Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
beyu markasını ilk kez duyuyorum acaba nerelerde bulunur merak ettim yakından bakmak isterdim hatta denemek.

canım ben İzmir'de oturuyorum.Hobi mağazalarından temin ediyorum.Sen İstanbuldasın galiba.İstanbulda Kanyon'da Douglas mağazasında BeYu standı varmış.Birde sanırım Şirinevlerde Süvari parfümeri,Taksim Erkul,Kadıköyde'de Cosmo Shop mağazalarındanda bakabilirsin.:1hug:

bende bişiy sormak istiyorum canım müsadenle :1hug:canım peki posta ilemi gönderiyolar kargoylamı gönderiyolar:uhm: tam anlamadım sositososito

olur tabi canım, en düşük fiyatlı neyse o bedava olcak. far bana kötüsü geldiyse bilemem de, bi kahve bide mor vardı bende, 10 kere fırçaya sürüyorsun öyle geliyor renk yaa :sm_confused: allıkları mükemmeldir ama delikafadulden

ben siyah rengini kullanıyorum memnunum ama zor çıkıyor kirpiklerden göz makyajı temizleyicisi ile çıkarmak gerekiyor

Yelizciğim the body shop dan far almak istiyorsan pırıltılı far küplerini tavsiye ederim canım mat farları o kadar iyi değil the body shop un ama bu pırıltılı (aslında çok pırıltılı da değil pırıltılı sedefle arası bir şey :lepi:) olanlar çok kalıcı canım 4 farklı tonu var harikalar yaratabilrisin a.s.

canlarım bana bi el atın yine yaa lütfennn
maskara alıcam ama karar veremedim. kiripiklerim uzun o yönden sıkıntım yok ama ben bu kirpikleri kıvıramıyorum yaaaaaa:çok üzgünüm: şimdi iki rimel aarasındayım acaba hangisii yadaaa başkaa bi markaaa ne alabilirim sizce

cliniquei bu sayfada önermişlerdi, dioruda çok duyuyorum o yüzden ikisinin arasında kaldım karar veremedim:1no2:

ben diorshow kullandım burçincim ama memnun kalmadım açıkcası clinique bilemicem ama ben givenchy phenomen eyes mascara dene derim
[/URL]
[/IMG]

daliah canım derinmor dan alışveriş yaptığını okudum. bi baktım siteye güzel şeyler vardı. ama çekindim ne bileyim. bi sorunla karşılaştın mı daha önce güvenilir bi site dimi?

canım derinmor=sevil gibi birşey, ordaki fiyatlar sevil fiyatları daha ucuz falan değil yani. sevilin sitesinde sorun varken derinmora yönlendiriyordu hatta. şimdi birşeyler aldım onları koycam :lepi: delikafadulden

canım derinmor=sevil gibi birşey, ordaki fiyatlar sevil fiyatları daha ucuz falan değil yani. sevilin sitesinde sorun varken derinmora yönlendiriyordu hatta. şimdi birşeyler aldım onları koycam :lepi: delikafadulden

aaa öle mi valla bilmiyodum iyi oldu öğrendiğim. evet seviin sitesi bi ara beni deli ediyodu resmen ama error veriyodu sadece yönlendirme yapmıyodu. derinmoru ben başka bişey bakarken görmüştüm ama dikkatmi çekmemişti makyaj kısmı.tşkler canım bişey daha öğrendim. güle güle kullan tatlım

bugün bodyshopdan aldıklarım delikafadulden

matlaştırıcı nemlendirici krem
far yayma fırçası
ve allık fırçası

kesinlikle ihtiyacım olan şeyler aldım bugün, ihtiyacım olmayanlara hiç bakmadım bile 5 dkda aldım çıktım, gurur duyuyorum kendimle :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…