Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla pilarcım dicektim tamda sen kesin bodyshopa gitmişsindir diye. ölede olmuş. güle güle kullan canım hepsni. peki nerden aldın ankamall dan mı. bazen kalmıyo bazı şeyler orda. özelllikle haftasonları bulamıyosun bitmiş oluyor.pilarcım o kremden bendede vardı yeni bitti hatta kutusunu kullandım içine başka şey koydum. bodyshopun fırçalrı cidden güzel ben maske falanda sürüyrum hemen temizleniyo. ama ben açılı fırça alcam yaaa. bulamdım güzel.

Son düzenleme:
yok canım okul çıkışı kızılaya gittim, ykmden aldım geldim :lepi: kirpik kıvırıcı kalmamıştı yaa :çok üzgünüm: kirpik kıvırıcıyı maskaradan sonra uygulayınca acayip farkediyormuş yeni düştü benim jeton da kirpik kıvırıcım taa annemin gençliğinden kalma, düzgün bi taneye ihtiyacım var :nazar:

yok canım okul çıkışı kızılaya gittim, ykmden aldım geldim :lepi: kirpik kıvırıcı kalmamıştı yaa :çok üzgünüm: kirpik kıvırıcıyı maskaradan sonra uygulayınca acayip farkediyormuş yeni düştü benim jeton da kirpik kıvırıcım taa annemin gençliğinden kalma, düzgün bi taneye ihtiyacım var :nazar:

aaa sakınn maskaradan sonra uygulama. evet ilk başta inanaılmaz kıvırıyo çünkü rimel olduğu için kıvrık duruyo ama sonra çat çat kırılıyo. sakınnn önce yap sen yine. kaç kişi gördüm böle küçücük oldu.ya öle oluyo dmi. bi yerde olan diğerinde kalmıyo. hele ykm de ben sağa sola dönemyorumki minicik yer yapmışlarfisfisfisfisfisfis

pilarcım kremden çok menun kalacaksın sanırım ben hep makyaj altı olarak sürüyodum. hakaten yağsız ve güzel kokulu. ama aynı serinin peelingi öelce duruyo. çok tanecikli geldi bana. toniğide çok güzel hafif.

canım bende o serinin toniği, peeling i ve yüz yıkama jeli var, memnunum. şimdi de bunu aldım, hakkında çok iyi yorumlar okumuştum, makyaj altına da baz gibi çok güzel oluyormuş. delikafadulden elime denedim orda, kıvamı falan baya hafif, tam istediğim gibi sanırım. delikafadulden allık fırçasının çanta için olanı vardı bunu da ev için aldım, çok güzel ya yumuşacık :asigim: sen fırçalarını nasıl yıkıyorsun canım, neyle? Şeniz

pilarcım ben dalinin şampuanını kullanıyorum. nasıl diyim böle fırça kutum gibi bişeye ılık su koyup şampuan sıkıyorum köpükleniyo onun içinde bekletiyrum azcık sonra elime alıp hafif böle hırpalıyorumkaydirigubbakcemile3 sonra ılık suyla duruluyorum. kağıt havluyla fazla suyunu alıp sonra yine baş kısmı yukarı gelecek şekilde aynı kapta kurumaya bırakıyorum. acil istersen gurbaağadan öğrendğim bişey buzdolabına koyuyor.ya bende şöle açılı bulsam bi tane ben genelde elmacık kemiğinin altına sürüyorum tepeciklerine sürünce daha toplu oluyo yüzüm.

ya ben de suya makyaj temizleme sütü, yüz yıkama jeli ve azcık şampuan katıp karıştırıyorum onla yıkıyorum delikafadulden fırçalarım hala iyi durumda ama yeni almışken şimdi doğru düzgün 1 fırça temizleme suyu falanmı alsam delikafadulden dalin hiç denemedim onu mu denesem delikafadulden

piloşumm güle güle kullan tatlımmmmm

ben nasıl duruldum bu aralar dimi

bende şaşıyorum kendime :))

kızlar şimdii cilt bakımı için

la roche posay mi

babe mi

bioderma mı

avene mi önerirsiniz yorumlarınızı bekliyorum (dermalogica yazmadım çok pahalı :))

çubukçum aralarında malesef tek fikrim olan marka la roche posay :çok üzgünüm: okuduğum şeyler de genellikle olumlu yöndeydi yerimseniben clinique nemlendiriciden vazgeçip bodyshop almış oldum, biraz önce sürdüm gerçekten matlaştırma özelliği var :1shok: :sm_cool:

pilarcım güle güle kullan aldıklarını bende haftasonu bakıcam artık bişiler clinique mineral pudra almayı planlıorm bide strawberryde lancome un 5 li ruju 85 ytl sanırım ondan alıcam:) lancomun ruju var bende tanesini 50 ytl ye almıştm ve harika rujlar 85 çok ii geldi o yüzden

la roche posay mi

babe mi

bioderma mı

avene mi önerirsiniz yorumlarınızı bekliyorum (dermalogica yazmadım çok pahalı :))

çubukcum cilt yapın nasıl bilmiyorum ama
ben clinique al derim
benim cildim yağlı ve sivilce problemim var
6aydır clinique kullanıyorum
inanır mısın cildim çok ama çok güzel oldu
hem ürünleri devasa boyda olduğu için çok uzun süre de kullanabiliyorsun

ayın 31'ine kadar 3 al 2 öde kampanyası var clinique de
ben yarın bi ziyaret edicimm kendisinihihoyyyt

çubukcum cilt yapın nasıl bilmiyorum ama
ben clinique al derim
benim cildim yağlı ve sivilce problemim var
6aydır clinique kullanıyorum
inanır mısın cildim çok ama çok güzel oldu
hem ürünleri devasa boyda olduğu için çok uzun süre de kullanabiliyorsun

ayın 31'ine kadar 3 al 2 öde kampanyası var clinique de
ben yarın bi ziyaret edicimm kendisinihihoyyyt

tatlım clinique ürünlerini biliyorum
bi ara testerlarını kullanmıştım :lepi:
ama dermokozmetik ürün kullanmaya karar verdim o yüzden hangilerini alsam dedim
ama eğer dermokozmetik alacak olsaydım clinique alırdım clinique'i çok seviyorum ben
teşekkürler tatlım yinede

la roche posay mi

babe mi

bioderma mı

çubuğum ne yaptın gittinmi eczaneye
la roshe çok hassas ciltlere 1 numara
bide avene derim ben
cilt yapın ne senin ayrıca yaş kaç:nazar:

pilarım güle güle kullan
fırçan güzele benziyo
aldığın krem ne nemlendiricimi

smhcim karma cilt için hafif 1 nemlendirici canım, matlaştırıcı ayrıca. allık fırçam çokkk yumuşak çok sevdim delikafadulden Şeniz

pilarcım bende düşündüm bi ara fırça temizleme suyunu. hele bi kadın cup cup batırıyodu biş suya fırça tertemizz özellikle far fırçaları. ama sonra vazgeçtim. aman dedim sanki profesyonelmiyim o eksik kalsın.sonra zaten forumlara baktım kabukileri bile bazen bebek şampunaıyla yıkıyolarmış. bence dalin falan işimizi görür gibi.evet krem çok hoş dimi acayip hafif de bi yapısı var. bende mi alsam tekrar:jeyyar::jeyyar:

çubukcum bende en çok la roche ve biodermadan memenun kaldım. cildim aşırı hassas. özellikle biodermanın H2O temzileme toniği süper bukadar hafif bişey olmaz. aynı şekilde la roche un termal suyuda süper. ama cildin nasıl ona göre karar vermek lazım.

ben diorshow kullandım burçincim ama memnun kalmadım açıkcası clinique bilemicem ama ben givenchy phenomen eyes mascara dene derim
givenchyfw0.jpg
[/URL]
w250.png
[/IMG]

damlasscım rimelini nerden aldın acaba, yeni olduğu için heryerde bulunmuyor sanırım vee ne kadara aldın?? bir de güle güle kullan=)

X