . Bi de iyi ayar vermek gerekiyor mesela biraz fazla veya biraz uzun uygularsan hooop kıvrım değil köşe oluyor resmen işte o zaman gökyüzünü bile seyredemeden direk gözkapağı ile öpüşüyor . . . :1shok:

cnm bu rujlar strawberryde 23 ytl çok uygunda bir sorayım dedim ordan hiç alışveriş yapmadım?yapmayada çekiniyorum aslında ama çok güzel renkleri falan?

Bende ilk kez dün spariş verdim . . . Yılbaşından sonra elimde olur ki korunaklı ambalajlı, sağlıklı bi biçimde elime geçerse sanırım artık asla kozmetik için dolaşmam . . . fiyat/performans araştırması yapmam . Çünkü bu bahsettiğimiz yer gerçekten piyasanın altında ve ürün yelpazesi müthiş . Bakalım elime geçsin sparişim buradan bilgi veririm Yelizciğim . . .

canım ben bastırmıyorum sanırım, ya da az tutuyorum, öyle çok çok birşey farketmiyor yani, daha kıvrık oluyor o kadar. ama maskaradan önce yapsam hiçbirşey farketmiyor.belki kıvırıcım dandik olduğundandır. en ünlü kirpik kıvırıcı shu uemura nınkidir, ama tr de nerde vardır hiç bilmiyorum gerçi 100 ytl üstüdür kesin varsada :çok üzgünüm:

damla canım sen o rimeli gözüne sokmuyor musun yaa :lepi: ben normalini bile sokuyorum valla :roflol:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden 100 YTL
Canımcım o zaman sana bi püf vereyim . . . Kirpik kıvırıcını kullanmadan önce saç kurutma makinenle ısıt bi kaç dakika, makinene tut . . . sonra sıcak sıcak uygula kirpik kıvırma makinanı ki kıvrım kısmı plastik olduğu için çok çabuk ısınıyor kullanmadan kontrol et canımcım yanma . . .

pilarım güle güle kullan tatlim aldıklarınıkaydirigubbakcemile5
body shopun fırçaları tek keklimeyle mükemmelllll:asigim:

piloşum evet body shopun fırçaları süper ya...ben de alıcam, allık aldığımda denemiştim yumiş yumiş =)

whiteroseum Şeniz nisanım Şeniz
bende açılıp kapanan allık fırçasından var bodyshop ın o bu kadar yumuşak değil yaa delikafadulden bayıldım buna, aslında daha büyük 1 fırça istiyordum ama orda açılmış-kullanılmışını gördüm kocaman olmuş kullanılmaktan, bu da kullanıldıkça pofuduklaşır belki :roflol:

ay bende bi ara çilekte bakmıştım meşhurrrr shu uemura fırçalarına falan. ayyy allahım bi fırça 300 küsürdü. inanamadım tekrar baktım evet doğru görmüşüm. düşünsene bir fırça setin olduğunudelikafaduldendelikafadulden tr de varsa bile gelişini düşünsenedelikafadulden ben okadar para versem valla üzüntüden kirpiklerim dökülür:1shok: banyodan sonra sılak kirpikleri kıvırmak daha iyi oluymuş yada fön makinesinde ısıtınca daha güzel oluyyo

süprizzzzzsüprizzzzzsüprizzzzz

o markada strawberryde 70 ytl e allık fırçası, 90 a far fırçası ve 320 e yine far fırçası var delikafadulden enterasan geldi bana :roflol: max 50 veririm bir fırçaya, 320 liği profesyoneller falan kullanıyordur herhalde delikafadulden bodyshop ın fırçaları çok güzel, ama canım sen açılı istiyorsun mac e bak derim, 100 çeşit fırça var orda a.s

arkadaşlar alakasız olacak ama concealer olarak ne kullanıyosunuz. sanırım pilar estee güzel demişti. benimki bitmek üzere ne alsam diye bakınıyorum:sm_confused:

sağol pilarcım ama ben mac a girince acayip geriliyorum pıt pıt dibimde bitiyolar. bende sinir oluyorum çünkü ben bana bişey ısrar edilince yok almıyım diyemiyorum ya bende ebaydan bakıyodum canım fırçalara. bide evet çok komik geldi bana far fırçası ne kadar farklı olabilir ki yaff. yani yeni kaş göz yaratmıyo galiba. valla madonna bile olsam almam yahu alt tarafı far fırçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…