Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
estee güzel, en son diorunkini aldım o da güzel. hihoyyyt

hangisini tavsiye edersin canım. diorun hangisini aldın??skinflash mı diorlift mi?? ben sadece aydınlık görünsün istiyorum ama böle birikmesinde istiyorum pudralı gibi olmasın bide. bide bide fırçalı olunca çabuk bitiyo ya..ay ne çok istedim:eek::eek:

canım diorunki anticerne perfecteur. skinflash sanırım fırçalı olan? ona baktım da kadın aydınlatma amaçlı daha çok, morlukları örtme konusunda çok iyi değil dedi. benim de morluk sorunum olduğundan dolayı bunu aldım. ikisi de güzel ama dior un sürümü bana estee den daha güzel geliyor, daha ince gibi yapısı. ayrıca dior çok güzel kokuyor :asigim: kapatma bakımından aynı sayılırlar. :1rolleyes:

canım diorunki anticerne perfecteur. skinflash sanırım fırçalı olan? ona baktım da kadın aydınlatma amaçlı daha çok, morlukları örtme konusunda çok iyi değil dedi. benim de morluk sorunum olduğundan dolayı bunu aldım. ikisi de güzel ama dior un sürümü bana estee den daha güzel geliyor, daha ince gibi yapısı. ayrıca dior çok güzel kokuyor :asigim: kapatma bakımından aynı sayılırlar. :1rolleyes:

hımm tşk ederim canım.:asigim::asigim: bende lancome effacernes e bakıyodum. ama karar veremedim. yorumlar gayet güzeldi. güzel kokması ne güzel genelde berbat kokuyolar. göz altlarıma kimysal bişey sürdüğümü resmen hissediyorum. yarın belki giderim sevile falan bi orda deniyeyim bunları. kaydirigubbakcemile5

sağol pilarcım ama ben mac a girince acayip geriliyorum pıt pıt dibimde bitiyolar. bende sinir oluyorum çünkü ben bana bişey ısrar edilince yok almıyım diyemiyorum:eek: ya bende ebaydan bakıyodum canım fırçalara. bide evet çok komik geldi bana far fırçası ne kadar farklı olabilir ki yaff. yani yeni kaş göz yaratmıyo galiba. valla madonna bile olsam almam yahu alt tarafı far fırçası.

hehe canım kozmetiğe gıcık olan biriyle git o zaman :roflol: ankamall bana uzak olduğu için, dolmuş falan da çok kalabalık olduğu için ancak erkek arkadaşımın götürmesiyle gidebiliyorum, mac e girince başlıyor söylenmeye ne alcan daha diye, görevliler de hiçbirşeye ısrar edemiyorlar, ama 1 2 kere tek başıma girdim, o zaman cidden çıkması zor. :lepi: macden aldığım herşeye tapıyorum ama :asigim:

pilarcım givenchy rimelin öle sürümü zor göründüğüne bakma en fazla iki sürümden sonra harikalar yaratıosun hatta normal uçluları sürmek daha zor bide yarattığı etkiyi görünce düşünmeden alıosn sen denedin mi givenchyi hiç? almagster cnm kapatıcı sormuşsun sanırım ben estee kullanıorm ama lancome da gözüm var alıcam lancome un aydınlatma özelliği çok ii bayıldım
bide pilarcım body shop matlaştırıcı krem nasıl matlaştırma derken leke görünümünü falan mı hafifletio nasıl yani cnm bideee allık fırçasını ne kadara aldın tatlım :)

Kızlar merhaba sürekli yazdıklarınızı takip ediyorum,hepiniz mükemmel ürünler alıyorsunuz.Bende sizin sayenizde makyaj malzemesi sever oldum.Makyaj yapmayı pek sevmiyorum çünkü.Kızlar ben strawberryden alışveriş yapmak istiyorum ama karta taksit olayı var mı yardımcı olur musunuz

damlasss sağol canım bende lancomu düşünüyodum aydınlatması güzelmiş diye duymuştum senden de duyduğum iyi oldu.:asigim: pilara sormuşsun ama aynı kremi bende kullanmıştım fikir olur sanada hem, bu krem çok hafif ve anında emilen bi krem. matlaşma derken t bölgesindeki yağlanmayı alıyor. ben makyaj altına kullanıyodum. kokusuda harikadelikafadulden sanki yüzüne su vurursun da nem kalır ya öle oluyo.:asigim::asigim:

psoriasis canım strawberryde taksit yok tek çekim oluyor. 100 doların altına gümrük vergiside alınmıyor. yani sen sen ol 100 doların altında tut.onun dışında parfüm alışverişi dışında kargo parasıda yok. ürünler gayet sağlam şekilde eline ulaşıyor.

Bunlar da benim dün aldıklarım
goruntu719lt5he4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar estee lauder parfüm ve cilt bakımm ürünlerinde % 50 indirim vardı dün aldım fakat resimleri ekleyemedim maalesef :kızgın:

pilarcım bu nemlendirici renkli diye bahsettmiştin ondan mı?

yok canım normal nemlendirici bu, renkli değil Şeniz

pilarcım givenchy rimelin öle sürümü zor göründüğüne bakma en fazla iki sürümden sonra harikalar yaratıosun hatta normal uçluları sürmek daha zor bide yarattığı etkiyi görünce düşünmeden alıosn sen denedin mi givenchyi hiç? almagster cnm kapatıcı sormuşsun sanırım ben estee kullanıorm ama lancome da gözüm var alıcam lancome un aydınlatma özelliği çok ii bayıldım
bide pilarcım body shop matlaştırıcı krem nasıl matlaştırma derken leke görünümünü falan mı hafifletio nasıl yani cnm bideee allık fırçasını ne kadara aldın tatlım :)

allık fırçası 25di canım, leke hafifletme değil de karma ciltlilerde parlama olur ya T bölgesinde, o parlamayı engelliyor Şeniz

Bunlar da benim dün aldıklarım
goruntu719lt5he4.jpg

resmini düzenledim canım, iyi günlerde kullan Şeniz

bunlar da benden

farlarım

57f67397-7322-49ee-a891-5640b234d63bResim 023.jpg

ojelerim

20ef714d-7cba-4ac0-aad5-b2b175622c9eResim 024.jpg

rujlarım

68af0b11-5e94-4aff-9912-9216beb582d0Resim 025.jpg

rimellerim ve göz kalemlerim

958c6748-10a1-44c5-9667-025f2a684facResim 026.jpg