Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hepsi de çok hoş güle güle kulaann whiterose parlatıcının rengine bayıldım :asigim:

sağol tatlımŞeniz
bende bayıldım rengine:lepi:
sezon ürünüymüş devamı gelmeyebilir dedi bende kaçırmiyim dedimkaydirigubbakcemile5

canım çok gusel şeyler almışsın a.s
güle güle kullan canım, allıktan ben de almıştım, çok gusel gerçekten =)
rujlar çok süper görünüyor =)

whiterose parlatıcının rengi çok güzelmiş bende beğendim.ya bu topik sayesinde gidip body shopa paraları gömücem sanırım.Ya fiyatlarını yazarsan çok sevinicem fikrim olsun diye bi de bu born lippy ler ne işe yararki tam olarak tahminlerim olmasına rağmen hiç kullanmadım bilgilendirirseniz sevinirim.

canım hepsi mükemmel :asigim: Şeniz
rujun numarası kaç canım yaa söz vermiştim kendime daha ruj almicam diye :çok üzgünüm:
güle güle kullan tatlım Şeniz

canım çok gusel şeyler almışsın a.s
güle güle kullan canım, allıktan ben de almıştım, çok gusel gerçekten =)
rujlar çok süper görünüyor =)
sağol canımmmŞeniz

canım bende body shop fanatiği oldum resmendelikafadulden
allık 24.90
ruj 26.90
parlatıcı 24.90hihoyyyt
canım born lippyler meyveli dudak nemlendiricilerikaydirigubbakcemile5
kokuları muhteşemmmmmm:lepi:

canım hepsi mükemmel :asigim: Şeniz
rujun numarası kaç canım yaa söz vermiştim kendime daha ruj almicam diye :çok üzgünüm:
güle güle kullan tatlım Şeniz
tatlıcım çok sağolllŞeniz
ya bende pek ruj kullanamıyorum ama bu ruja bittimmmmmmmm:asigim:
numarası 08 canikom alırsan pişman olmazsın:lepi:

arkadaşlar alakasız olacak ama concealer olarak ne kullanıyosunuz. sanırım pilar estee güzel demişti. benimki bitmek üzere ne alsam diye bakınıyorum:sm_confused:

merhaba canımmm
ben lancome tüpte olanı kullanıyorum iyi aydınlatıyo hihoyyyt
bide dior var pilarınkinden ondan az kaldı ben dior unkindende menunum
sen en iyisi bi gözüne onu biz gözüne bunu uygulattır ve hangisini beğenirsen al
ikiside muhteşemmmmsositosositosositososito

bornlippyler ayrıca parlatıcı olarak da mükemmeller delikafadulden bende elmalı, çilekli bide böğürtlenlisi var, parlatıcı kullanmak istediğimde onları sürüyorum ruj üstüne, hem mükemmel de kokuyorlar :dance: mandalina yı çok merak ettim şimdi :jeyyar:

canım mandalinalısı süpeerrr yaaa:lepi:
içinde kendinden simler var kokusuda süperr:asigim:

jeton geç düştü ya, mandalina satsuma dimiii hihoyyyt ben denemiştim onu yazın, içinde sim gibi şeyler vardı evet hihoyyyt çok güzeldi o, yazın bronzlukla da güzel olcak birşeydi hemde hihoyyyt ama parlatıcı çok nadir kullandığım için almamıştım :çok üzgünüm:

bende bugün sonunda dayanamdım ve bodyshop a gittim. çay ağacı yağı, çay ağacı yağı maskesi ve çizgi yumuşatıcı fırça ( son kalmıştı hemen atlatım) aldım. aslında daha bakcaktım ama inanılmaz bir kalabalık vardı ve sağa sola bile zor dönüydoum çıktım sıkıldım.boynere gittim fondöten almaya.aman allahım sanki mahşer yeri bunaldım ya resmen bakamadım doğru düzgün sonra almaya karar verdim.resim ekleyemedim çünkü fotoğraf makinem hala ablamda klava:klava:

Son düzenleme:
canım o çizgi yumuşatıcıya bende baktım ya, tam olarak ne işe yarıyor o? yani düşündüm ne şekilde işime yarayabilir diye ama :sm_confused: boynere girilmiyor 1 2 haftadır, girişte 5 10 görevli üstüne atlıyor bu parfüm yeni deneyelim mi, şunlar kampanyada vs diye kafamçokkarıştı :roflol:

ay sorma bende de oldu bide erkek parfümü sıktı biri bööööbenneyaptımki ay bide şeye sinir oldum stand da adam gelmiş bana fondöten tavsiye ediyor .ton bilmiyo bişey bilmiyo amann dedim böyle alışveriş mi olur. çoluk çocuk ayağımın altında anneleri bişey bakıyor:roflol::roflol: canım ben genelde kedi göz gibi gölgelendirme yapmayı sevmiyorum daha çok tam göz kapağı çizgisinde koyu tonlarla hattı belli ediyor.bir ikinciside smokey eyes yaparken alt ve üst kirpik diplerinde gölgeler yapıp yayıyosun ya ona yarıyo. yani her seferinde pamuklu çubukla uğraşmamak için bide pamuklu çubuk dağıtmıyor siliyo resmen.ya pilarcım ben siteden baya uzaklaşmışım baktımda resim yüklemek için napıyoduk

sağol canım yaptım olmadı bende acaba değişiklik mi oldu dedim. ya ben düzgün anlatamdım ya sana resim koymak istedim fırçayla ilgili.çok kullanışlı br fırça zaten bulamamıştım görünce atladım.aşağıda bu fırçanın kullanıldığı resimler buldum umarım sana yardımcı olur.

pilarcım olmadı yaa. deli olcam. en son show image your friends diyor link olarak başkada bişey dmeiyo. atcam az kaldı bilgisyarı camdan. bişey yapcam sinir etti beniklava:klava: kusura balma canım sana şöyle diyim eve pearl sitesine girince en üstte bi kadının göz kapağı resmi çıkıyor ordaki makyajı yapmaya yarıyor. ayy deli oldum pilar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…