Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kredi kartından ne kadar çektilerse onu ödersiniz sanırım,kargo ücreti sıfır göründü mü ki sizde?

kredi kartından ne kadar çektilerse onu ödersiniz sanırım,kargo ücreti sıfır göründü mü ki sizde?
yok hyrr:sinifsinif: 9.95 € göründü:a015:
çok üzüldüm yaaaaa offffffff..
iptal etsem yeniden alsam 10 € uğraş dur yinemirmirmirmir

iptal ediliyosa edin bence o paraya ohooo bir sürü ürün alınır ben 11 euroya 6 tane ürün aldım valla :)

gg çok güvenli bi site ben çok alışveriş yaptım ordan

kızlar elf ten nasıl bişeler alıosnuz parayı nereye ödüosunuz anlatırmısınz???

gg güvenli ama,makyaj konusunda ordaki satıcılara çok güvenmemek gerek die düşünüyorum orjinal die aldığınız ürünler sahte çıkabiliyormuş,çoğu satıcı da iade almıyor alsa bile kargo ücretini siz veriyorsunuz geri gönderirken

resim çok kötü çıkmış ama....

avon tırnak düzgünleştirici, maybeline fondoten, avon maskara, avon kapatcı ve turuncu & çingiş pembe ojelerim bayanssulusmile

iptal ediliyosa edin bence o paraya ohooo bir sürü ürün alınır ben 11 euroya 6 tane ürün aldım valla :)

mail attım şimdi ,siparişlerimin iptali için bakalım ...
iptali hemen olur mu bilemiyorum tabii ohaoldumsmile
olumlu mail alınca 10 £ luk alışveriş yapıcam inşallh bakalım ,neler olacakeyvahedigeldismile
tşk ederim canım ilgineopuyorumnanaktan

gg çok güvenli bi site ben çok alışveriş yaptım ordan

hımmm anladım cnm çok tşkrler cnm yaaaa.... ben de istda oturuyorum g.g da istdan satış yapıyomuş kargo ücreti nekadar gelir acabaa 1 tlden çok ürün varrr süper herşey yaaaahihoyyyt

aynen katılıyorum ...
ebay ı gg ye tercih ederim hattayerimseniben

kızlar elf ten nasıl bişeler alıosnuz parayı nereye ödüosunuz anlatırmısınz???
http://www.eyeslipsface.co.uk/index.asp
[/COLOR][/B]
bu adresten girip beğendiğiniz ürünleri sepete ekliyorsunuz sonra sağ üstteki shopping bage tıklayıp alışverişinizi tamamlıyorsunuz.
yarın öğlene kadar ücretsiz kargo şansı var bunun içinde,shooping bagte cupon yazan bi ksım var oraya newhomeEU yazıp ödeme sayfasına ilerliyoruz,paypal ve kartla ödeme seçenekleri var

zorlandığınız kısımda yardımcı olabilirim

öylemiii cnm bende makyaj ürünleri almayı düşünüyodumakannehir kafam karıştı şimcikkkkafamçokkarıştı

resim çok kötü çıkmış ama....

avon tırnak düzgünleştirici, maybeline fondoten, avon maskara, avon kapatcı ve turuncu & çingiş pembe ojelerim bayanssulusmile

güle güle kullan cnm turanj oje uzun tırnakta süper duruyooo ben geçende flormar koyu mavi oje aldım eşimmm beğenmedibilmiyorumkismile evde yatı oje şimdik çok iddialı kaydirigubbakcemile3

öylemiii cnm bende makyaj ürünleri almayı düşünüyodumakannehir kafam karıştı şimcikkkkafamçokkarıştı
alacağın şey neydi ki ne marka:)
belki de güvenilir bi satıcı bulunabilir satıcının ismini nette araştırırsan bloglarda falan yorumlar var gg satıcılaryla ilgili
ama ben yine de emin olmadan alma derim

arkadaşlar ,şimdi elf ten mail geldi hemen anında...
ne yazıkki kolim hazırlanmış ve teslim edilmek üzere yola çıkmış ,yani siparişim iptal değil akannehirve 3.95 € totoşumu kaşındırmaya başladı bilesempatiksalakcinni

alacağın şey neydi ki ne marka:)
belki de güvenilir bi satıcı bulunabilir satıcının ismini nette araştırırsan bloglarda falan yorumlar var gg satıcılaryla ilgili
ama ben yine de emin olmadan alma derim

saol cnm avon ve max factor amaa satıcısına bakmadım doğrusu ne biliyim ben gitti gidiyoru çok duyduğum için o siteyi seçmiştim kızlarakannehir

kredi kartım olmadıı için bu iş böle kalırçok tsk ederm bu arada..

artık bi dahaki free shippinge kısmettolumunekankayizsmile

canın sağolsun pandoracımmm sağlık olsun sositososito

edacım gel sendee etrafındaki kozmetikçilere başvurucaksın artık benim gibiii boşver netten alışverişiii :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…